Adrienne Feller

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2022. március 21.

Ár:   12 790 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló, természetes antioxidáns, bőrfeszesítő

Alapvető készítménye a vízhiányos, fáradt, fakó és vitaminhiányos bőrnek. A benne lévő ásványoknak és vitaminoknak köszönhetően hatékonyan lassítja az öregedési folyamatokat. Erőteljes antioxidáns hatással rendelkezik, vitalizálja, energetizálja, megújítja és gazdagon táplálja a bőrt.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, termálvíz, kékszőlőhéj-kivonat, kékszőlőmag-, homoktövis-, bodza-, szilvamag- és makadámdió-olaj, bükkrügy-, mirha- és almavirág-kivonat, shea vaj, A-, C- és E-vitamin

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Timicat

2021. május 17.

Éjszakára használom mert nappalra nekem sok lenne ez a krém, sminkelni nehéz lenne rá mert az esti tisztítás után is kicsit ragad utána a bőröm. Erőteljes gyógynövény illata van. Nem irrital és reggelre azt látom szépen feltölti a mélyebb ráncokat is. Feszesebb teltebb lesz tőle a bőröm. Nekem kevert inkább a bőröm és soknak érzem néha. Télre szerintem jó választás. Az ára nagyjából nyújtja amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

pearldiver66

2021. március 24.

Én most kaptam kézhez ezt a az újonnan felfedezett krémet, amit a Mariaunoudban, ajánlott az eladó, mivel hogy természetes alapanyagokat tartalmaz. Én a csomagolását nem tartom túl dizájnosnak, ennyit már egy Hélia D is tud. Szerintem egy elég letisztult forma, de ami benne van végül is az a lényeg! Nekem egy ilyen enyhén sárgás színű, nem túl sűrű, enyhén gyógynövényes illatú krémnek látom. Hozzáadok még, koffeint, peptidet, Q10, cseppeket. Retinolt semmiképpen sem, mivel már tartalmaz. Azzal egyébként is nagyon vigyázni kell! C vitamint nem adok, szintén van benne, És egyébként is a C vitamin nem kompatibilis a peptiddel. Felkenés után, nagyon jól hidratál, de nekem fénylik tőle a bőröm. Nyilván a sok jó növényi olaj miatt. Azt hiszem én inkább ezt estére fogom használni. Pedig majdhogynem a még gazdagabb formulát akartam megvenni. Hát végül is jól döntöttem hogy ez mellett maradtam. Van mintám a rózsázs kremböl is. Tegnap este azt próbáltam. Nagyon jól beszívódik. Talán még ,mintha jobb is lenne. Van mintám a rózsa arcolajból is. Most pedig vettem ehhez a hidratáló krém hez, egy hidratáló madeleine balzsamot is. Kíváncsi vagyok rá ,ő mit tud? Ár érték arányban, ez egy teljesen elfogadható ár, bár a dél koreai termékek között, már ennél olcsóbban is tudok venni, nagyon jó természetes alapanyagú arc krémeket, szérumot kicsit drágábban. De az ami 50000 meg 30 ezerbe kerül, szerintem az semmivel sem tud többet. Ott a márkát fizetjük meg. A dél koreai termékek, valamint a Paula' s choice, the ordinary, geek& georgios, A skin smart oldalán, fantasztikus milyen csodálatosan ápolják a bőrt. Azok sokat tudnak. A skin smarst oldalán, egy csomó mindent megtalálsz, a bőrödnek megfelelően. A YouTube on videókat nézhetsz, ha tanácstalan vagy, és nem tudod hogy mi a jó a bőrödnek?! Tudnod kell, hogy milyen a bőröd típusa?! Egy kombinált bőrűnek, inkább egy géles állagú arcápoló az ideális. Nappalra mindenképp használj fényvédőt. Főleg akkor ha retinolt nappalra teszed fel! Erről a krémről pedig szerintem nem lehet rosszat mondani, bár a doboz alján, 2021 januárig van a szavatossága. Az elég rövid idő. Mivelhogy egy rutinos arcápoló, mást is használ. Nem tudom, hogy ennél van kisebb kiszerelés is? Vagy csak minták? Én mindenképpen el fogom használni, mert azért az incije nagyon jó! U.i. Azért ezt még elmondom, hogy az első használat után, ahogy leírtam, hogy még mivel bővítettem ki, pár órára rá, nem hittem a szememnek amilyen csodálatos bőr képet adott.... Feltöltötte a bőrt, a mimikai ráncokat tünteti , és egy gyönyörű egészséges- egységes bőr képet kapsz .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. március 24.

Kamea

2021. február 3.

2021.02.03. update: Be kellett lássam, hogy ez a krém kicsit kevés az én száraz bőrömnek ebben a téli időszakban. Ezért éjszakára meg kellett rendelnem a Spring család gazdag táplálókrémjét is. Ezt az extra hidratálókrémet pedig reggel használom. Mindezek ellenére egy fikarcnyit se rosszabb róla a véleményem, mert tavaszi-nyári időszakban ideális választás.
Ha azonban a hasonló kortársú és bőrű krémmániás kolléganők épp most vacilálnának rajta, akkor nekik télre mindenképpen az intenzívebb táplálást adó terméket javaslom.

2021. 01. 06. A termék világoskék-ezüst kartondobozba van csomagolva, ahogyan a Spring sorozat szemránckréme is. Ebből bújik elő a tégely, ami opálosan áttetsző, és egy magasfényű ezüsttető zárja le. A doboz tetejéről, a tégely tetejéről és tulajdonképpen mindenhonnan visszaköszön a Feller Adrienn embléma. Minőségi, elegáns és kifinomult megjelenés jellemzi, mint ahogyan a márka összes termékét. Már rájuk nézni is jó!
Maga a krém halványsárga színű. Az illata elsőre szokatlan, de mégis kellemes, számomra egyáltalán nem zavaró, sőt! Könnyen szokható illat, olyan természet közeli. Reggel használom, a szérum fölé. Bár nem spórolok vele, mégis tökéletesen beszívódik, és csak úgy issza a bőröm. Nem kukacosodik, nem képez a bőrön semmiféle réteget, jól lehet rá sminkelni is és egész nap hidratáltan tartja az arcomat. Tulajdonképpen csodát se tesz, de a csodákban én már amúgy se hiszek! :) Bár az igaz, hogy az elmúlt néhány sminkmentes napban mintha még egységesebbnek láttam volna a bőrképemet. Nem állítom, hogy kizárólag ennek a krémnek köszönhető, de abban is biztos vagyok, hogy azért ez a krém is odatette magát.
Feller Adrienne minden termékében látom és érzem az ő elhivatottságát, nekem az ő személye a garancia arra, hogy a termékei hitelesek és megbízhatóak a számomra.
Ez ismét egy olyan arckrém, amit örömmel és szívesen használok, és ami tökéletesen karbantartja az arcbőrömet. Ennél többre nekem már nincs is szükségem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 3.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Nagyon szerettem, kellemes az illat, jól szívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Nagyon szerettem, kellemes az illat, jól szívódik és jól hidratál.

tzs

2019. október 17.

A krém megvásárlásakor kicsit tartottam attól, hogy túlárazott, nem leszek elragadtatva tőle, mert annyiszor csalódtam már hidratálókban. Ez most kellemes meglepetés volt. Könnyen beszívódott, nem hagyott réteget, se ragacsosat, se fullasztót. Vannak szakértők, akik nem javasolják az illóolajok bőrápolásban való felhasználását, így még vannak fenntartásaim a márkával kapcsolatban, de az tény, hogy nekem egy tégely elhasználása után sincsenek bőrérzékenységre utaló tüneteim, épp ellenkezőleg. Már felkenéskor éreztem, hogy issza a bőröm, mintha a szomjamat oltaná. Egy hidratáló illata az utolsó szempont nálam, sőt, azt szeretem, ha minél szolidabb és természetesebb. Ennek a krémnek azért határozott illata van, de nagyon kellemes, nem is gondoltam, hogy annak is hatása lesz rám, de lett.
Nyáron használtam, nappalra, jól tudtam rá sminkelni. Most, tél közeledtével teszek egy próbát a rózsással, aztán meglátjuk, melyik ad optimális hidratálást számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

sweetyou

2019. október 15.

Jó krém, nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik, és nem marad utána zsíros hatású, tehát mint krém tudja azt, amit kell. De lehet, hogy túl sokat vártam tőle valószínűleg az ára miatt, mert semmi olyan extrát nem adott, ami miatt legközelebb értelmét látnám ekkora összeget kiadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Jazi

2019. május 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet,hatóanyagokban nagyon gazdag.Számomra eleinte kicsit nehezen kenhető,de ilyenkor kicsit benedvesítem a kezem, és már meg is oldódott a probléma.Hála Istennek nagyon jó géneket örököltem,ezért különösebb teendőm nincs az arcápolásban, mint a megfelelő tisztítás,amit talán a legfontosabb mozzanatnak tartok, és a megfelelő hidratálás. Remélem nyárra sem lesz sok a krém,bár elég bőven mérem használatkor.Éjszakára a nagytesót használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

Svetlana

2019. február 10.

Telitalálat ez a krém. Élénkít, feltölt, hidratál. Méghozzá napokig szépen tartja az arcomat. Rajongok érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Telihold

2018. február 23.

Annak ellenére, hogy az állaga alapján ez a testesebb, mégis inkább beszívódik, mint a rózsás hidratáló krém, és nem hagy a bőrön semmilyen réteget. Csak termékmintát próbáltam belőle: nem az én bőrtípusomra való, nekem túl fajsúlyos. Nem pontozom le, mivel maga krém szerintem jól működhet egy szárazabb bőrön. Nem okozott pattanást, a bőrömet sem pirosította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 23.

Leander

2017. december 1.

Jó kis hidratáló krém, teszi a dolgát. Szépen beszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőröm. Gazdagabb, dúsabb krémről van szó, így normál bőrre inkább őszre, télre jó. Az én bőröm nagyon szerette, smink alatt is jól működött. Viszont megértem az előttem szóló száraz bőrű felhasználó lepontozását is. Kicsit megtévesztő az "extra hidratálókrém" kifejezés - szerintem nem igazán száraz bőrre való ez a termék. Ahogy itt a leírásban is szerepel, inkább vízhiányos, fáradt, fakó bőrre. Az enyém alapvetően normál és vele működött a krém, de azt éreztem rajta, hogy például anyukámnak, akinek tényleg száraz a bőre, valószínűleg nem lenne elég, vagy csak tavaszra, nyárra javasolnám. Szóval nem lepődök meg azon, hogy extra-extra száraz bőrre nem vált be, de normál bőrre szerintem egy jó kis hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.