Ahava

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2015. április 2.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

VEdit06

2019. szeptember 20.

Nekem ez első használat után szuperül működik. Aha hámlasztás után éjszakára most csak önmagában használtam, hogy lássam csinál -e valamit. Szinte kivasalt, feltöltött, valóban jól felszívódik, illat teljesen rendben van ,nem sok, nem ragad. Reggel szép, puha, ápolt bőrképpel ébredtem, pedig még náthás is vagyok. Nem olcsó, most próbálgatom egy ideig, visszajövök beszámolni a hosszabb távú hatásáról is. Egyenlőre 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

wildrose

2019. július 26.

Kellemes, de elég intenzíven illatos, könnyű állagú krém, viszonylag gyorsan és maradéktalanul felszívódik, csodásan ápol és tölt. Nagyon jó, minőségi termék, szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

shajni

2018. január 3.

Nagyon tetszik. Minőségi terméknek tűnik egy nagyon kellemes illattal. Egyelőre csak egy mintát használtam belőle, de alig várom, hogy megvehessem a normál kiszerelést. Akkor majd részletesebben is minősítem.☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

panelli

2017. szeptember 28.

A normál hidratáló éjszakai krémet szoktam durva repülőutak,jetlag,stb. esetén erre cserélni,és reggelre mintha kivasaltak volna. Imádom ezt a termékcsaládot,csodákat művel a bőrömmel úgy,hogy reggel nem kell zsírban tocsognia az arcomnak. Kuponos akciók idején érdemes betárazni belőle a márkaboltban,mert sajnos (saját tapasztalat) a webshopok sokszor megbízhatatlanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

babaga

2016. január 23.

Én a nappali verziót használom és teljesen elégedett vagyok vele...egyetlen hibábja a kissé borsos ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Missglamorazzi

2015. december 5.

Ebből egy Douglas-es parfümvásárlásom során kaptam egy pici mintát. Elég sokáig csak a fiókomban hevert, de a hétvégén úgy gondoltam kipróbálom. Mivel én nem vagyok még abban a korban, hogy ránctalanítót használjak, ezért kicsit féltem tőle. A leírása alapján viszont inkább a bőr tónusának javítása van megcélozva, és emellett a finom ráncok kisimítása. A második hatásról nem tudok nyilatkozni, de az elsőt már tényleg az első próba beváltotta. A krém formulája elég gazdag, de elképesztően gyorsan beszívódik, és kellemes illata is van, ragcsos érzetet pedig egyáltalán nem hagy maga után. Szóval nekem nagyon tetszett ez a kis minta, ha már szükségem lesz ilyen intenzívebb krémekre, biztos kipróbálok valamit ebből a márkából, mert elég jó minőségűnek tűnik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: Myricetin, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Dimethiconol, Butylene Glycol, Maris Aqua, Polyglycerin-3
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Isodecyl Neopentanoate, Myristyl Myristate, Isodecyl Isononanoate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Dimethiconol, Cetyl Palmitate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Sorbitan Oleate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Tristearate, Polysorbate 20, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Polysorbate 20, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Lyral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.