Adrienne Feller

Ár:   10 922 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2019. október 29.

Ár:   10 922 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztítja, puhítja, felpezsdíti az arcbőrt, eltávolítja ez elhalt hámsejteket és visszaadja annak fiatalos ragyogását. A termékben lévő zsályavíz és vadalma virágesszencia a lélekre is tisztítóan és üdítően hat.

Főbb összetevők:

• Termálvíz, mandulaörlemény,
  • szapangyökér- és kövirózsa kivonat,
  • orvosi zsálya aromavíz,
  • vadalma virágesszencia és citrom esszencia

alizee

2020. június 5.

az illata kifejezetten tetszik, olyan megnyugtató. viszont nekem ez olyan semmilyen termék, nem érzem tisztábbnak/frissebbnek utána a bőrömet, hidratáltnak igen de ez elméletileg egy arcradír és az én arcbőrömnek túúúl finomak benne a szemcsék, használat közben szinte alig érzem. utána egy olajos réteg marad az arcon mintha már bekentem volna hidratálóval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Blackxentric

2020. május 13.

Most használtam el a beautyboxban található mintát. Az illata nagyon erős, nekem nem tetszik. Állaga nagyon finom, érződik, hogy nem egy ócska termék. Finoman radíroz, kellemes érzés. Az ára horror. Nem rossz termék, de még csak az illata miatt sem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

annama

2020. február 12.

Finom szemcsés, kellemesen tisztit, az illata nem zavaró, puha lesz utána a bôröm, de mindenképp alaposan hidratálni kell, mert különben hámlik, száraz marad. De nem is az a feladata, hogy ápoljon, hanem hogy tisztitson, s azt jól teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Honeyhair

2020. január 28.

A minta kipróbálása után szó szerint ugyanazokon a stációkon mentem végig, mint Nessy: hatalmas lelkesedés, a webshopban kis híján mindent összevásárlás, aztán lehiggadás. Ehhez mondjuk az is hozzájárult, hogy a beauty boxban kapott webshopos kedvezménykód nem működött. Így volt időm immár hideg fejjel végiggondolni, hogy pontosan mire van szükségem. Ezt az arcradírt luxusminőségűnek érzem, az állaga rendkívül finom, összetétele igényes, illata kivételes. Azonban a hatása jóval gyengébb, mint amit én szeretek. Így sajnos maradt a helyén, a webshopban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Nessy

2020. január 19.

Mintát próbáltam, örültem volna egy teljes kiszerelésnek a beauty boxban, de így sem bánom, nagyon kíváncsi voltam a márkára, majdnem le is adtam egy nagyobb értékű rendelést, de a kis minta alapján arra jutottam, hogy biztos jók a termékek, de semmi extra, ami indokolná az árat.

Nagyon selymes puha bőrt varázsol, de nem tartós a hatása, -úgy érzem- kb. minden másnap használnom kellene a jó eredmény fenntartása érdekében, ami fizikai radírozásnál enyhe túlzás.

Az illata nagyon tetszik, igazán megnyugtató, gyógynövényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Az illata nagyon tetszik, igazán megnyugtató, gyógynövényes.

Makk Zsuzsó

2020. január 9.

Az ára irreális, bár nem lenne rossz termék. Annyira finomra van benne őrölve a mandulahéj, mint a sivatagi homok, nem sértette fel az érzékeny, reaktív bőrömet. A krém kellemesen hidratál, lemosás után is dolgozik, bár azért kell a krémezés utána. Az illata tipikus natúr. Egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Enne

2019. december 12.

Azt hiszem, ebből volt egy minta beauty box-ban. Hát... nem ájultam el tőle, nekem két alkalomra volt elég, amiből nem sokat tudtam kideríteni. Olyan "sznob jószágnak" (közgazdaságtan) tartom. Látszik, hogy nem volt előtte sima arcradírom még, csak radíros arclemosóm, mert azt gondoltam, hogy ha ezzel lemosom az arcom, akkor a sminket is lehozza. Utólag örülök is neki, hogy nem volt belőle nagyobb kiszerelés, két bosszankodás után könnyen elfelejtem. A természetes összetevőkre kap két csillagot és arra, hogy utána nem húzódott az arcom. De az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Asianlover

2019. július 20.

Legkedvencebb bőrradìrom. Heti 1-2 alkalommal hasznàlom, a legtàplàlòbb radìr, amit valaha pròbàltam. Kevès is elegendő, lassan fogy, kb. 3 hònap alatt ùgy a felènèl sem jàrhatok mèg. A szemcsèk finomak, kellemesek, ès a tisztìtò hatàs megdöbbentően hatèkony. Mindenkèppen ùjra fogom venni, ès szeretnèm az arckrèmet is kipròbàlni belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 17.

Bevallottam már nem egyszer, hogy őszinte tisztelője vagyok Feller Adriennek a csodás termékeiért, amelyek egytől-egyik remekművek.
Az arcradír használata egyenesen felér egy SPA élményével, ami után makulátlan tisztaságú és selymes tapintású lesz az arcunk, szárító hatás nélkül. Az illata pedig egyszerűen megbabonáz.
Ha egyetlen kozmetikai márka arcápolóira lehetne szavazni, akkor először is nagy bajban lennék...meg másodszor is... de egy percig sem lenne számomra kérdés, hogy kit neveznék meg. Természetesen Feller Adriennt. Még mielőtt bárkiben is felmerülne: a véleményemet senki és semmilyen érdek nem befolyásolja, csak és kizárólag a személyes meggyőződésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 17.

Luiselotte

2019. március 9.

Kéthetente szempilla felrakás előtt szoktam hasznàlni , az amúgy óvatos arcmosási rutinomba máskor nem fér bele.
Tökéletesen sima, matt, puha bőr a végeredmény. Az külön tetszik és eddig még egyetlen arcradír sem hozta azt a hatást, hogy használat után egyből be is van krémezve az arcom. Azért nem szerettem eddig radírozni , mert folyton aszalt szilvának éreztem a bőröm utàna és nem győztem kenni az arcom. Ilyen ezzel a termékkel nincs .
Szeretem a zsálya illatát és a sárgabarackmag őrlemény radírozó hatását. ( bocsi Encsi ,de a Prunus Armeniaca az a sárgabarackmag a Prunus Amygdalus a mandula )
Mivel nem túl gyakran hasznàlom így nekem hónapokig elég , nehéz legyűrni a kísértést, hogy az egész testemen hasznàljam , annyira jó érzés mikor görögnek a szemcsék a bőrömön☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2