Alkmene

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctonik ausztrál teafaolajjal. Különösen gyengéden és kíméletesen tisztítja az érzékeny és problémás bőrt. Allantoinnal és panthenollal frissíti és üdíti a bőrt. Parabének, szilikonok és ásványi olajok nélkül készült.

ppetruc

2019. augusztus 14.

Már kb harmadszor vettem újra, óvatosan, de láthatóan ott van a rutinomban. Szeretem a teafaolaj fertőtlenítő, gyulladásgátló hatását, napi rendszerességgel használom sminkeltávolítás után. Egyetlen egy dolog bánt csupán az INCI-jében...mégpedig az alkohol. De eddig nem sikerült jobb alternatívát találnom. A teafaolaj szárító hatása észrevehető, de a zsíros bőrömnek néha irtó jól esik, és persze mindig hidratálok utána. És imádom a kiszerelését!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

blondie95

2019. május 27.

Az en borom inkabb csak mitteszeres, ezekkel tul sok mindent nem csinal, bar nem is vartam. Szepen fertotlenit ez latszik, leginkabb az esti sminkeltavolitas-arcmosas utan hasznalom, vagy reggel attortolom vele az arcom. Lehuzni nem akarom, de csodaszernek sem mondanam, kozombos. Kicsi filmreteget hagy a borom, nekem mondjuk nem szarit, de a hidratalas amugy is kotelezo! Ez a nyomos kiszerelese pedig szuper. Egynek oke de nem ujravevos szamomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

tonic

2018. december 31.

Jó, mert hatékony, viszont tényleg szárít a teafa miatt,úgyhogy vagy óvatosan hidratálva is,vagy nem mindennapos használata. Én mondjuk nem minden nap használom,csak alkalomszerűen, de mivel használ,szeretem.
Update
Továbbra is szeretem,csak azt nem értem,hogy párolog,vagy mi,mert már csak a harmada van meg,annyiszor meg nem használtam...
Ja,és amikor begyulladt a fülem a fülbevalótól,egész jól levitte a gyulladást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 31.

Update
Ja,és amikor begyulladt a fülem a fülbevalótól,egész jól levitte a gyulladást.

Havu

2018. november 30.

Eddig ez a tonik vált be a legjobban. Bár télen nem használom minden nap, mert nagyon száraz a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Sekhmet9

2018. szeptember 16.

Szerintem nekem segit a pattanások elleni kuzdelemben is, a felét mar elhasznaltam :)
Szaritani szarit, de kell utana hidratalo krem.
A teafaolaj kifejti fertotlenito hatasat, kevesebb a gyulladt piros patim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Szaritani szarit, de kell utana hidratalo krem.
A teafaolaj kifejti fertotlenito hatasat, kevesebb a gyulladt piros patim :)

Tekka

2018. június 2.

Kicsit több mint egy évig is szerette a bőröm, még a kozmetikusom ajánlotta, de aztán egyik napról a másikra szörnyen kiszáradt az arcom (kétlem hogy ettől de inkább váltottam, bár kicsit ez is szárít szerintem), így máshoz kellett folyamodnom, de amíg használtam akkor elégedett voltam, többször is újravettem. Annyi talán hogy a használata után a homlokom mintha hamarabb fényleni kezdett volna mint amúgy, de nem tudom biztosra mondani hogy ez a tonik hatása volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Ardanky

2018. február 26.

Tisztít,tonizál,hidratál. Tonizálásra teljesen alkalmas, mivel szárít én is kifényesedtem tőle. Pattanásokra vettem nagyon szépen lehúzta őket. De emellé nyilván kell arckrém. Tapasztalataim szerint, mindhez kell, mert ha szárit a bőr faggyút kezd termelni,szoval hidratálás mellett teljesen jól megállja a helyét. Ár arány értékben,ez a legjobb tonik a boltiak közül,számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

LauraDorina

2016. december 23.

Nyugtatja valóban a bőrt, tisztít, de olajos lesz tőle a bőröm, nagyon fénylik. Pattanástalanító hatásról is ír, eddig nem vettem feltétlenül észre a közreműködést, de nem egyből fejti ki semmi sem a hatását. Még próbálkozom vele. Az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.