Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. december 26.

Kategória:   Tusfürdők

Az Adidas Fruity Rhythm kölnivel megegyező illatú tusfürdő.

Fő illatjegyek: fekete ribizli, málna, ciklámen, frézia, szantálfa, pézsma.

Kiszerelése: 250 ml

Helene

2017. szeptember 8.

Most látom hogy még nem véleményeztem. Még tavaly kaptam ajándékba. Egynek elment. Az illatát szerettem, de semmi extrát nem nyújtott. Magamtól biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Luna11

2017. április 25.

Ezért az illatért egyszerűen oda vagyok, imádom, nem tudom megunni. A textúrája valóban lehetne sűrűbb, mert elég híg, és kicsit gyorsan fogy. Én azt tapasztaltam, hogy csak akkor szárítja a bőrt, ha huzamosabb ideig csak azt használja az ember, ezért érdemes néha átváltani másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

nkltt13

2015. május 31.

Gyorsan fogy,az illata nem rossz, de annyira nem is nagy szám. Sokkal jobbak is vannak ettől. Átlagos tusfürdő, nekem nem éri meg az árát. Egyszer megvettem, kipróbáltam...újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

kacibog83

2015. április 27.

A parfüm miatt vettem meg, mert az örök szerelem számomra. :) A tusfürdőnek is hasonlóan kellemes az illata, bár tusolás után magamon annyira nem éreztem. Gyorsan elfogyott, az illata miatt nem tudok rá rosszat mondani, viszont az ára miatt levonok egy csillagot, (bár tudom, hogy főként a márkanevet kell megfizetni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

szepjulia

2014. szeptember 30.

Finom virágos illat, aranyos csomagolás. Viszont az állaga lehetne kicsivel sűrűbb is, mivel így elég gyorsan fogy és nem éri meg annyira. Ajándékba kaptam, magamnak nem valószínű, hogy megvenném. Erős 3-ast érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

viktoriacsoke

2014. február 21.

Semmi különleges.. egyszer elment de nem venném újra annyit nem ér :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

Semmi különleges.. egyszer elment de nem venném újra annyit nem ér :D

Laura19

2013. december 31.

Csupa cuki, kellemes, rózsaszín illat. Nem is rossz...
Bőrömet nem szárítja, jól felhabzik. Illata nem túl tartós. Egynek nem rossz kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 31.

Csupa cuki, kellemes, rózsaszín illat. Nem is rossz...

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.