Adidas

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadásgátló 0% alumíniumsó tartalommal

Köszönhetően az innovatív Cotton Tech technológiának az adipure izzadásgátló 24 órás hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen, miközben kíméletesen ápolja a bőrt. Így mindig a maximumon teljesíthetsz.

plinka

2019. április 24.

Olvastam a negatív kommenteket, de nekem ez valamiért működik, bár a nyári meleg még nem ütött be, majd akkor jön el az igazság órája. Ami nem tetszik benne, hogy egy kicsit pasis illat, ami a boltban elsőre nem tűnt fel. Bár, lehet, hogy csak az a baj, hogy nem nagyon szoktam "sportos" illatot használni, jobb szeretem a gyümölcsös-virágos, zöld vagy púderes illatokat. Majd update-elek, hogy kiállta-e a próbát 30 fokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

levianyu

2018. május 2.

Elkövettem azt a hibát,hogy nem néztem fel ide mielőtt megvettem. Borzalom. Szabályszerűen büdös vagyok tőle. Annyi a szerencsém,hogy G-napon vettem,így akkora kár nem ért. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

juditunk

2018. április 26.

Kristályosodást ugyan nem vettem észre, de sajnos izzadásgátló hatást sem igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

AnnaAnyaralu

2017. december 7.

En ebbol a ferfi verziot vettem meg, mert sajnos (vagy az alabbi velemenyek alajan szerencsere) nem volt kint noi a polcokon. Viszont nalam ez a termek nem produkalja az alabbi problemakat, teszi a dolgat, nem kristalyosodik ki, nem hagy nyomot, jo illata van nagyon. Nalam egyenlore nyero! Par napja hasznalom csak kesobb updatelek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

chemviki

2017. november 25.

Mostanában aluminium-sò mentes dezodorokra vadàszok.Gondoltam ez biztos jò lesz, az adidasnak amùgy is erős izzadásgàtlòi vannak.
Borzalom... állaga ilyen lucskos, nyomot hagy a bőrön.Semmilyen izzadàsgàtlò, szagsemlegesìtő hatàsa sincs, sőt mèg büdösebb lettem tőle.Adtam neki azert hosszù időt, de sajnos ez egy hasznàlhatatlan termèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

csokilany

2017. október 15.

Update: Nagyon megharagudtam rá, a zselés kicsapódás miatt, és hogy kb. még büdösebb lettem a használatával, mint nélküle.
Valóban nagyon szép a szándék az adidastól, de ez a deo nem ér semmit. Fájó szívvel kidobtam, miután rájöttem, hogy biztosan nem fogom elhasználni.

Nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy már az adidas is kiad alumentes deot, de azért van még mit fejleszteni ezen a kutatóiknak.
Pozitívumok: alumentes, alkoholmentes, jó illat, kedvező ár, izzadásgátlás, nem irritál.
Negatívum: a kellemetlen szagokat csak mérsékelten gátolja meg, nagyon lassan szárad (zselés kicsapódás), és picit folyik belőle a cucc, ha nem tekerem rá nagyon erősen a kupakot.
Összességében elmegy egynek, és szép próbálkozás, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, amíg a hibákat ki nem javítják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Peppertree

2017. szeptember 7.

Elsősorban azért vásároltam meg, mert alumíniumsó mentes. De már az első használatkor meglepődtem. Felkentem a hónaljamra és nem éreztem azt a szokásos nedves érzetet. Először azt hittem, hogy nem forog a golyó, de amikor odanéztem, láttam, hogy működik az. Csak éppen azért nem éreztem semmit, mert olajos állaga van a szernek. Ez az olajos réteg pedig egyáltalán nem szívódott be a bőrömbe, még fél óra elteltével sem. Nap végére pedig nekem is kikristályosodott, ami roppant kellemetlen és soha ilyet eddig én még nem tapasztaltam más terméknél. Talán egy hétig bírtam használni, aztán ment a kukába. :( Nagy csalódás volt, nem ezt vártam egy adidas terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

aranybarack

2017. augusztus 3.

30 fok felett egyetlen alu-sómentes dezodor sem működik nálam amit próbáltam, kivéve ezt, emellett nem leszek büdi. Illata diszkrét, megfér mellette egy finom parfüm is. Az állaga katasztrófa, de ezt a hatásáért elnézem. Az ára is kedvező. Nem okoz irritációt, frissen borotvált bőrön sem. Az egy csillagot a ragacsos, nehezen száradó, csomósodó állag miatt vonom le, de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

zalla

2017. július 11.

Sajnos ez nem volt egy jó vásár. Alapvetően nagyon pozitív lenne a koncepció... De a megvalósítás nem jó. A termék maga kellemes illatú, nem csíp. Sajnos eleve lassan szárad. A hatása elfogadható télen-tavasszal, a kategóriájában azt hiszem jónak is számítana. Viszont a nagyobb baj, hogy akárhogy próbálom óvatosan alkalmazni (hogy véletlenül se vigyek fel többet), kicsapódik a termék. Lényegében így vállalhatatlan. Hiába a baráti ár, sajnos így nem szívesen használom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

chytarael

2017. június 20.

Iszonyatosan pocsék. Legalább is az én bőrömre tökéletesen alkalmatlan.
Marketing bullshit 120%-on tolva, valójában azonban használat után 5 perccel már ég a bőröm és kipirosodik. Ez elmúlik háromnegyed óra alatt (utazás közben elég nehéz ugye lemosni magamról). Ugyan nem izzadsz, ez tény. Viszont büdösödsz, ez meg a másik tény. Én egyáltalán nem vagyok büdös típus, de izzadós igen. Namost inkább az utóbbit választom. az Odabasz meg tartsa meg a termékét.
Ebben az árkategóriában ez abszolút elfogadhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Iszonyatosan pocsék. Legalább is az én bőrömre tökéletesen alkalmatlan.
Ebben az árkategóriában ez abszolút elfogadhatatlan.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol