Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Limitált kiadás

Megtisztítja a pórusokat a felesleges faggyútól és szennyeződésektől. Matt arcbőrt eredményez és megakadályozza a pattanások újbóli kialakulását. Bio aloe verát tartalmaz.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. november 30.

Nem igazán nyűgözött le ez a maszk. Az állaga kocsonyás emiatt mindenhova lecsöppen. Nem lehet egyenletesen felvinni a bőrre. Lemosni is nehéz volt, de legalább puha lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 30.

dandy93

2018. október 11.

Mostanában több pattanás is kijött rajtam, így kipróbáltam a terméket. Nos, nem igazán lettünk barátok... Furcsa, kocsonyás/zselés állaga van, nehezen és egyenetlenül tudtam csak felkenni, nem száradt meg, és a hatása sem nyűgözött le. Valóban puhábbnak és picit tisztábbnak éreztem a bőröm utána, de semmi hűha"... Alapvetően nem rossz termék, semmi baj nincs vele, egynek elment, de nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Kingucii

2018. augusztus 18.

300 Ft körül volt a Rossmannban.
Szeretem az Alterra termékeit, ugyanis kíméletes a bőrömhöz.
Állaga kocsonyás, nehezebben lehet felkenni, de szerintem nem rossz, csak furcsa.
15-20percig hagytam rajta az atcomon, az eredmény: puha, tiszta arcbőr. ( Én könnyen le tudtam mosni)
5/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

300 Ft körül volt a Rossmannban.
Szeretem az Alterra termékeit, ugyanis kíméletes a bőrömhöz.
5/4

Jucsi10

2018. április 13.

Úgy gondolom, nem sokat ér ez a maszk.
Az állaga zselé szerű, nehezen szárad, nehezen mosható le.
Felvitelkor a szaga egy gyógyszerre emlékeztet és várnám, hogy csípni fog, hűsíteni, vagy igazából bármi más. Ehelyett szerintem nulla a hatása.😃
Eltávolítás után puhább a bőr, ami szerintem minden más arcmaszk után is így van.
Én nem veszek több ilyet.😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Úgy gondolom, nem sokat ér ez a maszk.
Az állaga zselé szerű, nehezen szárad, nehezen mosható le.
Én nem veszek több ilyet.😄

Gyevocska

2018. március 24.

Már egy ideje szemezek vele, végül a héten kipróbáltam. Hm....Az eddigi hozzászólásokat nem olvastam, így meglepődtem az állagán. Olyan taknyos, nyálkás. Eléggé macerás volt felkenni, mert valahogy nem tapadt a bőrömhöz, csak többszöri tapicskolás után. Emiatt képtelenség volt egyenletesen felkenni, így nem is száradt egyenletesen. Akkor már tudtam, hogy lemosni sem lesz egyszerű. Végeredmény: Enyhén tisztább pórusok, de semmi különleges. Picit többet vártam. Talán mert az Argital zöldagyag maszk után tényleg újjászületik a bőröm. Azért a 4 csillagot megadom neki, mert szép az összetevője, főleg a kereskedelemben kapható kész arcmaszkokhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

redheadvrouw

2018. március 20.

Az aktuális kedvenc maszkom, talán már 3x is újravettem, pedig én szeretek mindig másfajta tasakos maszkokat kipróbálni. Azért jött be ez ennyire, mert tisztító maszk létére ez az első olyan ami minimalisan sem szaritotta a boromet. Persze hidratalok utana, de az arcom tiszta es puha lesz tole, a porusokat pedig osszehuzza. Ha lehetne nagyobb kiszerelesben kapni, tuti megvennem. Heti 2-3x hasznalom es egy tasak nekem 3-4 alkalomra eleg, bar en celzottan alkalmazom a kritikus helyeken (orr, T-vonal stb.)
Kezdetben nekem sem volt szimpi az allaga, mert en a kremes/agyagos maszkokat preferalom, de megszoktam, gyorsan szarad es eltavolitani pedig nedves szilikon arctisztito kefevel konnyebb, mint kezzel maszatolni. Elore sajnalom, hogy limitalt, lehetne az allando szortiment resze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Vniki98

2018. március 20.

Szépen letisztította az arcom, összehúzta a pórusaim, viszont nekem az állaga nem tetszett, nyálkás-zselatinszerű, ami miatt nehéz volt eldolgozni, meg lemosni is. :/
Hasonlítási alapom nincs fekete szenes maszkkal, összességében nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Hasonlítási alapom nincs fekete szenes maszkkal, összességében nem rossz :)

annroi

2018. február 10.

Nekem picit sokáig tartott lemosni, de nagyon tiszta és puha lett az arcom utána. Leértékelve vettem, így simán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Anetty

2018. február 8.

Szimpatikus volt ez a termék, és mostanában nagyon népszerűek ezek a szenes cuccok, ezért szerencsét próbáltam. Nekem bevált, kb. 20 percig szoktam magamon hagyni, géles állagú, könnyen kenhető. Az orromon a miteszereket is elég jól kitisztítja. Akciósan jutottam hozzá, úgy nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate