Aldo Vandini

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. december 13.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Kézkrémek

Gyorsan beszívódik. A kézbalzsam az igénybevett kezeket jótékonyan ápolja, és simogatóan puhává teszi.

csalogany18

2017. május 30.

Nagyon hamar beszívódik, jól hidratál és finom az illata. Ezt várom el egy kézkrémtől! :) Picit drága, de sokáig tart, így nem bánom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Adora

2017. január 28.

A pici kiszerelés van meg, azért vettem, mert bármelyik táskába belefér. Itthon nem ezt használom, mert nem hidratál annyira hatékonyan, mint a megszokott kézkrémem, de napközbeni szintentartásra tökéletes. Azért is szeretem, mert nagyon gyorsan beszívódik, szinte elfolyósodik a kezemen, így rohanósabb napokon is ideális. Az illata az egyetlen, amit lassan egy év alatt se tudtam megszeretni, nem kifejezetten kellemetlen, de nekem valamiért nem jön be annyira. Mivel nem érezhető sokáig, nem zavar, úgyhogy azt hiszem, újra fogom venni, táskábantartós kézkrémből még nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

csibike100

2016. augusztus 4.

Anyukám mindig ennek a terméknek az utazó változatát hordja a táskájában, már nagyon sokszor újravette, ezért úgy gondoltam én is kipróbálom. Nagyon pozitívak a tapasztalataim, jól hidratál, nagyon hamar beszívódik, és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

generalnagy

2016. július 11.

Szerintem nagyon kellemes illata van, én nagyon szerettem. Kicsit folyós állaga van, de hamar beszívódik, sokáig érződik az illata, nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

muzli

2016. március 25.

Nagyon finom illata van és az állaga is kellemes könnyed, de a hatása nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Jdit04

2016. január 24.

Ebbe a Vandini illatba már nagyon rég beleszerettem, de ami miatt imádom az az, hogy nagyon hamar beszívódik. Utazásra, munkába, iskolába egyaránt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

csikosmatyas

2015. december 13.

Erőszakos büdös szaga van. Az első használattal egyből gyönyörű 90eves neni kezet csinált. Totál pénzkidobás. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Eszteeer

2015. december 4.

Nagyon tetszik az állaga, másodpercek alatt beszívódik és hihetetlenül jól hidratál. Az illata kissé nekem is mamás, de ettől függetlenül kellemes,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 4.

2015. július 20.

Az illata vett le a lábamról, valami isteni finom, könnyed, édeskés tisztaságillat, végtelenül nőies, de nem tolakodó. Ez nem lenne elég az 5-öshöz, de a hatása is nagyon jó, egy borsónyi is bőven elég belőle a két kézfejre, hamar felszívódik, jól hidratál, és az illata nagyon sokáig megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

rekaviragm

2015. április 9.

Egy másik változatát használtam korábban, de ma vettem egy ilyet, és nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik, hidratál, és nagyon-nagyon finom illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színező anyag. (Piros)