Aesop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Hajápolók

Dúsító balzsam vékonyszálú hajra vízi menta kivonattal és édesköménnyel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aidanne

2018. január 1.

Tobb mint fel eve vettem. Ez volt az elso olyan natur termek, amit kiprobaltam. Mivel a hajam akkor sprod es szoke volt gondoltam az ara tukrozi majd a hatekonysagat...
Azt hallottam az Aesop-rol, hogy nagyon jo termekek. Megneztem a Madisonban es hat felelmetes arai voltak, a Notinon valamivel olcsobb. Megis megvettem. Nem tudom mit vartam, talan csodat, de akkor meg a natur termekekhez nem igazan ertettem. Most mar tudom, hogy lassan de biztosan fejtik ki a hatasukat. Nos ezzel sem volt ez maskepp. Rettentoen gyogynovenyes illata van, amit mostanra annyira megszerettem, hogy legszivesebben magamra kennem. De maradok a hajamnal:)
Nagyon lassan es nagyon hatasosan epitette felna hajam szerkezetet. Kizarolag szaritasnal erzem azt, hogy hatott. Lagy es egeszseges tincseket adott. De nem azonnal! Ez fontos! Nem kuldoleg hat azonnal, hanem gondosan epiti a haj szerkezetet mar amennyire tudja. Mostanaban a fejborombe is bele masszirozom es nagyon jol esik.
Nemsokara elfogy. Valoszinuleg ujra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Nemsokara elfogy. Valoszinuleg ujra veszem. :)

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.