Adidas

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Joe38, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kiadás éve : 2016

Fás-aromás illat férfiaknak.

Fejjegyei : bergamott, mandarin, narancs, paradicsom levél és kardamom

Középjegyek : levendula, bors és rózsa

Alapjegyek : virginia cédrus és a pacsuli

Ár: 2000 , Eladó: nnorka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, banki átutalás

eveartstar

2020. szeptember 17.

Hm 1 értékelés rajtam kívül?
Mai napig a kedvencem a páromon!
Nagyon jól eltalált férfi illat!
Ennél jobban csak az új Dare Edition jött be, na azóta semmilyen más drága parfüm nem kell neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Hm 1 értékelés rajtam kívül?
Mai napig a kedvencem a páromon!
Nagyon jól eltalált férfi illat!

Joe38

2016. június 29.

Azt kell mondanom,hogy ezzel most rendesen beletrafált az Adidas!!!
Néha nagyon el tud találni 1-1 illatot!Az Adidas az egyik olyan márka, ami legalább 20-25 éve
rendszeresen előkerül az életemben.Kezdetben az Original,majd később az Adventure,de volt nekem
Classic Blue,Moves,Sport Field,stb...mindegyik zseniális cucc!Különösen az utóbbi 3 ,
amiből még ma is van itthon nekem!Ezeket a paradicsomlevél nagyon különlegessé, frissé teszi!
Nem szokványos illat egyik sem!A Star Edition egy abszolút sportos,friss szerintem nyárra való cucc!
Laza stílusú ,de mégis különleges....Amolyan komplex darab!Nekem a fássága egy kicsit Kenzo Ph
közeli, ezáltal hasonló hangulatú....de ez nem baj!Mindig is szerettem a Kenzo keleties világát...
Elég jól teljesít!Az Edt és dezodor együtt órákon át érződik rajtam!!Mostanában akciós volt a Rossmann-ban!
Aki beszerezte szerintem nagyon jó vételt csinált vele nyárra!Érdemes lesz beszerezni még belőle ,mert ezek
az ilyen-olyan "Edésönök" szeretnek eltűnni egy idő után a polcokról....
Szerintem ár/érték arányban az egyik legjobb vétel a középkategóriás illatszerek közül!
Hajrá Adidas!Csak így tovább!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Azt kell mondanom,hogy ezzel most rendesen beletrafált az Adidas!!!
az ilyen-olyan "Edésönök" szeretnek eltűnni egy idő után a polcokról....
Hajrá Adidas!Csak így tovább!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.