KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Adidas

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Dezodorok

24H izzadásgátló 0% alumíniumsó tartalommal

Köszönhetően az innovatív Cotton Tech technológiának az adipure izzadásgátló 24 órás hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen, miközben kíméletesen ápolja a bőrt. Így mindig a maximumon teljesíthetsz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Edit05

2018. október 12.

Teljesen elégedett vagyok vele, még munka után hazafelé a bevásárláskor is érzem az illatát, ahogy emelgetem a karom.

Edit05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Linuxo

2018. szeptember 19.

Ez a termék egy katasztrófa! Ha tehetném egy csillagot sem adnék rá! Nagyon kellemetlen volt izzadságszagot éreztem már 20 perccel a használata után. Soha többet nem venném újra.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

candy28

2018. július 29.

Nagy pozitívum, hogy végre alumíniumsó mentes terméke is van az Adidasnak. Azóta már másabb a csomagolása. A színek nem kékes lilásak, hanem zöldesek. Felváltva használom a golyós változatával. Negatívum, hogy inkább télen és hideg időben hatásosabb. Szóval ezért mínusz 1 csillag.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Meja

2018. július 16.

Kellemes illatú dezodor, ami teszi a dolgát!

Meja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Kellemes illatú dezodor, ami teszi a dolgát!

ktothkriszti94

2018. július 2.

Sajnos egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Kellemes az illata, de másokhoz hasonlóan nekem sem adott nem hogy 24 órás izzadásgátlást, de 12 órányit sem.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Picieri

2018. május 19.

Milyen hülye voltam, hogy megvettem. Az illata megfogott, de a büdös életben nem gondoltam volna, hogy ez egy rakás sz@r!! Akciós volt a tescoban és gondoltam a sporthoz ez jobb lesz, az adidas márka miatt. Mikor dolgozni mentem, mire a metróra felszálltam már ott olyan izzadságszagom volt, mint még edzés közben sosem, de egyszerűen nem akartam elhinni, hogy ez ettől van. Na most jöttem haza egy vásárlásból és nem mertem felemelni a karom, mert olyan szagom volt, hogy nőként szégyelltem!!! Pedig burberry parfüm volt rajtam, ami nagyon erős illatú, de azt is felülmúlta. Legszívesebben, aki kitalálta annak a szemébe fújnám, hogy nesze. Nem tudom hova az istenbe használjam el, mert kidobni így nem lehet, kifújni meg nem akarom,de lehet, hogy a végén az lesz és utána kuka. -10 pont!!!

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Judiit

2018. április 6.

Nem néztem utána és megvettem, mert éppen kifutó volt a DM-ben. Bár ne tettem volna. Ez egyszerűen sz*r... Senkin nem tesztelte le ezt a gyártó mielőtt piacra dobta ?!?
Rexona után gondoltam, hogy jó lesz ez a drágább, sportos vonalú deo. Rosszul gondoltam. Első bevetés edzésen volt. Hát valami iszonyat büdös izzadtságszagom lett fél óra után. Következő alkalommal ugyanaz... oké... akkor csak hétköznap használom. Huh... én még nem szégyelltem magam izzadás és szagok miatt, na de ez a deo ezt is elérte... iszonyat izzadtság szagom lett tőle. Mintha felerősítené az ember alap "illatait". Jó... akkor még egy esély edzésen. Eredmény detto, de most még azt is észrevettem, hogy a póló és hónaljamban valami zselészerű, fehér ragaccsá állt össze.... nagyon gáz ez a cucc....
Egyértelmű a kuka.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Egyértelmű a kuka.

nicolekitti

2018. március 22.

Nekem a szürke változata van meg, 48 órás. Sajnos nem hatásos, estére már éreztem egy kis kellemetlen szagot magamon.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

keseruevelin

2018. február 26.

Hááááát ez a dezodor valami katasztrófa !!! Amerikában volt három hónapra, és direkt olyan dezodort akartam vinni ami szuper tartós mert dolgozni voltam kint egy konyhán. Konkrétan 5 perc után olyan szagom, mint aki egy hete nem fürdött. Pedig aztáán vt h napjában többször is fürödtem a munka miatt. Nagyon büdös voltam miatta és féltem h más is megérzi... Ezért volt, hogy inkább nem használtam... Így kelleett vennem egy másikat egy ottani áruházból. Amit tudni kell hogy USA-ban nem éppen olcsóak a pipere dolgok.. Na de a lényeg, hogy utána megoldódtak a gondjaim. Semmi szag probléma. Tehát tényleg a dezodor volt büdös !! Soha többet nem veszem újra!! Egy életre beégett a csomagolása az agyamba, csakhogy véletlenül se nézzek rá. Az egyik legrosszabb termék amit valaha használtam. Senkinek sem ajánlanám ! Naná hogy *-ot kap :S

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

noraam6

2017. november 2.

Én is nagyon büdös lettem tőle pedig a többi adidasal elégedett vagyok. Nem tudom ezzel mi történhetett.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.