Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Sokszínű, egyenletes fényt adó selymes szemhéjpúder.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noricza

2021. október 21.

Még 100évvel ez előtt kaptam valami rendelés mellé, szerettem annak ellenére, hogy maga a szín nem volt számomra az igazi. Jól pigmentált, tartós, a hozzá adott applikátor :) hát nah az olyan volt amilyen. Nem tudom mostanában hova fejlődött az újabb verzió de ha jobb akkor mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

sminktudatossag

2016. április 13.

Nekem az orgona lila árnyalatú van meg. Meglepően jól pigmentált, szép szín, kevés mennyiség is szépen fed belőle (ecsettel viszem fel), közepesen tartós, nagyon porzik. (Remélem, a megfelelő helyre írtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

radirroni

2014. március 1.

Nekem sajnos kenődik, de ennek a fekete árnyalata mégis a kedvenc, mert ez fog a legerősebben. Sokáig elég, csak a maszatolódása miatt vonok le egy csillagot, mert egyébként már a sokadikat használom el belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Lillith

2012. november 22.

Szeretem. A képen látható, gyönyörű fekete, csillámos árnyalat van meg. Nem porzik, szépen lehet eldolgozni, olcsó is. Nekem egy ilyen évekig elég, rajtam nem maszatolódik. Nem csodaszer, de nyugodt szívvel merem ajánlani másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

whyteangel

2012. november 22.

Egyáltalán nem tartós, de amikor felviszem, szép színe van, és könnyű vele dolgozni. Az ára is elég jó, de elég nagy hibája ennek a szemhéjfestéknek, hogy könnyen maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Sephira

2012. november 18.

Nagyon régen tini koromban mikor csak ilyenekre volt pénzem, sajnos vettem ilyet. Nekem ilyen rózsaszínes volt de színe alig, tartósság nulla. Persze lehet hibás darabot fogtam ki, volt egy több részesem is, nagy részük tök matt vagy gagyi csillám darabkák matt festékben, szinte semmit nem vesz fel az appkilátor. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Corra

2012. július 13.

Fantasztikus a porítása és a pigmentáltsága! Aki hozzá tud jutni, annak feltétlenül ajánlom a kipróbálását, high-end márkák színvonala szinte fillérekért! (nekem a képen látható fekete van meg és egy arany árnyalat, azt nem tuom, hogy minden egyes szín ugyanilyen erősen pigmentált-e.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.