Adrienne Feller

Ár:   11 938 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2019. október 29.

Ár:   11 938 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló, természetes antioxidáns, bőrfeszesítő

Alapvető készítménye a vízhiányos, fáradt, fakó és vitaminhiányos bőrnek. A benne lévő ásványoknak és vitaminoknak köszönhetően hatékonyan lassítja az öregedési folyamatokat. Erőteljes antioxidáns hatással rendelkezik, vitalizálja, energetizálja, megújítja és gazdagon táplálja a bőrt.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, termálvíz, kékszőlőhéj-kivonat, kékszőlőmag-, homoktövis-, bodza-, szilvamag- és makadámdió-olaj, bükkrügy-, mirha- és almavirág-kivonat, shea vaj, A-, C- és E-vitamin

Kamea

2021. február 3.

2021.02.03. update: Be kellett lássam, hogy ez a krém kicsit kevés az én száraz bőrömnek ebben a téli időszakban. Ezért éjszakára meg kellett rendelnem a Spring család gazdag táplálókrémjét is. Ezt az extra hidratálókrémet pedig reggel használom. Mindezek ellenére egy fikarcnyit se rosszabb róla a véleményem, mert tavaszi-nyári időszakban ideális választás.
Ha azonban a hasonló kortársú és bőrű krémmániás kolléganők épp most vacilálnának rajta, akkor nekik télre mindenképpen az intenzívebb táplálást adó terméket javaslom.

2021. 01. 06. A termék világoskék-ezüst kartondobozba van csomagolva, ahogyan a Spring sorozat szemránckréme is. Ebből bújik elő a tégely, ami opálosan áttetsző, és egy magasfényű ezüsttető zárja le. A doboz tetejéről, a tégely tetejéről és tulajdonképpen mindenhonnan visszaköszön a Feller Adrienn embléma. Minőségi, elegáns és kifinomult megjelenés jellemzi, mint ahogyan a márka összes termékét. Már rájuk nézni is jó!
Maga a krém halványsárga színű. Az illata elsőre szokatlan, de mégis kellemes, számomra egyáltalán nem zavaró, sőt! Könnyen szokható illat, olyan természet közeli. Reggel használom, a szérum fölé. Bár nem spórolok vele, mégis tökéletesen beszívódik, és csak úgy issza a bőröm. Nem kukacosodik, nem képez a bőrön semmiféle réteget, jól lehet rá sminkelni is és egész nap hidratáltan tartja az arcomat. Tulajdonképpen csodát se tesz, de a csodákban én már amúgy se hiszek! :) Bár az igaz, hogy az elmúlt néhány sminkmentes napban mintha még egységesebbnek láttam volna a bőrképemet. Nem állítom, hogy kizárólag ennek a krémnek köszönhető, de abban is biztos vagyok, hogy azért ez a krém is odatette magát.
Feller Adrienne minden termékében látom és érzem az ő elhivatottságát, nekem az ő személye a garancia arra, hogy a termékei hitelesek és megbízhatóak a számomra.
Ez ismét egy olyan arckrém, amit örömmel és szívesen használok, és ami tökéletesen karbantartja az arcbőrömet. Ennél többre nekem már nincs is szükségem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 3.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Nagyon szerettem, kellemes az illat, jól szívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Nagyon szerettem, kellemes az illat, jól szívódik és jól hidratál.

tzs

2019. október 17.

A krém megvásárlásakor kicsit tartottam attól, hogy túlárazott, nem leszek elragadtatva tőle, mert annyiszor csalódtam már hidratálókban. Ez most kellemes meglepetés volt. Könnyen beszívódott, nem hagyott réteget, se ragacsosat, se fullasztót. Vannak szakértők, akik nem javasolják az illóolajok bőrápolásban való felhasználását, így még vannak fenntartásaim a márkával kapcsolatban, de az tény, hogy nekem egy tégely elhasználása után sincsenek bőrérzékenységre utaló tüneteim, épp ellenkezőleg. Már felkenéskor éreztem, hogy issza a bőröm, mintha a szomjamat oltaná. Egy hidratáló illata az utolsó szempont nálam, sőt, azt szeretem, ha minél szolidabb és természetesebb. Ennek a krémnek azért határozott illata van, de nagyon kellemes, nem is gondoltam, hogy annak is hatása lesz rám, de lett.
Nyáron használtam, nappalra, jól tudtam rá sminkelni. Most, tél közeledtével teszek egy próbát a rózsással, aztán meglátjuk, melyik ad optimális hidratálást számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

sweetyou

2019. október 15.

Jó krém, nagyon jól hidratál, gyorsan felszívódik, és nem marad utána zsíros hatású, tehát mint krém tudja azt, amit kell. De lehet, hogy túl sokat vártam tőle valószínűleg az ára miatt, mert semmi olyan extrát nem adott, ami miatt legközelebb értelmét látnám ekkora összeget kiadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet,hatóanyagokban nagyon gazdag.Számomra eleinte kicsit nehezen kenhető,de ilyenkor kicsit benedvesítem a kezem, és már meg is oldódott a probléma.Hála Istennek nagyon jó géneket örököltem,ezért különösebb teendőm nincs az arcápolásban, mint a megfelelő tisztítás,amit talán a legfontosabb mozzanatnak tartok, és a megfelelő hidratálás. Remélem nyárra sem lesz sok a krém,bár elég bőven mérem használatkor.Éjszakára a nagytesót használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

Svetlana

2019. február 10.

Telitalálat ez a krém. Élénkít, feltölt, hidratál. Méghozzá napokig szépen tartja az arcomat. Rajongok érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. február 23.

Annak ellenére, hogy az állaga alapján ez a testesebb, mégis inkább beszívódik, mint a rózsás hidratáló krém, és nem hagy a bőrön semmilyen réteget. Csak termékmintát próbáltam belőle: nem az én bőrtípusomra való, nekem túl fajsúlyos. Nem pontozom le, mivel maga krém szerintem jól működhet egy szárazabb bőrön. Nem okozott pattanást, a bőrömet sem pirosította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 23.

Leander

2017. december 1.

Jó kis hidratáló krém, teszi a dolgát. Szépen beszívódik, nem lesz tőle zsíros a bőröm. Gazdagabb, dúsabb krémről van szó, így normál bőrre inkább őszre, télre jó. Az én bőröm nagyon szerette, smink alatt is jól működött. Viszont megértem az előttem szóló száraz bőrű felhasználó lepontozását is. Kicsit megtévesztő az "extra hidratálókrém" kifejezés - szerintem nem igazán száraz bőrre való ez a termék. Ahogy itt a leírásban is szerepel, inkább vízhiányos, fáradt, fakó bőrre. Az enyém alapvetően normál és vele működött a krém, de azt éreztem rajta, hogy például anyukámnak, akinek tényleg száraz a bőre, valószínűleg nem lenne elég, vagy csak tavaszra, nyárra javasolnám. Szóval nem lepődök meg azon, hogy extra-extra száraz bőrre nem vált be, de normál bőrre szerintem egy jó kis hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

alfie21

2017. november 5.

Az elég borsos árához képest nem azt nyújtja, amit ígért... Az elején még jó volt, aztán ahogy teltek a napok, ez a krém is ugyanúgy elfáradt mint az eddig kipróbált összes többim! Igaz, az én bőrön extra-extra száraz, na de hát arra való lenne elvileg ez a termék. Ja, és a boltban az eladó is kifejezetten ezt a krémet javasolta az én esetemben. Hát...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

koczanemese

2017. október 23.

Nekem nagyon bevált. Bár gazdag krém, mégis könnyen felszívódik és csak úgy issza a vízhiányos bőröm. Leginkább lefekvés előtt éjszakára használom, de volt, hogy reggel smink alá kentem és úgy is csodás volt. Nagyon kevés kell belőle. Az illata kellemes, nem túl gyógynövényes (bár engem az sem zavar-szóval lehet másnak ez már sok). Csak ajánlani tudom. Az ára persze soknak tűnik, de a prémium kategória itt kezdődik. A hazai fizetés kevés, nem a krém drága, ezt ne felejtsük el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.