Adrienne Feller

Ár:   12 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   12 700 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érett, dehidratált bőr ápolására.

Különlegesen selymes, növényi hatóanyagokban gazdag hidratáló krém. Minden, amire a bőrének szüksége van a maximális ragyogáshoz és hidratáltsághoz. Szükség szerinti mennyiséget oszlasson el az arcbőrén és a dekoltázsán, majd dinamikusan masszírozza be a bőrbe.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, damaszkuszi rózsa illóolaj, erdei vadrózsa- és hársvirágkivonat, argánfa- és búzacsíraolaj.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

enikee

2022. május 1.

Termékmintát kaptam belőle, kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam, mert ódákat zengtek erről a termékről. Egy nagyon testes, hatóanyagokban gazdag krémről van szó. Számomra nagyon kellemes illata van, azt az érzést adja, mintha kozmetikustól jöttem volna. Az arcbőröm viszont lassan szívja be, ezért kizárólag éjszakai krémnek használom, utána kicsit zsíros érzete van a bőrömnek. Első alkalommal lehet picit sokat kentem fel, ebből kifolyólag legközelebb már csak egy borsó méretű pöttyöt használtam. Nekem sokáig eltartana az egész tégely :) A lassú felszívódása és a zsíros hatása miatt adtam neki 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

bottkareni

2021. december 9.

Egy szóval: imádom! Tökéletes! Gyorsan beszívódik, egyenletes bőrképet ad, könnyen sminkelhető utána a bőr. Egy hét után éreztem a hatását: simább, bársonyosabb tapintása lett a pofimnak. A pórusaim láthatatlanok. Mindig is szerencsés voltam az arcbőrömmel, de ez szinte a tini koromba repít vissza. Komolyan! Az biztos, hogy kijelentem - megtaláltam az arckrémem! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 9.

veronka19

2021. november 29.

Termékminta útján jutottam hozzá. Az összetevőket olvasva elaléltam mennyi jóság van benne. Nagy reményekkel kentem fel. Állagát tekintve könnyed vizesebb krém, de nem olajos / zsíros bőrre találták ki. Fénylik tőle az arcom miután beszívódott. Pár napja használom a termékmintát éjszakára pont emiatt.
Amit meg kell említenem, hogy brutál szaga van. Igen, szaga. Nem, nem illata, szaga van.
Nyáron megvan a Tesco-s sárga szúnyogirtó gyertya szaga? Na olyan. Felkenés után is félórával még szúnyogirtó szagom van és kézmosás után sem jön le az ujjaimról. Brutális, ezért nem is venném meg. Iszonyat csalódott lennék vásárlóként ha 12 ezerért vennék egy terméket aminek szaga van és végül nem tudom emiatt használni. Kár érte meg csodásak az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Timicat

2021. május 17.

3 db termek mintát kaptam belőle (15ml) nekem reggelre nagyon bevált sminkalapnak. Könnyű és hamar felszívódik. A rózsás szérummal együtt kezdtem használni. Nagyon finom rózsás illata van, én szeretem, de ha valaki kevésbé akkor lehet sok lenne neki. Nyugtatja a bőrt és hip hop felszívódik. Nem irritált.
Megfogom venni a normal kiszerelest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Megfogom venni a normal kiszerelest.

Kamea

2021. április 28.

2021. 04. 28. update: A tégely felénél járhatok és mivel mostanra talán mást kíván már a bőröm, egyre inkább szeretem. A könnyed állaga, ami a tél végét követően túlságosan is könnyednek tűnt, most, a tavasz beköszöntével igazi felüdülés reggelente. Visszakapja a korábban elvett csillagot.

2021.03.23. update: Az utóbbi időben nagy rajongója lettem a márkának, így történhetett, hogy az egyik akció alkalmával megrendeltem teljes kiszerelésben is.
Míg az esti rutinomban inkább a Hungarian Spring vonalat „viszem”, addig reggel a Rose de Luxe (hidratálókrém + rózsaolaj, + hyaluron szérum) a főcsapás. És azt kell, hogy mondjam, nagy meglepetésemre nekem jobban beváltak a Hungarian Spring termékek.
Ez a krém önmagában nagyon könnyed, így magában használva nekem kevés is lenne. Azonban megtámogatva a Rose de Luxe olaj és a szérum ápolásával, reggelre éppen megfelelő. Így most nem tudom, hogy emiatt vonjak-e le csillagot, de mivel a terméket önmagában kell értékelni, így mégiscsak úgy illik, hogy a fentiek miatt levonjak egy pontot.

2021.02.03. Egy rendelésem mellé kaptam néhány ml mintát, ami 3-4 nappalra volt elegendő, ugyanis reggelente használtam. Selymes állagú, könnyen beszívódó (bár az én bőröm már becuppant mindent, ami nedves és tápláló) krém. Nem kukacosodott, nem veszett össze a reggeli rétegzős rutinom többi termékével és jó sminkalapnak is bizonyult. Napközben hidratált érzetet nyújtott.
Az Adrienne Feller Hungarian Spring vonalának illatát már befogadtam, ez a krém kicsit illatában különbözik tőle.
Dombok, völgyek között, fák árnyékában és a Nagymamám rózsakertjében nőttem fel. Ebben a krémben nem kimondott csak rózsaillatot fedezek fel, hanem ott van benne mindez egyben.
Ha lesz belőle akció, tervezem teljes kiszerelésben is beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

Ha lesz belőle akció, tervezem teljes kiszerelésben is beszerezni.

Csillagpor123

2021. április 16.

Ez a krém egy csoda. Ebből csak egy kis termék mintát kaptam, de annyira nagyon megszerettem. A bőröm csak úgy itta, éreztem ahogy megnyugszik alatta a hajszáleres arcbőröm. Super volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

derieszter

2020. december 4.

Termékmintát kaptam belőle, és nagyon szerettem volna szeretni. Az állaga nagyon kellemes és nem túl tömény, a bőröm gyorsan beszívta. Az illata viszont olyan erős, hogy még felkenés után 10 perccel is állt az orromban. Érdekes, hogy ezt csak egy értékelő említi, mert számomra olyan zavaró volt ez az erős illat, hogy többet már nem is tudtam használni a mintából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 4.

Klaudya10

2020. október 27.

Egy hete használom, mert kaptam belőle egy kis mintát, de azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó arckrém. Esti rutinom befejező lépése, viszonylag gyorsan beszívódik és gazdaságos, mert kevés kell belőle. Az illata a rózsa miatt nekem kicsit mamás :D de nem zavaró. Kombinált-pattanásos az arcom, igaz, hogy ez idős, dehidratált bőrre ajánlják, viszont nekem bevált, reggelre szuper puha az arcbőröm. A teljes méretű termék vásárlásán elgondolkodnék, mert igen borsos, viszont tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

thepinkpanther

2019. szeptember 3.

Kozmetikusom ajanlására használom éjszakai krémként, tavasztól késő őszig. Nagyon vékonyan kenem csak fel éjszakára, mivel igen tömény. Használom nyakra és dekoltázsra is. Nekem alapvetően nagyon kedveli a bőröm a rózsás összetevőket, így ezzel sincs másként. Az illatát szintén szeretem, beszívódása szerintem egy kicsit lassabb, de ez sem probléma. Késő ősszel viszont visszatérek a Caudalie egyik éjszakai krémjére, mert az sokkal hatásosabbnak bizonyult a bőr egyenletesebbé varázslásában és nedvességgel való feltöltésében is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

ZemanTimi

2019. június 26.

Éjszakai krémnek használom. Vékonyan kenem mert elég testes krém.Jó az illata plusz remekül hidratálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin