Aldo Vandini

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. december 13.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Kézkrémek

Gyorsan beszívódik. A kézbalzsam az igénybevett kezeket jótékonyan ápolja, és simogatóan puhává teszi.

tátombák

2015. március 7.

Használtan kaptam a krémet, az előző gazdája azért passzolta tovább, mert túl híg. Tényleg szinte folyik, ebből az következik, hogy hamar be is szívódik. Krémnél ilyet nem igazán tapasztaltam, hogy órákkal a felvitele után is érzem az illatát, ha elhúzom a kezem az orrom előtt. Erős illata van, nőies, bár én nem értek az illatokhoz, nekem icipicit mamás.
Nem adtam volna neki 5 csillagot, de látom, hogy mekkora itt az imádat, és ajándék lónak ne nézd a lapát, szóval megkapja :)

UP: Öcsém kijelentette, hogy nem érdekli, hogy ez női, és drágább, mint egy egyszerű krém, ő újraveszi. Hidratálja, és nagyon hamar beszívja a bőre. Ez hatalmas szó egy fiútól, aki sohasem keni magát, szóval 5+os a krém :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

szlilla

2014. november 6.

Legutóbb mikor DM-ben jártam egy kis 50 ml-es flakon landolt a kosaramban, mert egyszerűen elvarázsolt a csomagolása. Nem számítottam semmire, de azt kell mondjam kellemes meglepetés. Egész jól hidratál, isteni az illata bár télre kevés lesz, de tavasszal biztos megveszem a nagyméretű változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

szivecske

2014. október 14.

Hirtelen felindulásból vettem a Dm-ben a mini verziót belőle, mert jókat olvastam róla. És tényleg elképesztően wáóóóóó.. Isten finom illata van, nagyon nőies, és kellemesen hidratál. Lehet, hogy télre kevés lenne, de most ősszel kiváló. Gondolkodom, hogy a nagy kiszerelést is megvegyem e belőle, de előbb a többi kézkrémem használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

zserbó88

2014. július 8.

A csomagolása hívta fel magára a figyelmet, majd az illata volt az, ami teljesen levett a lábamról. Kellemes, diszkrét, mégis nagyon nőcis illata van. Nem tudtam ott hagyni. :) Plusz pont, hogy még jól is hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

eveartstar

2014. március 4.

Reggel eszméletlenül húzódott a bőröm a kézfejemen, így gyorsan vettem mentőövnek egy minikiszerelést ebből a termékből. Hamar segített a problémán. Édeskés nőcis illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színező anyag. (Piros)