Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

A gyömbér és a tamarind értékes kivonata kényezteti, finom és puha tapintásúvá varázsolja bőrét. A titokzatosan fűszeres illat élénkíti az érzékekeit, és új energiával tölti fel.

bubilany

2017. szeptember 11.

Legjobb amit valaha vettem.
Imádom az illatát és nagyon jó a hatása is!! Kellemes krémes állaga van! ♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Legjobb amit valaha vettem.
Imádom az illatát és nagyon jó a hatása is!! Kellemes krémes állaga van! ♡

Ydeman

2015. augusztus 12.

Illatuk miatt szeretem a Vandini termékeket, egyébként nem tudom, mennyire kiemelten ápoló. Nincs problémás bőröm, úgyhogy egyszerűen csak élvezem, hogy estig illatos a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Mesi13

2014. május 13.

Új csomagolásban, új névvel: Sensual. Ma találkoztam először a márkával, és ennek a csomagolása fogott meg, nyári tusfürdőt keresve. Az illatába pedig elsőre beleszerettem! A bőröm különösebben nem érzékeny a tusfürdőkre, így csak illat alapján vásárolok. Azt hiszem, megvan az új favorit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Baboo

2012. január 23.

Tényleg csak az illata az, ami különleges. A hidratáló képessége kb 0. Az állaga nem olyan rossz.
Ajándékba kaptam, valószínűleg majd elhasználom, de nagy csalódást okozott... Csak az illata miatt 3-as. Egy jóval olcsóbb Dove legalább hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

guccigirl

2011. szeptember 17.

Nagyon finom, különleges az illata, élmény használni. Ezen kívül viszont nincs benne semmi extra (szerencsére nem problémás a bőröm, így bármilyen tusfürdő megfelel neki, szárító hatásról, allergiás tünetekről nem tudok beszámolni, mivel még semmitől nem jött elő ilyesmi). Az ára elég húzós ahhoz képest, hogy szerintem tényleg csak az illata különbözteti meg más tusfürdőktől. Én a pár száz forintos vonalon is szoktam finom illatokat találni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

erdei.juci

2011. június 26.

Illata, állaga megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 26.

Illata, állaga megfelelő.

Orsy

2011. április 10.

Nekem nem tetszik az illata,és ami még kevésbé tetszett,hogy előhozta az ekcémám,szóval érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 10.

uaim

2011. március 6.

Nagyon nagyon finom az illata, zselés az állaga és jól tisztít, a hidratálása kétséges, de én szerettem, nekem az illat volt nagyon nagyon vonzó:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Vitaminok: Panthenol

Színezék. Barnás sárga.