Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. november 3.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók

Sisszy

2020. június 17.

Nekem kifejezetten nem tetszett az illata és nehezen szívódott be. Párom használta el, neki száraz a keze és ő szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

lucanagy018

2019. április 11.

Az illata nagyon nagyon finom, az őszre és Karácsonyra emlékeztet, de nyáron is kellemes tud lenni. Gyorsan beszívódik és közepesen hidratál. Az ára sem horrorisztikus és nekem sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Elkofen

2017. november 15.

Finom intenzív, keleties, erősen fűszeres illatú testápoló. Számomra a fűszeressége, melegsége miatt inkább őszi téli illat. Sőt egy picit a karácsonyi időszakra is emlékeztet.
Könnyen és gyorsan beszívódik és közepesen hidratál. Nem olyan gazdag, tápláló krém, de számomra még éppen megfelelő a hidratáló hatása. Az összetevői nem a legszebbek, nem a legbőrbarátabbak, de ezt most nem firtatom. Emiatt nem kap öt csillagot.
Az aromája fantasztikusan fincsi és a csomagolása valóban különlegesen ízléses és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 15.

Ez az illat tényleg nagyon különleges. Talán az egyik legjobb illat, amivel valaha találkoztam. Hihetetlen. Épp most írtam a tusfürdőjéhez, ami mint tusfürdő, nem túl jó választás, de ez már eggyel jobb. Viszont ha valaki tényleg csak az illatt miatt szeretné használni, jobb választás a parfüm. Én ezt arra használom, hogy ha mondjuk megyek valahova, és van időm meg affinitásom, előtte bekenem magam ezzel és erre a parfüm. Így tartósan megmarad és nagyon jó illat-aurát varázsol, ami nem tolakodó azért, de érezhető és nem csak közelről. Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy minden este, hidratálás céljából ezt használjam, főleg télen és a hideg időszakokban, mert egyrészt annyira nincsen erős hidratáló hatása, másrészt pedig túl nehéz, tömény, zavaró lenne erre a célra. Ez inkább csak ilyen alkalmi, parfümös testápoló. Nem vagyok egy nagy biomókus, nem a mániám, hogy csak az alapján vegyek meg valamit, hogy előtte gondosan kielemezgettem és csak a természetest a természetessel, de ennél én is érzem, hogy nem jó a bőrnek mindennapi használatra. Hagy maga után valamilyen furcsa szilikonos vagy ilyen csúszós-de-mattos tapintást, ami nem tetszik, és különben is, ennyire "fragranced" termékkel kenni magam állandóan... hát.. nem túl jó a lelkemnek. Persze ezek csak az én érzéseim, véleményem. Azért adok egy négyest, mert tényleg jó illatú, sokáig megmarad és parfümmel vagy anélkül is, de nagyon jó hogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Sarene

2017. február 28.

Könnyed krém mely hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Ám az illata nekem kissé túl intenzív, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. január 1.

Az egyik legjobb illatú testápoló, amit eddig használtam. Különleges illata van. Az én bőrömön picit keleties, fűszeres és nagyon intenzív. Könnyen, gyorsan beszívódik és egész nap érezni az illatát. használata után puha, selymes és nem zsíros érzetűvé válik a bőrömön. Mindenkinek ajánlom, aki bírja a kicsit nehezebb, mélyebb illatokat. A hatása tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 1.

Panna91

2016. október 11.

Fantasztikus illata van. Meleg, fűszeres,ölelő. Jo ideig használtam aztán hirtelen nem találtam sehol kb fel évig.A réginek Sötét lila feher tubusa volt, helyette jött ez a fajta. Illata ( szinte)ugyanaz maradt örömömre. De a régi megis jobb intenzívebb volt ezért csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

RachelNews

2016. június 29.

A csomagolás miatt figyeltem fel rá, annyira tetszetős. De amint megszagoltam azonnal beleszerettem. Amellett, hogy nagyon könnyen beszívódik, igazi luxus érzetet teremt a finom fűszeres aromájával. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

klaudiapapp73

2016. június 17.

A tusfürdőjével együtt kaptam ajándékba...valószínűleg magamtól nem vettem volna meg.. de az illatuk...valami fantasztikusan jóóó!! :) és azóta ezt használom mióta megkaptam és nagyon szeretem.. ráadásul a csomagolása is nagyon széép!! :) Biztos hogy többször újra fogom venni és ajánlom mindenkinek aki szereti az egzotikus illatokat.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

FanniDorina

2016. február 6.

Sokszor újra vettem már, és még sokszor újra is fogom! Örök szerelem!:) szép a csomagolása, jó az állaga, gyorsan beszivodik, plusz fantasztikus az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.