Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2014. június 4.

Kategória:   Tusfürdők

Adidas női tusfürdő.

Tartalma: 250 ml

googles

2018. július 29.

Finom illata volt, de allergias voltam erre a tusfurdore, pedig mas tusfurdonel meg ikyen pottyosodes nem fordult elo. Kar erte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

Csicseri

2015. június 15.

Hát nekem ez a kedvenc tusfürdőm. Ha nem lennék híve a minél kevesebb káros összetevőt tartalmazó cuccoknak, mindi ezt venném. Az illata eszméletlen kellemes, zuhanyzás után még nagyon sokáig lehet érezni, de egyáltalán nem tolakodó, nehéz az illata. Ha reggel használom, néha még este is érzem magamon. Az állaga megfelelő, elég jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Kishoshi

2014. június 4.

Mostanában Protect néven fut.Legjobb Adidas tusfürdő.Krémes ,kellemes illatú,hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Ms.Cat

2014. február 10.

Kellemes kis tusfürdő. Nagyon jó az illata, valamire emlékeztet, de nem tudom mire, és ez zavar. : / xd Jó használni, rendesen habzik. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 10.

Lillcsike

2013. július 14.

Szerettem az illatát, nem szárította a bőröm, egy teljesen átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Szerettem az illatát, nem szárította a bőröm, egy teljesen átlagos tusfürdő.

CrazyKid

2013. április 18.

Átlagos kis tusfürdő volt ez.Elég hamar elfogyasztottam,mert nehezen habzott és ha jól emlékszem túl híg volt.Az illatát szerettem,de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

ST

2012. november 13.

Nekem ez a kedvenc, amire mindig visszatérek. Vagyis most már inkább csak az újabb változatára (Adidas Protect Shower Gel with Cotton Milk), ami szerintem csak csomagolásában új. Jól hidratál, és szeretem a semleges illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

siskin7

2012. október 7.

Én meg vagyok vele elégedve, nem volt vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Én meg vagyok vele elégedve, nem volt vele problémám.

sztike

2012. július 14.

Kellemes illatú és a bőrömet sem bántotta. Szerintem jó termék, bár a habzása nem volt a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Nusee

2012. április 21.

Ezt nagyon szerettem, mert durva száraz bőröm van és ez nagyon bevált rá nameg az illata :) viszont az összetevők miatt -1 pont :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Peg-18 Glyceryl Oleate/ Cocoate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide DEA, Sodium Lauryl Sulfate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Sodium Bisulfite, 1,2-Hexanediol, Sodium Salicylate, BHT, Sorbic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.