AgeAttraction

Ár:   19 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikusok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: FKBlanka, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   19 990 Ft
Lelőhely:   kozmetikusok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

ACE vitamin koncentrátum, mely tökéletes ápolást nyújt a nap 24 órájában a bőröregedés látható jeleinek megelőzésére.

A szintergetikus vitamin összetétel (E- és C-vitamin, elsődleges és másodlagos antioxidánsként) optimális párost alkotnak a bőr károsodásának megelőzésére. A magas A-, C-, E-vitamintartalmú összetétel javítja a bőr saját védekezését a szabadgyökök ellen és megelőzi az UV-sugárzás, levegőszennyezettség és nikotin okozta aktív oxidatív károsodást. A kiváló hatóanyagok ápoló kivonatokkal és egy exkluzív hidratáló összetétellel aktívan védik és ápolják a bőrt a látható megfiatalodásért.

2017 tavaszától az Indiából származó innovációs hatóanyagnak számító “Backuchiol"-lal kerül legyártásra ez a termék. A Backuchiol innovatív, növényi eredetű hatóanyag. A vizsgálati eredmények alapján bizonyítottan felveszi a harcot a bőröregedéssel, irritációval. Az ayurvedikus területen ezt a különleges hatóanyagot évek óta sikeresen alkalmazzák.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

adriana2541

2021. február 17.

Két tubussal használtam el belőle, alapvetően tetszett a termék hatása. Viszont nem szívódott fel maradéltalanul, nehéz volt alatta szérumokat használni és fényvédőt kenni fölé "kukacosodás" nélkül. Ezért cseréltem le egy liposzómázott hidratálóra. Éjszakai krémnek jobb választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.