Aesop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Hajápolók

Dúsító balzsam vékonyszálú hajra vízi menta kivonattal és édesköménnyel.

aidanne

2018. január 1.

Tobb mint fel eve vettem. Ez volt az elso olyan natur termek, amit kiprobaltam. Mivel a hajam akkor sprod es szoke volt gondoltam az ara tukrozi majd a hatekonysagat...
Azt hallottam az Aesop-rol, hogy nagyon jo termekek. Megneztem a Madisonban es hat felelmetes arai voltak, a Notinon valamivel olcsobb. Megis megvettem. Nem tudom mit vartam, talan csodat, de akkor meg a natur termekekhez nem igazan ertettem. Most mar tudom, hogy lassan de biztosan fejtik ki a hatasukat. Nos ezzel sem volt ez maskepp. Rettentoen gyogynovenyes illata van, amit mostanra annyira megszerettem, hogy legszivesebben magamra kennem. De maradok a hajamnal:)
Nagyon lassan es nagyon hatasosan epitette felna hajam szerkezetet. Kizarolag szaritasnal erzem azt, hogy hatott. Lagy es egeszseges tincseket adott. De nem azonnal! Ez fontos! Nem kuldoleg hat azonnal, hanem gondosan epiti a haj szerkezetet mar amennyire tudja. Mostanaban a fejborombe is bele masszirozom es nagyon jol esik.
Nemsokara elfogy. Valoszinuleg ujra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Nemsokara elfogy. Valoszinuleg ujra veszem. :)

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.