Alfaparf

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabica28, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Könnyű és bársonyos fluid, amely feltölti a hajat keratinnal és kollagénnel, és segít egyenesen, erősen, puhán és könnyen fésülhetően tartani.

vkata96

2020. július 27.

Elsőre nem akartam az egész termékcsaládot megrendelni, csak ezt. De nagyon megszerettem, pár fújás elég a vékonyszálú hajamra, és máris sokkal könnyebben kifésülhető. Kellemes illata van, de nem marad meg sokáig a hajamon. A hajam szerkezetén nem nagyon erősített, bár ezt nyilván nem is vártam, de nálam az már nagy szó, ha segíti a kifésülést. Nekem az is pozitív, hogy kicsi a kiszerelése, így biztos el tudom használni mielőtt lejár a szavideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

timcsoo

2020. április 9.

Nekem cocochoco hajkezelésem volt most már 3. alkalommal, viszont ezt a spray-t nagyon szeretem. Hajszárítás közepén befújom a hajam és a végén még puhább lesz, mint volt. Az illata is nagyon kellemes, mintha egy fodrászatból sétáltál volna ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Kommentelo

2020. február 5.

Imádom, minden hajmosás után használom a Keratin Therapy sampon, balzsam és olajával együtt :) Örök termékeim a Head and Shoulders Argán olajos termékeivel felváltva! Szuper:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Azurill

2019. április 21.

A sampont, balzsamot és ezt a terméket is használom. A sampont, balzsamot ritkábban (hetente-kéthetente) ezt pedig minden hajmosásnál. Soha nem volt még ilyen szép és egészséges a hajam mint most. Egyébként lassan fél éve vannak használatban. Nem is szenvedek már a ricinus-kókusz stb olajokkal, mert egyikkel se értem el ilyen eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Benedetta88

2018. december 14.

Samponjával, balzsamjával és a hajpakolásával használtam. Ő vált be a legjobban, nagyon finom illata van, a hajam puha és illatos tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Scara

2018. július 1.

Ennél a márkánál látom igazán, hogy a termékek felerősítik egymás hatását.
Alfaparf hajfestéket használok ennek a termékcsaládnak a samponjával és ezzel a keratin spray-vel.
Nagyon szép a végeredmény, a hosszú és vékonyszálú hajam nem lesz olyan egérrágta végű, hanem szép fényes és tömött hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Ennél a márkánál látom igazán, hogy a termékek felerősítik egymás hatását.

viviennoo

2017. június 4.

Én a samponjával és a balzsamával együtt használom. Én úgy érzem, száraz tőle a hajam :( Pedig sok reményt fűztem hozzá, de ha nem rakok még olajat a hajamra, akkor rohadt száraz az egész. De ez a spray talán picit segít rajta, de nem nagy dobás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Gabica28

2017. március 21.

Ezt a terméket a fodrászom használta párszor a hajamra, hővédőként és kifésülés segítőként, ami először megfogott az az édeskés, vattacukros illata. Nagyonjooo❤ Nem nagyon marad a hajban az illat, ugyhogy akik nem szeretik az ilyen illatot, azoknak is bátran ajánlom :)
Az én hajam nagyon jó puha lett tőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Az én hajam nagyon jó puha lett tőle!:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Hydrolyzed Collagen
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT