Aden Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Speciális eljárással készített terracotta szemhéjpúder. Drámaian kiemeli és hangsúlyozza a szem természetese színét. Vizes és száraz applikátorral egyaránt felvihető. Szárazon a színek selymes fényt kölcsönöznek, vizes használattal pedig sokkal élénkebbek, csillogóbbak lesznek. A szemhéjfestékek új generációja. Csábító, csillogó tekintet, varázslatos színek. Minden magabiztos nő tökéletes választása. A színek alkalmasak a minden napi sminkelésre, de az alkalmi sminkek elkészítéséhez is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tindelou

2018. július 28.

Két szín volt meg belőle egy világos ezüst, és egy bronzos. Sajnos egyátalán nem volt tartós, és sok sok csillám mind az arcomon landolt a nap folyamán. A szememen meg nem maradt semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Cannes

2016. július 6.

Az árához képest nagyom jó termék,mindent tud ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 6.

Az árához képest nagyom jó termék,mindent tud ezért az árért.

Nolee

2015. augusztus 30.

A no.1-es árnyalat van meg nekem, ez azt hiszem a Sun. Nagyon szép csillámos aranyszín. A pigmentáltsága olyan közepes, építgetni kell, vizes ecsettel azonban tökéletes. A csillámokkal tényleg baj van, az én zsíros bőrömön nem igazán maradnak meg, maximum műszempilla ragasztóra kenve. Olcsón jutottam hozzá és valószínűleg életem végéig elég lesz a hatalmas kiszerelés. Nem vonok le pontot a csillámok hullásáért, mert a zsíros szemhéjam hibája valószínűleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

svivko

2013. február 16.

No. 9-es (Mars) színt sikerült megszerezni.
Interneten swatchokon is megnézhetitek, és láthatjátok, hogy egy eszméletlen izgalmas árnyalat, matt földszín alapból indul, és ebbe szórtak bele arany, narancssárga, és zöld mikrocsillámokat. Nekem első látásra szerelem volt.
990 Ft-ért szereztem ruzsespuder.hu-ról, akik eddig a legvevőközpontibb webshop akivel találkoztam (telefonon is felveszik veled a kapcsolatot, nem csak leveleket meg papírokat látsz, mint a többinél), nagyon szimpatikusak, és gyorsak voltak. Egy gond, hogy nem kiterjedt a termékpalettájuk, de gondolom majd idővel.

Használhatósága szerintem jó. Kicsit macerás a sok csillám miatt, ha nem ütögetjük, hanem festő mozdulatokkal visszük fel, akkor porozódik illetve a csillámokat elhúzzuk a sötét alapról a csupasz bőrre akár. Amik amúgy helyes felvitellel nekem egész nap tartanak. Hát még vizesen felvíve. (Wet & Dry formula) Úgy él a szín igazán.

A csomagolás helyes, bár feleslegesen nagynak érzem (most, hogy home made módban kezdtem palettába rakosgatni a színeimet ), jól záródik, neszesszer barát.

Ennyi pénzért csodaszer. :)
Beszerezhetitek még fodrászkellékesben én, körülnézek még én is, olyan jó színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

No. 9-es (Mars) színt sikerült megszerezni.

Ennyi pénzért csodaszer. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.