KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Dezodorok

24H izzadásgátló 0% alumíniumsó tartalommal

Köszönhetően az innovatív Cotton Tech technológiának az adipure izzadásgátló 24 órás hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen, miközben kíméletesen ápolja a bőrt. Így mindig a maximumon teljesíthetsz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noraam6

2017. november 2.

Én is nagyon büdös lettem tőle pedig a többi adidasal elégedett vagyok. Nem tudom ezzel mi történhetett.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Lileycat

2017. szeptember 14.

En szeretem. Bar nekem csak spray sosem eleg, altalaban kremdeo fole szoktam fujni valamit hogy tartosabb legyen. Kellemes az illata, es segit. hogy tovabb maradjak friss. Harmadjara veszem ujra :)

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Laria

2017. augusztus 27.

Ilyen vackot még életemben nem láttam, nagyon haragszok, égési sérülésem lett tőle, elképesztően fáj , nem tudom vagy én vagyok allergiás rá, de borzalmas és rá is írták a dezodorra,hogy sérülést okozhat szóval ennyi csillagot se adnék rá, nagyon fáj és undorító amit csinált a hónaljammal több hét lesz mire eltűnik :(

Laria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Bedike

2017. augusztus 3.

Szerintem rendben van nagyon. Jó az illata, igaz, hogy nem folytja el az izzadást, hiszen alumíniummentes, de nem lesz kellemetlen szagom tőle, még nagy melegben sem. Pont az alumínium mentessége miatt választottam.
Újra vevős.

Bedike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Újra vevős.

zsofiw

2017. június 5.

Ez egy használhatatlan borzalom :( Konkrétan büdös leszek tőle!!

zsofiw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Ez egy használhatatlan borzalom :( Konkrétan büdös leszek tőle!!

Choc ice

2017. június 3.

Update: Sajnos nagyon izzadok tőle, nagy izzadtság folttal érek haza a nap végén, így le kell vonnom egy csillagot. De büdös az nem vagyok sosem, az illata nagyon különleges és kellemes.

Végre egy alumentes deo ami működik !! Tetszik az illata, nem hagy foltot,még ilyen melegben is teljesen jól funkcionál, ez az új kedvencem :)

Choc ice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Katie88

Korcsoport: < 18
2017. május 23.

Pár hónapja vettem meg, mert nem akartam több alumíniumos izzadsággátlót használni. Tisztában voltam vele, hogy az alumíniummentes deok nem gátolják az izzadást, DE ettől még jobban izzadok, mintha nem is használnék semmit, és ami a legrosszabb, hogy büdösen.... Nagyon mérges vagyok.. Egyszerűen semmire nem jó... Azért erre esett a választásom, mert gondoltam egy Adidas dezodor már csak tud valamit, hát nem. Úgyhogy most folytatom az alumínium mentes deok tesztelését, hátha valamelyik működik.

Katie88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 23.

Cicuka22

2017. május 9.

Ez valami borzalom...én is úgy érzem, hogy rosszabb, ha használom, mintha semmit nem fújtam volna magamra. Az illata egyáltalán nem jó. Fél óra múlva kellemetlenül érzem magam pedig szinte semmit nem mozogtam, csak beültem az autóba. Mintha folyékonnyá válna a bőrömön, teljesen átizzadom a felsőmet és kellemetlen szaga lesz. Semmit nem ér. Ráadásul alig lehet lemosni, teljesen beleivódik a bőrömbe. Ha kicsivel többet fújtam, és megizzadtam, hófehér labdácskák keletkeztek...szuper...egyik deo sem hozott ilyen kellemetlen helyzetbe mint ez. Többszöri használat után sem lett jobb.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Ella

2017. május 4.

Olyan az illata (?), mint a húsvéti locsolókölninek. Ami nem lenne baj, de mint dezodor egy nagy rakás tudjátok mi. Oké, mindenmentes, de akkor is. Lezuhanyoztam valamelyik reggel, befújtam magamat vele, elvittem a lányokat oviba, mire hazaértem, tiszta izzadság volt a hónaljam és úgy bűzlöttem, mintha nem is tisztálkodnék hónapok óta! Másnap kipróbáltam, hogy az egyik hónaljamat nem fújtam be, csak a másikat és megdöbbentő volt, hogy amelyiknél semmit sem használtam, az szárazabb volt és szinte semmi testszagot nem árasztott, amit pedig befújtam, onnan megint folyt a büdös izzadság. Szóval épp ellenkező hatása van, elősegíti az izzadást és a testszag képződését. Ilyen ócska, pocsék dezodorom az életben nem volt. Az egyik legrosszabb termék, amit valaha használtam és nem csak az izzadásgátlók közt, hanem úgy általában.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

kiskri

2017. február 28.

Izzadásgátlóként működik, viszont dezodorként egyáltalán nem.

kiskri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Izzadásgátlóként működik, viszont dezodorként egyáltalán nem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.