Adrienne Feller

Ár:   64 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   64 900 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Sejtregeneráló, bőrfeszesítő hatású krém

A Shine® a természet kincseit felhasználva, extra magas hatóanyag-tartalommal javítja a bőr állapotát, teljesen textúráját egészen sejtszintig. A benne lévő algakivonat erős antioxidáns hatása gátolja a sejtek öregedési folyamatait, ezáltal hosszantartó fiatalsággal ajándékozza meg az arcbőrt.

Főbb hatóanyagai: Pannonessence szérum, elefántcsontparti gyömbér, mandulaolaj, szilvamagolaj, vajfaolaj, argánolaj, tengeri alga, termálvíz, tömjén

Water / Aqua Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Isoamyl Laurate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Glycerin h 0 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Arachidyl Alcohol eo Behenyl Alcohol eo I al Arachidyl Glucoside ti I eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Prunus Domestica (Plum) Seed Oil Tilia Cordata (Linden) Flower Extract a I h Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I h I i 1 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Caprylic/Capric Triglyceride eo I i Undaria Pinnatifida Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract gy Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Sodium Levulinate ta Sodium Anisate Crataegus Oxyacantha Flower Extract Rosa Canina (Dog Rose) Flower Extract Squalane eo 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Phytic Acid a Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil i Glyceryl Caprylate eo I eu Tocopherol a I v 2 2Prunus Spinosa Flower Extract Rubus Idaeus Bud Extract Pyrus Malus (Apple) Flower Extract Prunus Avium Flower Extract Trifolium Pratense Flower Extract Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil i Santalum Album (Sandalwood) Oil i Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Boswellia Carterii Oil Hippophae Rhamnoides Fruit Oil Citric Acid kh Mentha Piperita (Peppermint) Oil i Citronellol i Geraniol i Linalool i Citral i

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Trixi

Korcsoport: >54
2023. február 8.

Egy mintát volt szerencsém kipróbálni. A tél utolsó harmadában már igényli a bőröm a tartalmasabb. táplálóbb krémeket, amelyek más évszakban túl soknak bizonyulnak a kombinált bőrömre, ezért erre az időszakra időzítettem ezt a krémpróbát. Az összetevők alapján persze tudtam, mire számíthatok, a különböző illóolajak nem barátai az érzékeny bőrömnek, főleg azok, amelyek szerencsére az INCI második felében vannak. Eddig is messzire elkerültem a márka termékeit hasonló okokból. A krémnek emellett még nagyon erős illata is van, nekem főképp a termálvíz erős aromája zavarta az orrom. A Shine elnevezés mindenképp megfogalmazza a lényeget, nem árul zsákbamacskát, tényleg a zsírosbödön effekt. Egész este tocsogott az arcom, a szemem is irritálta a sokféle illóolaj gőze, többször átmasszíroztam az arcom, hogy újra és újra próbáljam bedolgozni a krémet, ez úgy 3 óra alatt sikerült annyira, hogy már le mertem tenni a fejem a párnára. Eleinte elég vörös is volt a bőröm, ezért a maradék krémet a kézfejemre és a karomra kentem fel. Reggel hidratáltnak éreztem az arcom, de semmiképp sem annyira, hogy ez a macera megérje, elmaradt a csoda. A szárazabb foltok pedig száraz foltok maradtak. Örülök, hogy kipróbáltam, mert biztos, hogy nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 8.

Mangoka

2022. április 27.

Nekem télen nagyon igényli az arcom az extra hidratálást amit csak kevés krém tud ilyen magas színvonalon nyújtani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 27.

Reddiamond

2022. április 13.

Mintát kaptam belőle. Az illata inkább a H. Spring család illatához hasonlít, friss az illata. kb 1,5 éve használom, próbálgatom az AF termékeket. Nekem eddig a Rose Luxe kollekció vált be legjobban, mert egyedül az nem okozott irritációt a H. spring és a P. Homme igen. Ezt kb.: 2 hete tesztelem. Csak a szemem köré teszem, mert ott extra száraz a bőröm. A Rose tápláló krémje ennél sokkal könnyebb. Ez sokkal olajosabb. Rendesen meglepődtem, mert nem számítottam, hogy ennyire gazdag lesz értékes olajban. Nagyon takarékos emiatt, mert elég vékonyan felkenni és hosszan hidratál. Éjszakára mehet vastagabban is. Jelentem, nem okoz irritációt. Szuper termék, de teljes árban soha nem tudnék ennyi pénzt kiadni érte, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

Svetlana

2019. február 10.

Nos, mintát próbáltam. Imádom és használom a Feller termékeket (Rose Luxe, Madeleine, Hungarian sping). De ez nem szívódott be a bőrömbe fél napig, másnap ugyan hidratált lett tőle az arcbőröm, de semmi extrát nem tapasztaltam. Ennyit az előbb említett hatodáron kapható készítmények is tudnak, sőt, mintha azok jobbak is lennének a bőrömnek. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Luiselotte

2018. szeptember 11.

Egy tégellyel már elhasználtam belőle amikor év elején megjelent, most kezdem a másodikat.
A nagy kocka doboz szép és nehéz üvegtégelyt rejt, luxus csomagolás , nekem nagyon tetszik.
Az illatát szokni kell , pedig én odavagyok az illóolajos dolgokért.Az olasz szalmagyopárnak kiabál ki az illata a krémből :) Az olaj még erősebb illatú, próba nélkül ,érzékeny orrúaknak nem ajánlok vakvásárlást.
Hatását tekintve azt a 10 év mínuszt teszi még látványosabbá amivel kinézet alapján rendelkezem. :D Ha ezt segít megőrizni akkor nem ez lesz az utolsó tégely amit vettem.
Az állaga nagyon viszkózus, de jól kenhető és hamar be is szívódik. Nyárra eszembe se jutott használni , túl sok lett volna.
A foltjaimat szépen halványította szinte 0- án voltam tavasz végére . Aztán persze kisütött a nap:(
Külön szemránckrémet nem használtam mellé, ezt kentem a szememre is, ott volt a leglátványosabb a hatása. Karikás vagyok, ráncos nem, de emellett a krém mellett csak minimál korrektorozásra volt szükségem.
Csak ajánlani tudom, aki teheti próbálja ki legalább egy minta erejéig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Csak ajánlani tudom, aki teheti próbálja ki legalább egy minta erejéig :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 9.

Ha én gazdag lennék... biztos, hogy ez a krém is a polcomon csücsülne az olajjal együtt, természetesen.
Még csak 2 ml-es mintát volt lehetőségem próbálni és az alapján csak benyomásokról, mint megalapozott véleményről beszélhetek.
Mint minden Adrienne Feller krémnél, itt is egy intenzív hatóanyagillattal találkozunk először, mielőtt a krém még az arcunkat érinthetné. Hát ezt nem fogja mindenki kedvelni, abban biztos vagyok. A legintenzívebb illat az összes eddig próbált Adrienne Feller termék közül.
Felkenve pedig szinte érezhetjük, hogy ez egy igen gazdag tápláló krém, amibe nagyon sok jó hatóanyag került. Ennek ellenére könnyen eldolgozható, és hamar felszívódik.
Nagyon szeretném kipróbálni egy egész tégely hatását, és azt mondani, hogy ár-érték arányban is megéri.
Bizalmat szavazok neki, mivel a márka eddig használt termékeiben még soha nem kellett csalódnom.
....Ha a Jézuska letenne a fa alá, én a mennyországban érezném magam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

....Ha a Jézuska letenne a fa alá, én a mennyországban érezném magam!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isoamyl Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Arachidyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Arachidyl Glucoside, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral
Tartósítószerek: Sodium Levulinate

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Paula Begoun szerint a gyömbér olaja bőrirritáló lehet.