Aiko

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sunrise, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

B5-provitamint, sheavajat és UV-szűrőt tartalmaz, mely megvédi a festett vagy színezett hajat a gyors kifakulástól. Erőteljes és selymes fényű haj.

• finomszálú, színezett és festett hajra,
  • színvédő hatással
  • könnyebben kifésülhetővé teszi a hajat
  • szilikonmentes, nem nehezíti el a hajat
  • bőrbarát pH-érték
  • dermatológiailag tesztelve.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pixiee

2017. október 15.

Ennyi pénzért csodaszer! Olyan puha lesz tőle a hajam hogy az hihetetlen, az illata sokáig megmarad. Én nagyon szeretem, simán veri a drágább márkákat, ne zsírosít és nagyon könnyű kifésülni a hajamat utána, ráadásul könyebben vasalom ki a hajam ha ezt a balzsamot kenem fel és tartósabb is marad az egyenesség. És szilikonmentes!!! próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Mapetite

2015. szeptember 19.

Kellett egy hajbalzsam,és erre esett a vàlasztásom mert nem volt nàlam valami sok pénz. Azt kell mondjam hogy ez az egyik legjobb termék amit valaha próbàltam. Àr/érték arànyban az első. A hosszú hajamat nagyon könnyű kifésülni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

margirovics

2015. augusztus 1.

Olcso ,sok és hatásos . az illata is jo meg is marad . egyszerűen nagyszerű , vegyétek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 1.

eventually

2015. március 8.

Meglepődtem, hogy ennyire bejött, mert nagyon olcsó és nem vártam tőle sokat, alig mertem kipróbálni az olcsósága miatt, mert oké, lehet jó cuccokra akadni olcsón, de hajat illetően én a fodrászkellék cuccokra buktam mindig amik azért elég drágák tudnak lenni... Kb 270 forint volt a Müllerben, mégis a samponjával együtt használva, mosás után felrakom és nagyon könnyen kifésülhető lesz a hosszú hajam. Ja és még pozitívum, hogy nem kell sok belőle, mivel elég sűrű -mármár hajpakolásszerű - az állaga. :) A színezett hajszínem tartósságához nem tudom, hogy hozzájárul-e mert azzal sosem volt bajom, még ennek a használata előtt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol