Ados Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: madaras, az összetevőket feltöltötte: WGR, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

4 ágyas szemhéjpúder

madaras

2014. július 1.

Akkor Te nagyon jó áron vetted,mert nekem 1000-Ft volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 1.

Akkor Te nagyon jó áron vetted,mert nekem 1000-Ft volt.

WGR

2014. június 23.

Nekem a 105-ös van meg /szürkék/. Szépek a színek, hétköznapi sminkelésre tökéletesen megfelel. Nem kell tőle csodát várni, de az árát megéri. (Én 600 Ft-ért vettem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Emolliensek: Isocetyl Stearoyl Stearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Parabének: Ethylparaben
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Ethylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.