Alfaparf

Ár:   2680 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Hajvarazs, az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló krém szulfátok, sók és parabének nélkül

• Táplálja és hidratálja a hajat, segít meghosszabbítani a szalonkezelések közötti időben az elért eredmény tartósságát
  • Keratinnal és babassú olajjal gazdagított formulája a hajat lággyá, könnyen kifésülhetővé és fényessé teszi

Podhorszkiniki

2020. augusztus 11.

4 éve használom ezt a balzsamot. Azóta derékig erő hajam lett. Nagyon jó puha tőle a hajam, könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

dorkanorka

2020. július 28.

Imádom :) Nekem 2-3 hónapra elég a balzsam, pedig heti 2-3x tuti, hogy hajat mosok.Mióta használom, szebb, kezelhetőbb a hajam. Az illata kellemes és az állaga sem folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Kommentelo

2020. február 3.

Balzsamok balzsamja :)) Legjobb!! Samponnal egyutt hasznalom, fantasztikus az illata, nem zsirosodik tole a hajam, es gyonyoruen regeneral a keratinnak koszonhetoen. Mindenkepp 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

tinyblackpaw

2019. január 6.

Samponjával együtt használom, majdhogynem csodát művelt a sprőd, száraz, roncsolt hajammal ❤ Az állaga valóban hígabb, mint úgy általában a többi balzsamnak viszont nem érzékeltem, hogy eltűnt volna a hajamról (ehhez az is hozzájárul, hogy viszonylag több mennyiséget használok). Körülbelül 20 percre hagyom a hajamon (a hagyományos 5 perc helyett), fóliával körbetekerem, majd egy meleg törölközőt csavarok rá, nekem így fejti ki leginkább az áldásos hatását. Gyönyörű fényes, puha, ápoltabb megjelenésű hajat eredményez. Amióta felhagytam a szulfátos samponokkal és ezekhez a termékekhez nyúlok, sokkal egészségesebb megjelenésű hajam lett mint bármikor korábban. Az illatát is kedvelem, viszonylag sokáig érződik a hajon, de ennek én csak örülök, szeretem szimatolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Benedetta88

2018. december 14.

Finom illata van, puha, fényes lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Finom illata van, puha, fényes lesz a hajam tőle.

ninully24

2018. november 17.

Szerintem csúcsszuper termékek! :) Kellemes az illata és puha bársonyos fényes lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Lulu23

2018. október 19.

Keratinos hajegyenesítés után ajánlotta a fodrászom a samponjával együtt. 1 hónapja használom és kicserélték a hajamat. Fényes, selymes, könnyen kezelhető. Kicsit zsírosítja a hajamat, de ez az egyéni problémám. Viszont imádom, amit a hajammal tesz. Sosem volt még ennyire szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Madi

2018. szeptember 10.

Nekem nagyon bevált. Valamivel hígabb, mint a legtöbb balzsam és talán úgy érezheted, eltűnik a hajadról, miután rákented, de valójában nagyon is dolgozik rajta. Rengeteg balzsamon túl vagyok, sokáig a fekete Gliss Kur volt a kedvencem, de eléggé érezhető a kettő közti különbség. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

CocoSunrise

2017. szeptember 10.

Hosszu, vekonyszalu festett hajamra ez altalaban eleg volt, de neha ki kellett segiteni egy maszkkal. Nem zsirositott, de neha nem hidratalt elegge. Nem rossz, ha learazzak lehet ujravennem, de teljes aron ketlem. Tetszett az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

viviennoo

2017. június 18.

Én is a samponnal együtt vásároltam meg, de ez a balzsam különösen csalódás...Nagyon híg, talán picit darabos is. nem lehet eloszlatni rendesen, rengeteg kell belőle. Ez az én derékig erő hajamra nem nyert. ha rövidebb volna, talán jobban megbarátkoztam volna vele. De így felesleges pénzkidobás = hosszú hajúaknak nem igazán ajánlom

Frissítés: változott a véleményem, azóta haszáltam párszor, a hajam állapota lényegesen javult. Jobban megnézve szinte 1 töredezett szál nincs, és kibírok egy hetet, mosás nélkül!!! Úgy, hogy nagyon minimálisan lapul-zsírosodik csak a hajam!! Eddig a heti 2 kellett, de most az 1 bőven elég. Az előző samponomnál 2 nap után nagyon száraz volt a hajvégem, ez is inkább 5 nap után jelentkezett, minimálisan.
Úgyhogy gyökeresen megváltozott a véleményem, 1 csillagról 4-re rakom, mert viszont azzal egyet értek, hogy nagyon híg a balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Forrás: truth-in-aging, BFT