Best of Beauty 2019

Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Sokszínű, egyenletes fényt adó selymes szemhéjpúder.

sminktudatossag

2016. április 13.

Nekem az orgona lila árnyalatú van meg. Meglepően jól pigmentált, szép szín, kevés mennyiség is szépen fed belőle (ecsettel viszem fel), közepesen tartós, nagyon porzik. (Remélem, a megfelelő helyre írtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

radirroni

2014. március 1.

Nekem sajnos kenődik, de ennek a fekete árnyalata mégis a kedvenc, mert ez fog a legerősebben. Sokáig elég, csak a maszatolódása miatt vonok le egy csillagot, mert egyébként már a sokadikat használom el belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Lillith

2012. november 22.

Szeretem. A képen látható, gyönyörű fekete, csillámos árnyalat van meg. Nem porzik, szépen lehet eldolgozni, olcsó is. Nekem egy ilyen évekig elég, rajtam nem maszatolódik. Nem csodaszer, de nyugodt szívvel merem ajánlani másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

whyteangel

2012. november 22.

Egyáltalán nem tartós, de amikor felviszem, szép színe van, és könnyű vele dolgozni. Az ára is elég jó, de elég nagy hibája ennek a szemhéjfestéknek, hogy könnyen maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Sephira

2012. november 18.

Nagyon régen tini koromban mikor csak ilyenekre volt pénzem, sajnos vettem ilyet. Nekem ilyen rózsaszínes volt de színe alig, tartósság nulla. Persze lehet hibás darabot fogtam ki, volt egy több részesem is, nagy részük tök matt vagy gagyi csillám darabkák matt festékben, szinte semmit nem vesz fel az appkilátor. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Corra

2012. július 13.

Fantasztikus a porítása és a pigmentáltsága! Aki hozzá tud jutni, annak feltétlenül ajánlom a kipróbálását, high-end márkák színvonala szinte fillérekért! (nekem a képen látható fekete van meg és egy arany árnyalat, azt nem tuom, hogy minden egyes szín ugyanilyen erősen pigmentált-e.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.