Adrienne Feller

Ár:   12 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   12 700 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érett, dehidratált bőr ápolására.

Különlegesen selymes, növényi hatóanyagokban gazdag hidratáló krém. Minden, amire a bőrének szüksége van a maximális ragyogáshoz és hidratáltsághoz. Szükség szerinti mennyiséget oszlasson el az arcbőrén és a dekoltázsán, majd dinamikusan masszírozza be a bőrbe.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, damaszkuszi rózsa illóolaj, erdei vadrózsa- és hársvirágkivonat, argánfa- és búzacsíraolaj.

thepinkpanther

2019. szeptember 3.

Kozmetikusom ajanlására használom éjszakai krémként, tavasztól késő őszig. Nagyon vékonyan kenem csak fel éjszakára, mivel igen tömény. Használom nyakra és dekoltázsra is. Nekem alapvetően nagyon kedveli a bőröm a rózsás összetevőket, így ezzel sincs másként. Az illatát szintén szeretem, beszívódása szerintem egy kicsit lassabb, de ez sem probléma. Késő ősszel viszont visszatérek a Caudalie egyik éjszakai krémjére, mert az sokkal hatásosabbnak bizonyult a bőr egyenletesebbé varázslásában és nedvességgel való feltöltésében is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

ZemanTimi

2019. június 26.

Éjszakai krémnek használom. Vékonyan kenem mert elég testes krém.Jó az illata plusz remekül hidratálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. február 23.

Csalódás. Mivel már 54 éves vagyok, gondoltam, segítene rajtam egy szép összetevőkből álló, finom hidratáló krém. A rózsát egyébként is nagyon szeretem. Olyan a krém, mintha megülne a bőrömön, mintha nem szívódna be, fénylik, és hagy egy réteget is. Próbáltam nedves bőrre, arcpermet után felkenni, de úgy sem vált be. Valahogy nem látom, hogy javítana a bőrképemen. Hogy ne legyen teljes pénzkidobás, a dekoltázsomra próbálom elhasználni éjszakai krém gyanánt. Kis kiszerelésű, tasakos változatát próbáltam, de valószínűleg több próbát is tehettem volna a teljes tégely megvásárlása előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 23.

Carolin

2017. október 12.

Ahhoz képest, hogy hidratáló, az állaga kicsit nehézkes és fénylett tőle az arcom. Pedig alapból nem túl zsíros a bőröm.Az illata nagyon kellemes, de összességében semmi különöset nem tud a krém. A bőröm nem lett szebb tőle. Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 26.

Abba a célcsoportba tartozom, akiknek ajánlja az Alkotó a krémet. Az első benyomásaim alapján most is csak azt mondhatom, hogy ez a márka vitathatatlanul megérdemli a dicsőítést! Nem pozitív szavakat, hanem annál többet, dicsőítést, mert jár neki. A már más krémeket is jellemző, intenzív "hatóanyag illat" most is jellemző, de sokkal enyhébb, rózsás változatban, ami az egyik fő összetevő. Kár lenne ezért elutasítani azoknak, akik nem kedvelik a rózsa illatát, bőven kárpótol ez a krém is azzal, amit cserébe nyújt. Felvitelt követően szinte becuppantja a bőröm, és azt üzeni, hogy köszöni, ez jól esik!
A márka termékeit sokkal inkább este szeretem használni, mert testes, gazdag hatóanyagúak a krémek, smink alá egyrészt nem szívesen nyomnám el egyéb rétegekkel ezt a sok jóságot, másrészt a reggeli időprésbe nekem nem fér bele a várakozás, amit a felszívódás igényel. Ezért én nem hiányolom belőle a fényvédőt. Reggelre ez a krém csodát tesz a bőrrel, nincs semmi pirosodás, csak bársonyos és szép bőrkép, akár smink nélkül is elindulhatnék.
Feller Adrienne kétségtelenül tud valamit, amit jó, hogy megosztott velünk is! Köszönet érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 26.

eszterke

2017. február 7.

Gyógynövényes- citrusos (citromfüves?) illattal rendelkező, csodás hatású hidratáló krém. Az illata elsőre kicsit sok lehet felkenés után, de hamar elillan. Jól beszívódik, kellően hidratál. 1- 2 hét használat után teltebb, hidratáltabb bőrkép valóban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

Tschi

2016. december 18.

Kozmetikusom ajánlotta még a nyáron és maximálisan igaza lett. A krém maga egy remekmű, imádom az illatát, és csodát tesz a vízhiányos bőrömmel. Azt hittem, hogy télre kevés lesz esetleg, de már a második tégelyt kenem belőle, és az elégedettségem mit sem változott. Egy csillagot egyedül azért vontam le, mert nekem azért hiányzik belőle a fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin