Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

ihavenotime4this

2016. november 2.

Ma használtam el teljesen a terméket. Én nagyon szerettem, első testápolóm, amit teljesen elfogyasztottam, általában feladom egy idő után, és inkább másikat használok.. (Tudom, nem túl praktikus). Hamar beszívódott, és ez nálam nagyon fontos, ugyanis leginkább azért nem szeretem a testápolózást, mert 1 (ragacsos) réteg ott marad a bőrön, és úgy érzem, hogy nem lélegzik a bőröm. Kellemes illata van, jól hidratál, nem tudok rá rosszat mondani, szerintem szuper termék, és az ára sem a horror kategória, bár tény, hogy nem is a legolcsóbb a piacon, viszont legalább jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

wingsofib

2013. november 19.

Anyukám kapta nemrég ajándékba, az illata elég intenzív, kicsit műnek mondanám, nagyon sokáig lehet érezni még a ruhákon is, ha hamar felöltözünk a használata után. A hétvégén eléggé kiszáradt a bőröm a lábamon, jó kis gyorssegélyt nyújtott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

sisu69

2013. április 19.

Gyorsan felszívódik, viszonylag jól hidratál. Szárazabb részekre (pl. könyök, térd) kevés, nyárra viszont ideális. Az illata elég intenzív, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak