almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A szérum koncentráltan tartalmazza azokat a bőrazonos hatóanyagokat, melyek együttesen hasonló felépítésűek a bőr szarurétegéhez, a stratum corneumhoz, ami elsődleges szerepet tölt be a bőr védekező rendszerében. A komplexben levő ceramidok mellett fitoszfingozinek és zsírsavak segítenek a regenerációban. Ezek a molekulák könnyedén képesek beépülni a bőrbe és ott segíteni, ahol szükség van rájuk. Általuk hosszútávon javul a bőr lipid ellátása és anyagcseréje.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

Mexx88

2021. szeptember 23.

Egy komplett üveggel elhasználtam, rosszat biztosan nem tettem vele, de eredményt nem igazán láttam pedig kombináltam az instrukciók alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

nekoSX

2021. szeptember 15.

Elhasználtam, teljesen rendben volt. A ceramidok úgy látom jót tesznek a bőrömnek, ha nincs is olyan látványos hatásuk, mint egy cica krémnek. A folyékony állagát is nagyon szerettem (bár ujjbegyes felvitelt alkalmaztam és folyt össze-vissza lefele, lehet egy pumpával fogom kipróbálni legközelebb) nagyon jó alapot képez a testesebb krémeknek utána. Ha kicsit vastagon került fel maradt némi ragacsosság utána, de ez nem volt zavaró. Újra fogom venni, felváltva a peptides szérumával.
Örülük. hogy ilyen jó kis magyar termékeket lehet már kapni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Örülük. hogy ilyen jó kis magyar termékeket lehet már kapni!

Csobanka

2021. augusztus 19.

A nagyon érzékeny, mindamellett pattanásos néhol, és mindenhol mitesszeres (kiálló ráadásul), bőrömre vettem, amit sajnos gyakran nyomkodok mert mindig van termés. Sajnos aha-s hámlasztótól és retinoltól (ami a mitesszereken csak rontott) még érzékenyebb lett a bőröm. Teszi amit reméltem, azaz nem irritál, hidratál, megszünteti a húzódó érzést, ami nálam már b3 vitaminos szérumtól és hialuronsavas szérumoktól is van. Megállja a helyét egy több lépéses rutinban, hiszen folyékony, könnyed állagú. Napvédős arcápoló előtt nagyszerű. Negatívuma, hogy jelentős változást nem láttam több hetes használat után sem, igaz ez csak egy szérum és nem egy dolgot használok ezért egyelőre 3*, mert negatívum a drágasága is, ami ilyen kicsi hozzáadott értékhez túlméretezett. Később jövök felpontozni ha látok változást, most kb 3/5-ig van az üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Izar

2021. július 3.

Amikor útjára indult az Almost 1.618 márka, berendeltem tőlük egy jópár szérumot. Nagyrészt olyanokat, amikről azt gondoltam, hogy az én bőrömnek jót tehetnek, vagy egyszerűen csak ki akartam próbálni a benne lévő hatóanyagot. Ez a szérum is az utóbbi kategóriába esett.
Sokáig ült a fürőszoba polcon és várt a sorára, mert nagyrészt azokkal voltam elfoglalva, amiktől valami csodás hatást vártam. Alapból is zsíros, mitesszeres, pattanásra hajlamos az arcom, de a maszkne is befigyelt az utóbbi időben, és nagyjából egy évig nem volt olyan nap, hogy ne lett volna az arcomon, legalább 4-5 pattanás, főleg az államon. (11 éves korom óta kísérnek és keserítik meg az életem, bár az utóbbi 8-10 évben elég jó volt a helyzet.)

Aztán amikre elsőre rávetettem magam, el is fogytak, új rendelést nem akartam leadni még, így elővettem ezt. És milyen jól tettem! :)
Pár nap alatt lenyugodott a bőröm, a pattik szépen eltűntek egy hét alatt, és azóta sem jöttek vissza, legfeljebb héba-hóba egy kis kósza kezdemény, de ő sem marad sokáig. Ezt a szérumot nem célzottan pattanásos bőrre ajánlja a márka, de szerintem aki ezzel küzd, érdemes egy esélyt adnia neki. Nálam csodát tett. Mióta pedig teljesen elhagytam a szénhidrátokat (Zero Carb), azóta már az a kósza egy darab sem jelentkezik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Októberi Lány

2021. május 28.

Első használat utáni, tehát még nem kiforrott vélemény: a csomagolása először is nagyon tetszik, masszív, tejfehér üveg, biztos kupak, nem annak az eltörős fajtának tűnik (utálom ha “beszakad” vagy kifordul a pipetta). Ennyit a külcsínről. Maga a cucc is egy tejfehéres, gélesebbnek látszó szérum, felkenve meg inkább mintha olajos lenne (amúgy nem az), könnyen csúszik, hamar beszívódik. Harmadik szérumként kenve sem jött le kukacok formájában. Összességében kellemes használat, és kellemes meglepetés is az egész, mivel első találkozásom a márkával. Egyedül az ára kevésbé szimpi, lehetne kicsit óóccsóbb is.
Jövök frissíteni a hatásról, egyelőre megelőlegezek négy erős csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Jövök frissíteni a hatásról, egyelőre megelőlegezek négy erős csillagot.

gondasari

2021. március 30.

A hidratálóm fölé szoktam tenni pár cseppet belőle. Érezhetően hidratáltabb így a bőröm. Ára is elfogadható. Szép a csomagolása. Biztosan újra veszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak