Adrienne Feller

Ár:   10 922 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2019. október 29.

Ár:   10 922 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztítja, puhítja, felpezsdíti az arcbőrt, eltávolítja ez elhalt hámsejteket és visszaadja annak fiatalos ragyogását. A termékben lévő zsályavíz és vadalma virágesszencia a lélekre is tisztítóan és üdítően hat.

Főbb összetevők:

• Termálvíz, mandulaörlemény,
  • szapangyökér- és kövirózsa kivonat,
  • orvosi zsálya aromavíz,
  • vadalma virágesszencia és citrom esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Amirah

2023. december 31.

Ezt az arcradírt évek óta használom. Krémes állagú, finom természetes friss illatú, finom szemcsés arcradír. Használata során a finom szemcsés állagnak köszönhetően teszi a dolgàt és megszabadít a felesleges hámrétegtől. Használatát követően a bőröm felfrissülés és üde lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 31.

wildrose

2023. július 2.

Kellemes, natúr illatú, finom szemcsés bőrradír, alaposan radíroz, és szépen simítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. július 2.

irnok

2023. június 19.

Kis mintát kaptam belőle. Nekem nagyon bejött, nagyon jó krémes, az illata is nagyon tetszik. Nekem finom, puha lett utána a bőröm, de az ára valóban kicsit magasabb, mint amennyit szánnék rá, de egy akció keretében újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 19.

eluc3654

2022. július 12.

Hosszú ideje keresem a megfelelő arcradírt, eddig azonban nem nyűgözött le egyik sem. Termékmintát vásároltam belőle, az itt olvasott vélemények és a természetes összetevők hatására. Arctisztítást követően enyhén nedves arcra vittem fel, pár percig finoman masszírozva. A szemcsék erőssége számomra pont megfelelő, hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket. Ez az arcradír teszi a dolgát, lemosás után maximális tisztaságérzést és extraként bársonyosan puha bőrt hagy maga után. Különösen jó érzés volt, hogy lemosást követően nem húzódott a bőröm, mint más termékek használata után, hanem egy tiszta, újjászületett, hidratált végeredményt kaptam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 12.

Mexx88

2021. szeptember 23.

Kellemes, jó termék de az ára húzós sajnos.
Valóban hatásos, de van ettől kedvezőbb áron hasonló szintű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Kellemes, jó termék de az ára húzós sajnos.
Valóban hatásos, de van ettől kedvezőbb áron hasonló szintű.

Timicat

2021. május 17.

Ajándékba kaptam, kiváncsi voltam hogy ár érték arányban mennyire tud többet mint egy átlag arcradír. Krémes állaga van és nagyon apró szemcsés szinte arckrém jellegű termékről van szó. Elég erős gyógynövényes illata van. Tápláló, szépen leradírozza amit kell. Jó kis termék, nem irritálta az érzékeny bőrömet. Egyedül az ára húzós, hasonló termékek vannak 1/3 áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

Plushie

2021. március 17.

Bár érzékeny a bőröm, ez az arcradír egyáltalán nem irritálja, finoman tisztítja a bőrőmet. Imádom az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Kamea

2021. március 17.

Mintát kaptam belőle az egyik vásárlásom mellé, így egy használat alapján tudok csak véleményt írni.
Én a kémiai hámlasztás híve vagyok. Napi szinten használok egy enyhe kémiai hámlasztót, így kicsit idegenkedtem is a kipróbálásától. Aztán az egyik vasárnap délután úgy döntöttem, hogy kényeztető félórát tartok, amit ezzel a termékkel kezdtem. Az illatát nem kifogásolom, ugyanis én az összes AF termék illatát nagyon szeretem, még csak barátkoznom se kellett egyikkel se. A száraz arcbőrömre vittem fel és nedves kézzel, körkörös gyengéd mozdulatokkal masszíroztam át vele az egész arcomat legalább 2 percen keresztül. Kicsit féltem, hogy majd összekaristolja a bőrömet, de ha lágyan végezzük a masszázst, ez nem fordulhat elő. Ezután bő vízzel kellett leöblíteni és az eredmény! Hát az „hű!” meg „há!” Látványra és tapintásra is makulátlan egységes és sima bőrfelület.
Biztos vagyok benne, hogy ha lesz egy vonzó leárazás teljes kiszerelésben is meg fogom vásárolni. Addig pedig az öt csillagot megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

v.alexandra27

2021. február 27.

Csak egy kis mintám volt belőle, azt használtam néhány alkalommal. Én nem igazán vettem észre, hogy bármit csinálna a bőrömmel, nem éreztem tisztábbnak. Az illata tényleg erőteljes, nekem nem volt zavaró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

szaboozs

2021. február 19.

Az érzékeny arcbőrömre ez a termék nagyon jó hatással van. Sok más kikezdte az arcbőröm, de ez valóban teszi amit ígér. Én nagyon szeretem és szerintem az illata is finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 19.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.