Aiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Az UV-szürőt, B3 vitamint és rizsolajat tartalmazó speciális ápoló formula simáváv varázsolja a hajszálak felületét és védi haját. A haj könnyen kifésülhetővé válik használatával a haj színe élénk és csillogó lesz. A balzsam ideális a mindennapi hajápoláshoz.

• Bőrsemleges pH
  • Szilikon mentes
  • Dermatológiailag tesztelt

paranoidcat

2014. március 1.

Olcsón akartam egy balzsamot, és erre esett a választásom. Emberek, én nem tudom, hogy mit tettek ebbe, de hatalmas meglepetésként ért, hogy reggel a göndör bozont helyett hullámokkal ébredtem. Gondolom hajfüggő a dolog, de én életemben először, gyönyörűen ki tudtam szárítani egyenesre a hajamat ennek a balzsamnak a segítségével. Az más dolog, hogy egy napig bírtam göndörség nélkül :D, de azt hiszem, ha egy kis változatosságra vágyom, akkor ezt fogom használni. Szép selymes volt tőle a hajam, és csillogott mint Salamon egy bizonyos testrésze, csak hát nekem kellenek a göndör fürtök. Így csak négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.

Linda0222

2012. november 10.

Olcsó és ennyi pénzért kiváló, puha és csillogó haj...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Olcsó és ennyi pénzért kiváló, puha és csillogó haj...:)

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid