Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

Kiscsillag5

2013. július 1.

Nagyon régen volt ilyenem. Az illata nagyon tetszett. Nem emlékszem, hogy bármilyen irritációt okozott volna. Szerintem a dezodoráló hatással sem volt baj. Emlékeznék, ha gáz lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

grosesaxl

2013. május 27.

Sportoláshoz használt deóm, finom,nőies illata van. Kiválóan elfedi az izzadtságszagot,jobban mint bármi,amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

hagicica20

2013. április 21.

6-7 éve van már, h elhasználtam 3 darabot. Illata nagyon tetszett, finom, friss, olyan "most jöttem a zuhany alól" illat. Jól végezte a dolgát, tényleg nem volt büdi a "hónipóni" :)) Egy gondom volt vele, ami mit leszoktam a használatáról, h szörnyen sok folyadékot engedett ki a golyó mellett. Néha még le is csöppent a padlóra. Kb feleannyival is nyugodtan beértem volna. Emiatt 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

tuncsa

2013. április 17.

Irritál, mar és csíp, számomra használhatatlan. Viszont 2005-ben használtam akkor semmi gondom nem volt vele, érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

eprescsoki

2013. április 1.

Nekem nagyon bejött,illata is jó,nem hagy foltot és tartós izzadásgátló :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

Nekem nagyon bejött,illata is jó,nem hagy foltot és tartós izzadásgátló :)

kisenikoke

2013. március 20.

Imádom. Csak ilyet használok. Nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Imádom. Csak ilyet használok. Nagyon jó.

linda.labik

2013. január 25.

Csak ismételni tudom az előttem elhangzottakat... Viszket, csíp, ég, szúr... soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

ivy

2012. szeptember 2.

Megvettem, mert sokat mászkáltam mostanában a melegben, és gondoltam , ide most valami nagyágyú kell. Hát pirosra csípte a hónaljamat és annyira viszket, meg fáj, hogy hihetetlen. Évekkel ezelőtt edzésekre hordtam ezt magammal és semmilyen gondot nem okozott. Hát most nem tudom mit csináljak vele, de vettem helyette egy 300Ft-os Baleát, ami tökéletes. Változnak az idők, most ezért a borzalmas irritációért én 1 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

nikol

2012. augusztus 5.

Nagyon finom az illata, de más jót nem lehet elmondani róla. Dezodorálás után pár perccel őrületesen viszketett tőle a hónaljam borzasztó volt, illata is 1-2 óra alatt elment , és örökké valóság mire megszárad.Gondolom a hónalj viszketés a sok agresszív összetevőnek köszönhető.Soha egy dezodor sem okozott ilyen tüneteket mint ez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 5.

brigitta_marton

2012. július 25.

Szerintem nagyon jó az illata, de nem nagyon használ. Ahhoz képest, hogy az Adidas egy nagyon népszerű sportmárka, én nem ajánlanám ezt a dezodort a sportoláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.