Aden Cosmetics

Ár:   765 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3, 5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   3, 5 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Alkalmas kisebb bőrhibák, pattanások és a szem alatti karikák eltüntetésére is. Nem zsíros, illatmentes, tökéletesen a bőrbe simuló formula.

mlaura897

2017. augusztus 5.

Én kb. 350 ft-ért szereztem be egy fodrászkellékes boltban. Nem fűztem hozzá sok reményt, így legalább kellemesen csalódtam :) Az állaga krémes és nekem éppen elég a fedése, valamint nem okozott pattanásokat, sőt, még a nagy részét le is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Verus417

2017. június 20.

Én ebből a zöld színűt használom már hónapok óta(lehet,hogy már 1 éve is..).
Jól pigmentált,ha nem vigyázunk vele átüt,így elég belőle egy picike is. Újra fogom venni ha egyszer valaha elfogy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Én ebből a zöld színűt használom már hónapok óta(lehet,hogy már 1 éve is..).

tara95

2016. október 30.

Gyorsba kellett egy jó korrektor amíg az etude house úton van. Mivel emlékeztem rá, hogy szeretik kikotortam az utolsó 01-es árnyalatot a dobozból. Nagyon krémes, nagyon világos, kellemesen és korrektül fed. Egyáltalán nem bántam meg, tartós, könnyen el lehet dolgozni. Semmi kifogásom nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Lilla90

2016. október 21.

Kb egy hónapja használom ezt a korrektort, ugyanis mivel kreol bőröm van a szemem alatt sokkal hajlamosabb vagyok arra hogy táskás és karikás legyen. A fedése szerintem jó, nekem reggeltől estig a helyén marad, felvitel után szépen építhető és könnyen eldolgozható. Kisebb bőrhibákra pattanásokra én nem használom én kontúrozásra szoktam használni (szem alá felvitt háromszög forma) és a karikák eltüntetésére arra tökéletesen megfelelt nekem. Szerintem újra is fogom venni, mert én szeretem az állaga krémes már szinte olyan mint a folyékony korrektoroké. Baráti az ára is én egy fodrász kellékedben szereztem be, 600Ft-ért és megérte. Annak tudnám első sorban ajánlani akinek a piros foltokon és karikákon kívül nincs más problémája a bőrével pattanások elfedésére ez a korrektor csak egy közepes viszont ezen kívül ahogy korábban is írtam jó kontúrozásra. Egy próbát megér nálam jár az 5 csillag.

Update: Továbbra is tetszik, mensturáció előtt néha megjelenik jó néhány pattanásom ami néha csúnya és feltűnő. Így muszáj voltam valami megoldást találni, mi után alapozok utána halvány pöttyöket teszek a pattanásokra ütögető mozdulatokkal finoman eldolgozom a korrektort ha ez megvan utána átlátszó púderrel fixálom az egészet. Így ez a korrektor nekem elfedi a pattanásokat is, másképp egy korrektor sem lenne tartós ha nem fixálok! Eddig minden adenes termék tetszett de ez kedvenc, továbbra is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

panka31

Korcsoport: >54
2015. november 15.

Én a zöld színűt vettem meg a szem alatti pirosodás elfedésére, de olyan száraz, kemény, hogy ment a kukába. Meglepődve olvasom, hogy a többi színben viszont olajos, krémes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 15.

barva.lilla

2015. június 9.

Nagyon sokszor ujra vettem mar.. Mindenkeppen az egyik legjobb korrektor amivel eddig talalkoztam. Tokeletesen fed,szem ala is megfelelt. Az utobbi idobe felment az ara,de igy is megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

Wr.

2014. február 7.

Engem nagyon komolyan meglep ez a pozitív visszajelzés mivel semmit se fed szinte ez a korrektor. Mikor az ember felkeni olajos, fényes massza, élesen elüt a bőrtől. Aztán mikor eldolgozom már szinte semmit se fed. Vagy lehet csak a 03-as szín ilyen rosszul pigmentált csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

AngEy

2014. január 13.

Az Aden márka egyetlen natúr vegyszermentes terméke. Alternatívát kerestem az alverde korrektor helyett. Az sajnos hamar kifogyott és ehhez mérve drágállottam is. Így keresgéltem, majd rátaláltam erre itt, és már mentem is megvenni :) Egyetlen egy se volt belőle :D( gondoltam tényleg tudhat valamit). Másnap visszatértem az árufeltöltések után, és így sikerült megvennem az utolsó előtti darabot :D
Állaga, színe hasonlít az alverde tégelyes korrektorához, és mindössze csak 560 Ft volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 13.

varadi85

2013. február 27.

Én azért nem szoktam szeretni a stiftes korrektorokat, mert valahogy nem eléggé krémesek, de erről ez nem mondható el. Nagyon kellemes az állaga, úgyhogy szem alá használom világosítás céljából, és púderrel fixálva remek, nem ül bele a ráncokba.
További ADEN termékek swatchokkal itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

További ADEN termékek swatchokkal itt:

kbina

2013. január 4.

A teljesítménye szerintem kicsit kevés. Ami elsőre szembetűnő, és nagyon nem vagyok ezzel kibékülve, hogy annyira lágy, már-már olvadtnak nevezhető, próbáltam lehűteni picit, de nem segített rajta. A fedése se túl jó, pattanásokra abszolút használhatatlan, szem alatti karikákra még úgy, ahogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate