Adidas

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. december 27.

Megjelenés: 2014 eleje

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: görögdinnye, grenadine, narancs, lótusz, cukor, ámbra, cedarfa, muszk

Adidas Get Ready EDT eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

b5bea

2020. február 20.

Először kolléganőmnél láttam, nemsokkal később én is megszaglásztam és meg is vettem. Édes, gyümölcsös, tökéletes összhang, mindennapos vidám viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

s_kitty

2019. november 19.

Féláron 2000 Ft-ért landolt a kosaramban, mert megtetszett az illata. Azóta is nagyon kedvelem és meglepett a tartóssága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

kottakitta

2019. október 9.

Rendkívül kellemes. Édes, de nem émelyítő. Ha szereted az édes-gyümölcsös illatokat, ez vsz. tetszeni fog. Akcióban féláron (2000 Ft) is kapható időnként a DM-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Mars93

2018. október 22.

Először a Get Ready! dezodorjának illatába szerettem bele. Aztán, amikor megláttam, hogy van belőle parfüm is, muszáj volt beszereznem! Csodálatosan olvad egybe a dezodorral, szuper friss, gyümölcsös-virágos illata van, egyáltalán nem tolakodó, finoman nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

tátombák

2018. augusztus 22.

Karácsony előtt féláron beszerezhető, olyankor szoktam venni. Most fogyott el egy üveg és hiányozni fog. Semmi extra igazából, ésdes-citrusos illat, nyáron nagyon szerettem használni, mert nekem valahogy tele van lendülettel. Egy délelőttöt kibír rajtam, aztán érdemes frissíteni rajta. Egyik kedvenc illatom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Szila20

2018. február 12.

Én leárazva vettem meg azzal a céllal, hogy a munkahelyemen újra és újra felfrissítsem magam. :) Igazából, ha ez egy drága parfüm lenne, akkor nem vettem volna meg, mert nem teljesen az én világom; számomra kicsit tinilányos, túl bohókás illat, de amúgy teljesen jó, szeretem. :) Hozzá kell tennem, hogy nagyon nem tartós, én 10 perc múlva sem érzek belőle semmit, dehát... erre számítottam nagyjából. Én azt mondom, hogy ha valaki nem teszi magasra a lécet, és tényleg csak egy laza, "rohangálós" terméket keres, akkor az bátran vegye meg. :) Én 4 csillagok adok neki, mert a célnak megfelel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Hajna

2017. március 1.

Az illat egész fincsi, bár jobban szeretem az édesebb illatokat. Sajnos se nem tartós, se nem intenzív, fél órával miután magamra fújom már csak akkor lehet érezni, ha közvetlenül a csuklómat szagolgatom. Az ára viszont nagyon szuper, 1500 Ft-t simán megér, rohangálós napokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

timke2

2016. június 4.

Finom édes illat de nem az a tömény.Hétköznapokra nagyon jó.Árának pont megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

fuge7

2016. május 12.

Nincs rossz illata, édeskés nyári tucatillat, de rajtam kb 1-2 órát érződik, lehetne tartósabb. Közepes parfüm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Gy92

2015. december 29.

Finom illata van, tartós is, és még el is fér a kis táskámban. Tavasszal, nyáron ideális. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.