Aiko

Ár:   225 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: szepkinga, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

1 perces hajkúra színezett és festett hajra.

• Szilikon mentes
  • Dermatológiailag tesztelt

zsofi207

2018. március 17.

Ma vettem a Müllerben 100Ft-ért, be is dobtam a kosárba párat, hogy több használat után is lássam mit ér.
Vettem megviselt, igénybevett hajra valót és festett hajra valót. Hazaérve ki is próbáltam.
Elég hosszú a hajam, kicsit száraz, de elég volt rá a fele. Kb. 1óráig hagytam rajta a megviselt hajra valót és szépen bepuhította a koronámat.
Tetszik az illata,édeskés, habár ez nekem nem szempont csak ha mégis valakit érdekelne:-)
Egyszóval nekem első használatból ítélve megérte fillérekért! :-) Ajánlom száraz hajvégűeknek főleg akciósan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

szepkinga

2017. január 9.

Nagyon pihi-puha lett a vékony szálú, szőkített hajam. Elég sok is van benne, bár ez nyilván függ hajmennyiségtől. Nekem hátközép alá érő hajam van, de 2 alkalomra simán kijött. (Spórolósabban akár 3 használatra.) Megkapja az öt csillagot, hiszen még az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Heloise

2016. április 19.

Aranyos kis pakolás, olcsó, apró és egész hatékony. Viszont semmi extra woow hatása nem volt, az én nagy hajtömegemre egy háromszögecske kevésnek is bizonyult, a nagy gubancokkal pedig nem nagyon tudott mit kezdeni. Rövid, vagy egyenes szálú sörényre viszont klassz és pénztárcabarát megoldás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hexyldecanol, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Soy Protein, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.