Best of Beauty 2019

Altapharma

Ár:   229 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: levendulalány, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Tengerisós fürdősó, mely ellazít és felszabadít.

Ez a fürdősó jótékony hatású a légutakra megfázás esetén. Tiszta tengeri sót, valamint természetes éterikus olajok és kivonatok, mint kakukkfű, zsálya, cirbolyafenyő, rozmaring, mirtusz, eukaliptusz, arab menta, borsmenta, vadmenta és bíbor kasvirág kompozícióját tartalmazó formulával kényeztet.

redrick

2018. február 15.

Szintén alapos megfázás alkalmával tesztelve, beleöntöttem az egész tasaknyit az ülőfürdőbe. Nem szárít, nem irritál, ellenben alaposan ellazít és az illóolajok jótékony hatása perceken belül jobb kedélyállapotot eredményez. Praktikus csomagolás, az egyszeri kisadagos kiszerelések nem romlanak rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

levendulalány

2017. október 25.

Nemrég fedeztem fel ezt a fürdősót a Rossmann-ban. Egy tasak nekem két alkalomra elég volt, igaz natúr tengeri sóval kombinálva. Nálam elég hatásos volt, pont egy megfázás kellős közepén voltam, és nagyon jól esett a forró fürdő. Szerettem az illatát is nagyon. A sós víz amúgy is jól kiszívja az embert, ilyen náthás, hideg, esős időben meg pláne, úgyhogy szerintem jó választás lehet ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.