Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: NovErke, Módosítva: 2022. március 11.

Kategória:   Dezodorok

72 órás védelem az izzadás és a testszag ellen. Mozgás hatására aktiválódó illatmolekulákkal. Alkohol nélkül.

nbd

2021. május 14.

Nagyon szeretem. Finom az illata, tartós a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Nagyon szeretem. Finom az illata, tartós a hatása.

BLili

2020. május 17.

Nagyon hatékony dezodor! Általában nem szokott igaznak bizonyulni ez a 24 meg 72 óráig tartó hatás, de ennek tényleg kb másfél napig tart a hatása, úgy, hogy közben többször is fürödtem. Viszont, ami nagyon rossz benne, hogy nagyon komoly fehér foltot hagy a ruhán, úgy is, hogy mindig megvárom, hogy megszáradjon. Emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

NovErke

2020. április 7.

Fizikai munkát végzek, így nekem fontos hogy jó dezodorom legyen. Ez eddig talán a legjobb amit próbáltam. Az illatát nem szeretem, eléggé uniszex, de nagyon enyhe és nem igazán lehet érezni. A hatása viszont kárpótol, végre ettől egyáltalán nem izzadok, bármekkora is a pörgés a gyárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

kisenikoke

2019. november 25.

Imádom. Nagyon szuper. Évek óta cask Adidas deót használok, most ez elfogyott de elő is vettem a szekrényből az utódjét :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

hedgehog

2019. január 31.

Én nem tudom, hogy a gyárban nincs szaglása valamelyik illetékesnek, vagy a Mülleres kisasszony nem találta el a polcot, de ez tuti nem női dezodor. Mivel a nálunk lévő Müllerben hirtelen az összes Adidasos női golyós eltűnt és csak ez virított ott, hát lekaptam és megvettem. Kár volt, kanszaga van és nemcsak szerintem. A hatása ugyan az mint, amit a rózsaszín társa tud. Egyébként mindig nevetnem kell ezeken a "72 órás" témákon ki teszteli addig? Ennyi erővel azt is ráírhatnák, hogy 2 hétig tart, mert egy normális ember úgyis lemossa magáról ennyi idő alatt. A hatása nem rossz, de két ilyen "hülyének nézzük a vevőt" húzással nem tudom magasabb csillagszámmal díjazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

LewyBojarska

2018. december 4.

Nekem mindig necces a dezodorvásárlás, mert van olyan, amit szimplán átizzadok vagy kellemetlen az illata és zavar. De ez bevált, újra venném. Sokáig kitart, jó illatú és nem hagy foltot a ruháimon. Az egyetlen gondom vele a nem túl baráti ára, ami néhol akár 900 forint is tud lenni. Lepukkant egyetemistaként nem mindig telik rá :"D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Lili2109

2018. július 25.

Szeretem, erős citrusos illatú, sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Szeretem, erős citrusos illatú, sokáig kitart.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Tartósítószer.