Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Stelly, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Tusfürdők

Tápláló, hidratáló tusfürdő a méz értékes alkotóelemeivel. Használatával bőre selymessé és puhává válik, kellemes illata pedig hosszantartó, magabiztos frissességet nyújt.

Jenniii92

2016. július 28.

Mikor akciós volt gomdoltam megveszem és nem bántam meg. Imádom az illatát, nagyon tartós, sokáig érezni még fürdés után, viszont nem habzik valami jól, ezért viszonylag sok kell belőle, de az illata miatt mindenképpen újra veszem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Evelin19

2016. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, krémes és mézes. :) Egyébként nagyon száraz szokott lenni a bőröm és miután kipróbáltam ezt a terméket, annyira puha és selymes lett. Szerintem jó kis termék! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Stelly

2016. január 5.

Kellemes, de nem túl extra illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Kellemes, de nem túl extra illata van :)

honey88

2015. december 23.

szeretem az Adidas tusfürdőket, ez az egyik kedvenc

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

szeretem az Adidas tusfürdőket, ez az egyik kedvenc

allebag2

2015. június 4.

Olyan semmilyen, édes illata van. Abszolút nem karakteres. Egynek jó volt télre, de ennyi pénzből két saját márkásat is lehet venni, ami kb. ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

gini88

2015. május 14.

Szerintem pont, hogy tejes-mézes illata van :)) 50%-os kuponnal vettem a Rossmannban, amúgy tényleg elég drága lett volna. Finom krémes, jó vele tusolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

szivecske

2015. március 8.

Egész jó, de nem 100%-osan nyerte el a tetszésem. Sok kell belőle, hogy normális habzása legyen és ezáltal valamit tisztítson is... Viszont az illata kellemes, bár nekem se az a tipikus tejes-mézes illat. Egynek jó, amúgy teljes áron drága. Utazós méret, jó a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Виктория

2014. december 1.

Érdekes illata van, nem kifejezetten méz, de kellemes, és egész tartós.
Az állaga nem a legjobb, nehezen habzik, sok kell belőle. Viszont nem szárít. Az ára és a habzás hiánya miatt vonok le egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Érdekes illata van, nem kifejezetten méz, de kellemes, és egész tartós.

kitty06

2014. október 12.

nagyon nagyon finom illata van és jól hidratál!! :) Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

nagyon nagyon finom illata van és jól hidratál!! :) Imádom!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.