Alfaparf

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Az Alfaparf Semi di Lino Sublime Water egy kellemes illatú permet a haj és a test számára.

• Tartalmazza az új Defence Pro hatóanyagot, mely véd a szennyeződésektől
  • Shine Fix Komplex tartalma gyönyörűen fényessé varázsolja a hajat
  • UV-szűrőt tartalmaz, mely hosszan megvédi a haj színét

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pinkcat

2019. április 7.

Annyira szeretem! Az Alfaparfra jellemző kicsit férfiasabb, erősebb illata van. Van akiknek ez zavaró lehet, nekem pont ez tetszik benne. Mikor használom mindig van aki megkérdezi, hogy mit tettem a hajamra amitől ilyen jó illatú.
Látszatra a hajon kicsit olyan, mint egy enyhe hajfény, de nem vettem észre, hogy zsírosítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.