Aloive

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: mimi258, Módosítva: 2015. június 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

mimi258

2015. június 3.

Nem egy klasszikus sminklemosó tejről van szó. Vattakorongra nyomva, egyáltalán nem működik. De a termék hátán fel is van tüntetve, hogy gyengéden be kell masszírozni, aztán leöblíteni/nedves vattával áttörölni. Én egy picit fel szoktam hígítani pár csepp vízzel a tenyeremben a terméket, és úgy masszírozom át vele az arcom. Így használva nagyon szépen eltávolítja a sminket, bár én utána használok még egy semleges arctisztító habot (ezt a második lépést, minden sminklemosó tej után alkalmazni szoktam). Viszont sima arctisztításra nem használnám, csak sminklemosásra.

+ alaposan eltávolítja a sminket (alapozót; nem vízálló szempillaspirált is!)
+ nagyon sokáig elég (szerintem egy évet simán kihúz, még akkor is, ha minden nap használja az ember)
+ extra érzékeny, ekcémára hajlamos arcbőrömet nem irritálta
+ vegán, állatkísérlet mentes

- erősen kiérződik a termékből az alkohol (de ez csak a a szag miatt kellemetlen, hígítva nem éreztem negatív hatást a bőrömön)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

+ alaposan eltávolítja a sminket (alapozót; nem vízálló szempillaspirált is!)
+ extra érzékeny, ekcémára hajlamos arcbőrömet nem irritálta
+ vegán, állatkísérlet mentes

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.