Adidas

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 29.

Kategória:   Egyéb

Kíméletesen tisztít, hidratáló és bőrápoló hatású sampon és tusfürdő.

Dee

2019. május 4.

A férjemnek vettem egy meggondolatlan pillanatomban. Nem volt jó ötlet, nagyon szárította bőrét. (Zsírosodásra hajlamos bőr típussal rendelkezik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

vikcsi

2016. július 4.

Tesóm használja. Csak az illatáról tudok nyilatkozni, azt nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Tesóm használja. Csak az illatáról tudok nyilatkozni, azt nagyon szeretem. :)

baba_girl_16

2016. július 4.

Egynek jó volt, de vannak sokkal jobb tusfürdők ennél. Alap áron én is drágállom, de szerencsére 50% kedvezménnyel vettem a kupon napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

yanded

2016. május 28.

Nem rossz, de sokkal többet vártam. A bőrt talán kissé kevésbé szárítja, mint a többi márkás tusfürdő, de az árát nem èri meg. Én 520 forintért vettem a Family Diszkontban, de szinte mindenhol 800 forint körül adják. Az illata olyan, mint még gyerekkoromban használt olcsó kézmosó szappannak. Egy enyhe kis mentolos illatot is felfedezni véltem benne. Az illatát leszámítva nem rossz, de a drogériákban és a szuper/hipermarketekben nagyon túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol