Adrienne Feller

Ár:   10 922 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2019. október 29.

Ár:   10 922 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztítja, puhítja, felpezsdíti az arcbőrt, eltávolítja ez elhalt hámsejteket és visszaadja annak fiatalos ragyogását. A termékben lévő zsályavíz és vadalma virágesszencia a lélekre is tisztítóan és üdítően hat.

Főbb összetevők:

• Termálvíz, mandulaörlemény,
  • szapangyökér- és kövirózsa kivonat,
  • orvosi zsálya aromavíz,
  • vadalma virágesszencia és citrom esszencia

Asianlover

2019. július 20.

Legkedvencebb bőrradìrom. Heti 1-2 alkalommal hasznàlom, a legtàplàlòbb radìr, amit valaha pròbàltam. Kevès is elegendő, lassan fogy, kb. 3 hònap alatt ùgy a felènèl sem jàrhatok mèg. A szemcsèk finomak, kellemesek, ès a tisztìtò hatàs megdöbbentően hatèkony. Mindenkèppen ùjra fogom venni, ès szeretnèm az arckrèmet is kipròbàlni belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 17.

Bevallottam már nem egyszer, hogy őszinte tisztelője vagyok Feller Adriennek a csodás termékeiért, amelyek egytől-egyik remekművek.
Az arcradír használata egyenesen felér egy SPA élményével, ami után makulátlan tisztaságú és selymes tapintású lesz az arcunk, szárító hatás nélkül. Az illata pedig egyszerűen megbabonáz.
Ha egyetlen kozmetikai márka arcápolóira lehetne szavazni, akkor először is nagy bajban lennék...meg másodszor is... de egy percig sem lenne számomra kérdés, hogy kit neveznék meg. Természetesen Feller Adriennt. Még mielőtt bárkiben is felmerülne: a véleményemet senki és semmilyen érdek nem befolyásolja, csak és kizárólag a személyes meggyőződésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 17.

Luiselotte

2019. március 9.

Kéthetente szempilla felrakás előtt szoktam hasznàlni , az amúgy óvatos arcmosási rutinomba máskor nem fér bele.
Tökéletesen sima, matt, puha bőr a végeredmény. Az külön tetszik és eddig még egyetlen arcradír sem hozta azt a hatást, hogy használat után egyből be is van krémezve az arcom. Azért nem szerettem eddig radírozni , mert folyton aszalt szilvának éreztem a bőröm utàna és nem győztem kenni az arcom. Ilyen ezzel a termékkel nincs .
Szeretem a zsálya illatát és a sárgabarackmag őrlemény radírozó hatását. ( bocsi Encsi ,de a Prunus Armeniaca az a sárgabarackmag a Prunus Amygdalus a mandula )
Mivel nem túl gyakran hasznàlom így nekem hónapokig elég , nehéz legyűrni a kísértést, hogy az egész testemen hasznàljam , annyira jó érzés mikor görögnek a szemcsék a bőrömön☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Peachblossom

2019. január 8.

Jujj, ez nekem nagyon nem. Az egyetlen jó benne, hogy tényleg aprók a szemcsék, de amúgy nekem borzasztó fullasztó érzés, amikor az arcomon van, nagyon olajos, vízzel nem tudtam lemosni, hagyott maga után egy ragacsos réteget, arctisztító szappannal tudtam csak megszabadulni tőle. Tuti sokáig elég lesz, mert a tervezett heti 1-2 helyett jó, ha havonta használom... :/ nem nem és nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

chinchulin

2018. november 1.

Egyszerűen tökéletes. Finom puhává varázsolja a bőröm, helyreteszi az irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Jasa

2018. október 14.

Mikroszemcséi nagyon finoman radíroznak, a krém pedig teljesen beszívódik, így ápol és tisztít is egyben. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Utána a pezsdítő maszkot feltéve nagyon látványosan feltölt és regenerál. Az illata gyógynövényes, nagyon természetes és kellemes. Kevesebb kell belőle, mint bármelyik másik korábbi radíromból. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

bellalabella

2017. december 10.

Legszuperebb arcradir, amivel eddig talalkoztam! tenyleg nem szaritja a boromet, nagyon tisztanak es puhanak erzem radirozas utan. Kicsit olyan, mint egy szemcses krem, mert beissza a borom, nem ugy, mint mas radiroknal, lepotyog az arcrol a sok szemcse.
Amit meg kulon szeretek a nagyon apro es finom szemcsek. Hipererzekeny a borom barmilyen dorzsolesre, durvabb erintesre, ettol viszont alig, mondhatni abszolut nem leszek voros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

juditmm

2017. október 27.

A legjobb arcradír amivel valaha találkoztam, az illata miatt pedig használni is öröm. Simává, hidratáltá teszi az arcbőröm. Nem olcsó, de tényleg sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Leander

2017. február 18.

Nagyon bevált - finom, apró szemcsés, nagyon alaposan radíroz, de közben ápol is, feltölti, hidratálja a bőröm, ami finom puha lesz utána. Az illata is jó, és bár nem olcsó, de mivel alkalmanként tényleg csak nagyon kevés kell belőle, így nem teljesen aránytalan az ára sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Apró, finom szemcséi kíméletesek a bőrhöz, kiválóan radíroz, de egyben a benne lévő olajok már ápolják, hidratálják a bőrt. Bemasszírozva szinte eltűnik az arcradír. Állaga könnyed, illata gyógynövényes, főként a zsálya érződik benne. Használata után szép, egyenletes, sima bababőrt kapunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2