Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juzsi, Módosítva: 2013. március 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

A száraz göndör hajból hosszú időn át tartó, ragyogóan fényes göndör fürtöket varázsol. Jól használható berakásnál a göndörség fixálására.

Kiszerelés: 150g

Babooca

2014. augusztus 16.

Valóban kicsit keményíti a hajat. Az állaga kb olyan, mint a rágógumié, nem kicsit ragadós. Az én hullámos hajamból diffúzorral szárítva gyönyörű dús göndör hajat varázsol. Diffúzor nélkül vizes hajra téve pedig azt a tipikus tengerparti vizes, hullámos hajat eredményezi. Miután felviszem a hajamra, beolajozom hajvégápolóval, akkor a fura keménység is elmúlik és lágy loknijaim lesznek, nem durva tapintásúak. Én szeretem, de a 4. nap végére kész kínszenvedés a hajamat ujjakkal fésülgetni, alul berasztásítja a hajamat, kicsit szárítja is. Már 6-8 éve ugyanazt a flakont használom, de semmilyen állag vagy minőségromlás nem következett be. Hatalmas adagot kapunk. Régen nagyon sok hasznát vettem, csak ezzel tudtam magamnak göndörséget varázsolni. Már nem venném újra, főleg mert a birtokomban van a Remington Pearl Wand-ja, és az összehasonlíthatatlanul szebb, kócmentes és természetesebb hajat eredményez. Igaz, hogy hő által éri el, ez meg nem, de ahhoz nem is kell semmit sem a hajamra kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Gabi82

2013. október 10.

Alapból göndör hajam van ,és kerestem valamit ami rendezi a kusza tincseket,esetleg valami fényt is ad,és tartást.A fodrász ezt ajánlotta,hát megvettem.A göndör haj ugye alapból szárazabb,mint a többi hajtípus,na az én száraz hajamat,ez még jobban kiszárította,olyan volt tőle mint valami durva szövet,nekem egyáltalán nem vált be.az illata jó,de ennyiben ki is merült a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.