Adrienne Feller

Ár:   64 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   64 900 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Sejtregeneráló, bőrfeszesítő hatású krém

A Shine® a természet kincseit felhasználva, extra magas hatóanyag-tartalommal javítja a bőr állapotát, teljesen textúráját egészen sejtszintig. A benne lévő algakivonat erős antioxidáns hatása gátolja a sejtek öregedési folyamatait, ezáltal hosszantartó fiatalsággal ajándékozza meg az arcbőrt.

Főbb hatóanyagai: Pannonessence szérum, elefántcsontparti gyömbér, mandulaolaj, szilvamagolaj, vajfaolaj, argánolaj, tengeri alga, termálvíz, tömjén

Water / Aqua Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Isoamyl Laurate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Glycerin h 0 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Arachidyl Alcohol eo Behenyl Alcohol eo I al Arachidyl Glucoside ti I eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Prunus Domestica (Plum) Seed Oil Tilia Cordata (Linden) Flower Extract a I h Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Caprylic/Capric Triglyceride eo Undaria Pinnatifida Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract gy Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Sodium Levulinate Sodium Anisate Crataegus Oxyacantha Flower ExtractRosa Canina (Dog Rose) Flower Extract Squalane eo 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Phytic Acid a Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil iGlyceryl Caprylate eo I eu Tocopherol a I v 2 2Prunus Spinosa Flower Extract Rubus Idaeus Bud ExtractPyrus Malus (Apple) Flower Extract Prunus Avium Flower ExtractTrifolium Pratense Flower ExtractZingiber Officinale (Ginger) Root Oil i Santalum Album (Sandalwood) Oil i Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Boswellia Carterii OilHippophae Rhamnoides Fruit OilCitric Acid kh Mentha Piperita (Peppermint) Oil i Citronellol i Geraniol i Linalool i Citral i

Svetlana

2019. február 10.

Nos, mintát próbáltam. Imádom és használom a Feller termékeket (Rose Luxe, Madeleine, Hungarian sping). De ez nem szívódott be a bőrömbe fél napig, másnap ugyan hidratált lett tőle az arcbőröm, de semmi extrát nem tapasztaltam. Ennyit az előbb említett hatodáron kapható készítmények is tudnak, sőt, mintha azok jobbak is lennének a bőrömnek. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Luiselotte

2018. szeptember 11.

Egy tégellyel már elhasználtam belőle amikor év elején megjelent, most kezdem a másodikat.
A nagy kocka doboz szép és nehéz üvegtégelyt rejt, luxus csomagolás , nekem nagyon tetszik.
Az illatát szokni kell , pedig én odavagyok az illóolajos dolgokért.Az olasz szalmagyopárnak kiabál ki az illata a krémből :) Az olaj még erősebb illatú, próba nélkül ,érzékeny orrúaknak nem ajánlok vakvásárlást.
Hatását tekintve azt a 10 év mínuszt teszi még látványosabbá amivel kinézet alapján rendelkezem. :D Ha ezt segít megőrizni akkor nem ez lesz az utolsó tégely amit vettem.
Az állaga nagyon viszkózus, de jól kenhető és hamar be is szívódik. Nyárra eszembe se jutott használni , túl sok lett volna.
A foltjaimat szépen halványította szinte 0- án voltam tavasz végére . Aztán persze kisütött a nap:(
Külön szemránckrémet nem használtam mellé, ezt kentem a szememre is, ott volt a leglátványosabb a hatása. Karikás vagyok, ráncos nem, de emellett a krém mellett csak minimál korrektorozásra volt szükségem.
Csak ajánlani tudom, aki teheti próbálja ki legalább egy minta erejéig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Csak ajánlani tudom, aki teheti próbálja ki legalább egy minta erejéig :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 9.

Ha én gazdag lennék... biztos, hogy ez a krém is a polcomon csücsülne az olajjal együtt, természetesen.
Még csak 2 ml-es mintát volt lehetőségem próbálni és az alapján csak benyomásokról, mint megalapozott véleményről beszélhetek.
Mint minden Adrienne Feller krémnél, itt is egy intenzív hatóanyagillattal találkozunk először, mielőtt a krém még az arcunkat érinthetné. Hát ezt nem fogja mindenki kedvelni, abban biztos vagyok. A legintenzívebb illat az összes eddig próbált Adrienne Feller termék közül.
Felkenve pedig szinte érezhetjük, hogy ez egy igen gazdag tápláló krém, amibe nagyon sok jó hatóanyag került. Ennek ellenére könnyen eldolgozható, és hamar felszívódik.
Nagyon szeretném kipróbálni egy egész tégely hatását, és azt mondani, hogy ár-érték arányban is megéri.
Bizalmat szavazok neki, mivel a márka eddig használt termékeiben még soha nem kellett csalódnom.
....Ha a Jézuska letenne a fa alá, én a mennyországban érezném magam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

....Ha a Jézuska letenne a fa alá, én a mennyországban érezném magam!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isoamyl Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Arachidyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Arachidyl Glucoside, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.