Aden Cosmetics

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Egyedülálló, krémes formula méh- és rizskorpa viasz tökéletes keverékével. Dúsítja, megemeli, simává és puhává varázsolja a szempillákat. A dúsító kefének köszönhetően sűrűbb és teltebb szempillákat eredményez. Azonnali dúsítás és göndörítés csomósodás nélkül. Egy pillanat alatt lenyűgöző hatást érhet el!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jule

2020. május 20.

Jó kis spirál, az ára igen baráti. Nem folyik, nem mászkál, nem maszatol, még csak nem is csomósodik. Érzékeny a szemem, de nem bántja. Nekem nem is kell ennél több, kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

banhanna

2019. március 19.

Nagyon jóóó. A pilláim alapból sűrűek és hosszúak, ez a spirál pedig még "rátesz egy lapáttal". Imádom. Tartós is, nem pereg le, viszont könnyen lemosható. Szóval nekem bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

BReni

2017. október 14.

Érzékeny a szemem, 12 órás műszakban a vízálló szempillaspiráltól időnként fájt már a szemem. Ezt a spirált a boltban ajánlotta nekem az eladó kimondottan az érzékeny szememre. Eleinte szerettem, könnyen felkenhető volt talán egy picit híg is, de nem bántam mert könnyű volt vele dolgozni, nagyon szép műszempilla hatást lehetett vele elérni két rétegben. Később viszont gondolom ahogy száradt egyre nehezebb lett szépen felkenni, mert vagy kevés volt vagy már csomósodott, két réteg felvitele meg egyenesen kihívás lett. Emellett nekem pár óra után elkezdett könnyezni tőle a szemem. Ár érték arányban nem rossz, de kb. 1 hónapig lehet normálisan használni és nem való érzékeny szemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

lildev

2017. február 21.

Körülbelül egy hónapja használom. Nagyon szeretem. Nem csomósodik, szépen hosszítja a szempillámat, és a szememet sem irritálja. Ráadásul amikor vetem olyan akció volt, hogy egyet fizettem, és kettőt kaptam (de alapból sem drága). Nagyon szeretem.

UPDATE
Nem sminkeltem magam egy darabig, és amikor visszatértem volna, a spirál "sörtéi" eltűntek. Minta felemésztődtek volna. Ez egy picit megijesztett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

UPDATE

Nime

2016. szeptember 20.

Nagyon jó spirál,az elején elég híg valóban,szinte használhatatlan,de 2-3 hét után valóban kis csoda,egyik legjobb spirálom,nekem nem maszatolódik,biztos újraveszem majd :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Vicus

2016. szeptember 10.

Jó-jó, de nem az igazi. Kicsit összetapasztja a pillákat és mintha kicsit könnyeznék is tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

bokihugi

2015. november 23.

YouTubeon SzilvaleSzilvuplenek csatornáján láttam az egyik videóban ezt a terméket. Majd el is felejtettem szépen, viszont mikor fodrászkellékesnél jártam bizony felismertem, és kb 600 pénzért vesztegették és, mert láttam milyen szép pillái lettek Szilvának tudtam, hogy nekem ő kell. :)
Elsőre nagyon mérges voltam, mert bizony semmi extrát nem művelt a pillogókkal, pedig nem nehéz hosszú fekete seprűket varázsolni nekem. Meg maszatolt is de nagyon, félre is tettem. Na és igen ez a termék csak arra várt, hogy kinyissam, majd félre tegyem, mert a csoda kb 2-3 hét után következett. Dús, hosszú műszempilla hatás, de komolyan!!! Nem potyog le napközben, de sajnos megfesti a szemhéjamat, kicsit pandásodik, de annyira szép a végeredmény, hogy ennyi baja lehet. Mégis csak egy 600Ft-s termékről beszélünk. Az elején híg volt, de mostanában nem sűrűsödött tovább, ez azért jó. Most lehet fújolni, de nem cserélem le 3 havonta a szempillaspiráljaimat, addig használom míg használható... Főleg, hogy kb. egyszerre vagy 6 is fel van bontva (kicsit fanatikus vagyok). :)
Most őt használom napi szinten és tavasszal vettem, nyáron jobban felkenődött napközben, de most hidegebb időben nagyon nyerő. Tuti újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.