Alfaparf

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mdbeata, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Parabén mentes rehydrating hajmaszk. Hidratálja a hajat, megakadályozza a haj kiszáradását. A haj újra vitalitással teli, rendkívül jól kifésülhető és fényes lesz.

posagi

2019. szeptember 6.

Konkrétan nem hozta azt az eredményt, amit vártam. Vékonyszálú, töredezett középhosszú barna hajamra vettem. Nem mondanám rossznak, de ennyit szerintem nem ér. Sampont, balzsamot, hajpakolást együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Reka071

2019. július 30.

Tegnap próbáltam ki először a nyaralás alatt víztől, naptól kiszáradt hajamon és csoda amit tett vele. :) Fényes, rugalmas és puha lett tőle már az első alkalom után; még egy hajpakolásnál sem tapasztaltam ennyire gyors és intenzív eredményt. Ha lehetne 10 csillagot adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

catyst

2019. április 10.

Csatlakozom az első kommentelőhöz, EZ EGY CSODA!!!... Pedig már én sem hittem benne hogy létezik, de az olcsóbbtól a drágábbig nagyon sok mindent kiprobaltam, haaat... Meg érkeztem :)) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

Brigusz

2018. január 24.

Agyonroncsolódott hajammal kezd valamit. Szeretem. :) Majd még jelentkezem ha elhasználtam a tégelyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

lucintaa

2018. január 9.

Én a 200ml-es verzióját vásároltam meg. Nem csináltattam meg a keratinos hajegyenesítést, igazából csak kíváncsiságból, és az Alfaparf iránti szeretetből vettem meg.
Amikor ezt használom, akár hajpakolásként, akár balzsamként, szép egyenes/sima, fényes, és puha lesz a hajam, Kellemes az állaga, a hajam nagyon odavan érte. Az illata kicsit furcsa. Édeskés, de néha émelyítő tud lenni, pedig annyira nem durva. Megmarad a szárítás után is.
Nem valószínű, hogy újraveszem, de egyébként nem bántam meg. Nem egy olcsó fajta, de aki "luxusabb" termékre vágyik, annak érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

tlilla100

2017. február 12.

Gyönyörű fényes, egyenes, illatos lett tőle a hajam. Kicsit borsos az ára, de szerintem abszolút megéri az árát, mivel ettől tényleg csodát várhat az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-20 Stearate, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Forrás: truth-in-aging, BFT