Best of Beauty 2019

Aden Cosmetics

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 21.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen lágy hatóanyagai pompásan színezik az ajkakat. Minden korosztály részére természetes megjelenést biztosít.

Aden Cosmetics Hidratáló Ajakrúzs
Ár: 0 Ft - Ajándékként választható min. 500 Ft vásárlás esetén , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Használt/Kép szerinti állapot, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
ivi777

2016. november 6.

Jól hidratál, szép színek vannak. Viszont mivel nem olyan tartós, mint a folyékony ajakrúzs a márkából, ezért nem használom olyan gyakran.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Londa

2016. április 6.

Harom kulombozo arnyalatban szereztem be. 005 , 026 es 023 ... a gond az hogy a szamozason nehez elmenni ugyanis ahogy eszrevettem idorol idore ugyanazon a szamon kulombozo arnyalatok jelennek meg ugyhogy vigyazat online rendeles eseten. Nem csak a szamozas szamit , hanem az alatta levo 4 karakterbol allo kod is.... Amugy meg azert szeretem csak mert jol hidratal...ennek teljesen eleget tesz... tartossaga nagyon gyenge (ha tartosat szeretnel ajanlom a folyekony ruzs valtozatot) es csomossa valik ...mintha turodarabok lennenek a szamon. Nem kell tobbe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Csucsi08

2016. február 8.

Én a 11-est vettem meg, viszont mivel online rendeltem nem gondoltam, hogy ennyire világos. Nekem kissé túl világos. Az állaga és illata tetszik, ezért mindenképp elhasználom :) Majd vmikor megpróbálkozok egy sötétebb árnyalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

SzAgika08

2015. augusztus 19.

200 Ft-ra volt a helyi háztartási boltba leárazva és mivel kellett volna egy új nude rúzs gondoltam kipróbálom. A 016-os árnyalatát vettem meg. A színe nagyon tetszik, az egyetlen amit bánok, hogy nekem muszáj valami zsírosabb ajakápolót is elvinnem előtte, mert annyira száraz a rúzs, hogy egyszerűen nem tudom felkenni. E miatt nagyon szomorú vagyok, de összességében ennyi pénzért nem bánom hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

dogcathorsecow

2015. június 16.

én imádom :)gyönyörű színe van, nem szárítja ki a szám,és nálunk csak 520 Ft-ba került :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 16.

fnoori

2015. április 22.

Ajándékba kaptam a 026-os árnyalatot, szép természetes barackos szín. Nagyon szeretem, tényleg nem szárítja az ajkakat és az illata is szuper. Az 5* csak azért marad el, mert lehetne azért tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

agi80

2015. március 13.

A színei felkenve nagyon szépek, élénkek de sajnos kicsit sem mondható tartósnak. De ezt nem is ígérik :)
Nem szárítja az ajkakat és nem is irritál, szerintem szuper kis rúzs, ráadásul az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

MikesneBetti

2014. október 13.

Nagyon pigmentált és nem szárítja az ajkakat. A tartóssága közepes: evés-ivás nélkül kibír 2-3 órát max, de ha csak egy kortyot iszom, már javítgatni kell. Nem rossz termék, de lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

dornroeschen313

2014. szeptember 11.

Ajándékba kaptam egy 001-es árnyalatú rúzst. Először is, az illata nagyon tetszik, olyan, mintha egy gyümölcsös labello lenne. Felkenve pedig tényleg hidratál, ahogy azt ígérik, a színe nagyon élénk, szépen pigmentált. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

szaszu05

2014. július 17.

A 010-es van meg. Szép a színe és hidratál is, bár az illata nem a legjobb és nem is túl tartós, ezért csak ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0