Aldo Vandini

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csutak, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kondicionáló komplexszel és makadámia olajjal erősíti a bőr nedvességrétegét. Lélegzetelállító, hosszan tartó illatot hagy maga után.

dodeszka95

2020. június 27.

Nagyon erőteljes illata van.Féltem,hogy emiatt kipirosodik tőle az érzékeny bőröm,de nem irritált.Bőrradírral és tusfürővel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Csutak

2018. szeptember 22.

Már csak azért is öt csillagot adok, mert egy volt kolléganőmtől kaptam, ajándékba, amiért nekiadtam én is, az avonos kakaó és lótusz kézkrémemet. Ő szerette, nekem meg nem vált be, egyértelmű. :) Egyébként finom és viszonylag tartós illata van, hidratál is, bár nem biztos, hogy a nagyon száraz kézre, testre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak