Adrienne Feller

Ár:   13 208 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. június 13.

Ár:   13 208 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Extra hatékonyság a férfi bőrápolásban! Eredményesen lassítja a bőr öregedési folyamatait es kisimítja a meglévő ráncokat. Tartós alkalmazásával vitalizálja, regenerálja a bőrt és erősíti annak szerkezetét. Különleges növényi komplexum, a bőrfiatalítás megtestesítője.

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Water Water / Aqua Helichrysum Italicum (Everlasting) Flower Water Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Glycerin h 0 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Seed Oil eo Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Prunus Domestica (Plum) Seed Oil Squalane eo 1 0Hypericum Perforatum (St. John's Wort) Flower Extract Tilia Cordata (Linden) Flower Extract a I h Xanthan Gum ti I eu Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Sodium Levulinate Sodium Anisate Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Crataegus Oxyacantha Flower ExtractRosa Canina (Dog Rose) Flower Extract Rosa Rubiginosa Seed Oil eo Quercus Robur Bud Extract aGlyceryl Caprylate eo I eu Prunus Spinosa Flower Extract Boswellia Carteri (Frankincense) Oil i Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Pyrus Malus (Apple) Flower Extract Prunus Avium Flower ExtractTrifolium Pratense Flower ExtractSantalum Album (Sandalwood) Oil i Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Extract Cistus Ladaniferus Oil Retinyl Palmitate a I v 2 2Eucalyptus Radiata Oil i Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Mentha Piperita (Peppermint) Oil i Thymus Vulgaris (Common Thyme) Oil Limonene i Linalool i

sdiablo

2018. április 12.

A páromnak vettem kb. 2 éve először ajándékba, nagy kedvenc lett. Szépen kisimítja a bőrt és nem csíp borotválkozás után sem. Ha valamiért keveset alszom, lopok belőle egy kicsit, azonnal eltünteti a szem alatti karikákat. Kár, hogy ilyen drága, szinte csak akció keretében szoktuk csak megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

sajtosszenya

2017. szeptember 5.

A hidrofluidum termék után kezdtem el használni egy mintát belőle (5 ml-es), igazából 1 hét távlatából nem érezni köztük nagy különbséget. Pedig a termékleírás alapján kellene, mert előbbi inkább hidratáló, utóbbi pedig már anti-ageing hatással is rendelkezik. Lehet a ránctalanító hatás csak később jelentkezik majd, ennek megítélésére az 5 ml-es kiszerelés azt hiszem alkalmatlan.
Az elixír talán kiadósabb, kevesebbet kell belőle használni. Géles, folyós, nem krémszerű állagú, kellemesen hidratált érzést biztosít akár fél napon keresztül is. Az illata markáns, szerintem és a szebbik felem szerint is férfias. Nem tapasztaltam semmiféle allergiás reakciót, sem pirosodást, sem viszketést, sem kiütést.
A termékkel meg vagyok elégedve, viszont mivel jelenleg a hidrofluidum is elegendő az arcomra, szerintem maradok egyelőre annál. Ár vonatkozásában a 2,5 szeres különbség (ez 20 ml, míg a fluidum 50 ml) elég jelentős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Luiselotte

2017. február 4.

Bár ez férfi termék én néha lopok belőle egy pumpálásnyit és a szemem alá kenem fel. ☺
Azonnal feszesít , feltölt és hidratál. Géles állag, csak este használtam eddig, sminkelni még nem próbáltam rá.Karikás szemre kiváló. Évek óta keresem rá a megoldást és most lehet, hogy megvan.
Az illata unisex , egyáltalán nem zavaró, sőt kezdem megkedvelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Az illata unisex , egyáltalán nem zavaró, sőt kezdem megkedvelni.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Quercus Robur Bud Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.