Best of Beauty 2019

Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: dalma-julia, Módosítva: 2014. március 19.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kiszerelés: 200 ml

dalma-julia

2014. március 23.

Nagyon krémes, könnyed az állaga, könnyű eloszlatni a bőrön és gyorsan beszívódik. Jól hidratál, nem mondanám kiemelkedőnek, de teszi a dolgát. 4 csillagot adok rá, mert jól teljesít, de nem érzem kihagyhatatlan terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Adél Zsanna

2013. december 11.

A testápolók isteniek, állaguk és illatuk tekintetében is :D Friss, üde, könnyed DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

ency091

2013. július 1.

Akciósan láttam meg Müllerben Pesten (750 ft), gondoltam na egy próbára jó lesz. Nagyon jó testápoló, fantasztikus illattal, de sajnos itt vidéken Dm-ben 1800, ami már nem fér a testápoló keretbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

eisenhauer_virginia

2013. június 28.

Imádom ezt a testápolót. Az illata valami mennyei, a bőröm bársonyos tőle. Nagyon jól hidratál. Én is a Müllerben vettem 1300 Ft-ért. Nekem megéri az árát. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

cobie

2012. október 22.

Kellemes illatú krém és hamar be is szívódik. Viszont sajnos az én bőröm nagyon száraz, ez a krém egyszerűen nem elég neki. Örömmel elhasználom, de legközelebb visszatérek a testvajamhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

Ophelia

2012. április 19.

Néhány éve kaptam ilyet karácsonyra, szettben, és imádtam minden részét, nagyon kellemes illata van, jól hidratál, nem tudnék belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

bokros

2012. február 26.

Nagyon jó krém, nagyon szerettem. Sajnos már elfogyott, de ha lehet kapni, akkor biztos, hogy még meg fogom vásárolni. Nagyon kellemes illata van, az állaga is tökéletes. Könnyen beszívódik, nem hagy szíros érzetet maga után, ugyanakkor nagyon jól hidratál és puhává teszi a bőrt. Jelenleg a makadámia és vanília változata van meg, de azt még nem próbáltam ki. Remélem abban sem fogok csalódni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Melinda

2012. február 15.

Nagyon szeretem ennek az illatát. Szuperül hidratálja, nagyon puhává teszi a bőrt. A krém gyorsan beszívódik, nagyon jó. Érdemes kipróbálni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

uaim

2011. március 6.

Édesanyám mindig ezt kéri amikor valami ajándékozós ünnep van és utána amikor nem veszem meg akkor meg azt hallgatom hogy ez a termék milyen jó:)
Nagyon nagyon jó neki, száraz és érzékeny a bőre és nagyon szereti, jól hidratál a krém, az illata nem tolakodó nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak