Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

BDIH logós.

csevelin96

2013. szeptember 8.

Egy akció keretein belül vásároltam meg. Nem használom túl sűrűn, mert a sminkkel nem birkózik meg, ezért áttértem egy másikra. Nem egy olyan termék ami nélkül nem tudnék élni.. Ráadásul az illata sem túl megnyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

kikcse

2013. február 11.

Már elhasználtam, de nem vettem (venném) újra... Kimondottan büdös szagú, a barackhoz köze sem volt. A bőröm nem szárította, de nem is csinált vele semmi különöset. A szagát "megszoktam", mert kidobni nem akartam, pedig első használatkor majdnem a kukában kötött ki emiatt. A habból is több pumpányi kellett, mert 1 pumpálásnyi olyan volt mintha semmit sem kentem volna a bőrömre. 2 csillagot kap, mert nem lett a bőröm tőle sem száraz, sem allergiás, és már ez is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Ani88

2013. január 19.

Most szereztem be, pár napja használom, de egyáltalán nem tartom büdösnek. Tudnék olyan terméket mondani, ami tényleg kellemetlen szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

kitticat

2013. január 3.

Tényleg büdös, de elnézem neki, mert kíméletesen tisztít és nem szárít. Csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

bellina90

2012. szeptember 15.

Egy akció keretében jutottam hozzá. Szükségem volt valami lemosóra ez pedig filléres áron kacsingatott rám a polcról. Még örültem is, hogy mekkora üzletet csinálok ha az eredeti ára töredékéért veszem meg, ráadásul annyira kellemes illata volt, hogy nem tudtam volna otthagyni. Amikor legelőször bizonyítania kellett nem volt rajtam smink, tehát csak a szennyeződéssel birkózott meg, igaz hogy meg kellett ismételnem a műveletet, mert nem voltam meggyőzve az első lemosásnál. Az illata kinyomva viszont annyira rossz, hogy nem tudom leírni.. Tényleg valamelyik barackpálinkához hasonlítanám, de a pálinka ehhez képest még mindig semmi.
Ez volt az első csalódásom. Aztán mikor már a sminket kellett volna leszednie semmit se csinált vele, pedig elvileg rá van írva, hogy eltávolítja.
Reggeli arcmosáshoz fogom elhasználni, akkor úgyis csak az éjszakai szennyeződést kell majd eltávolítania. Az illata meg majd legalább felébreszt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Kíváncsi Fáncsi

2012. szeptember 5.

Tetszik a habos kifújós megoldás. Nagyon kényelmes használatú. Viszont az illata nem a legkellemesebb, (ezért egy fél csillagot levonnék) de az pozitívum, hogy lemosás után már egyáltalán nem érezhető. Kellemesen tisztító érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

malvina

2012. június 22.

Tavasszal kezdtem el használni, már majdnem elfogyott a 3/4-e. Jól tisztítja a kombinált bőrömet, bár a szárazabb területeken kicsit feszül a bőröm lemosás után, és ilyenkor elengedhetetlen a szárazabb terüketekre egy kis arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

lyudit

2012. június 19.

Nekem roppantul büdös. Kommersz barackos tömény szesz szaga van(mintha már egyszer valaki ráadásnak felöklendezte volna).
2-3 körön is végig kell mennem az arcomon, és akkor sem szedi le az olajat, ráadásul nekem roppantul zsírosítja a bőröm. Nem kisérletezek vele tovább, részemről kuka, és teljes pénzkidobás volt, hiába 'natúrkozmetikum'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

idusmidus

2012. április 11.

Szerettem, szerintem kellemes kis lemosó.Kombinált bőröm van és sehol sem szárította ki (csak tényleg ritkán és akkor is csak picit), viszont mindenhol tisztának éreztem a használata során.A smink lemosására ne ezt válasszuk,inkább azután.Tavasszal-nyáron is praktikus ez a hab állag,mivel ha gyakrabban mosunk pofit sem lesz száraz,feszülő érzetünk.Univerzálisnak tartom; a szárazabb bőrtől a zsírosig sok mindenkinek jó lehet (persze ki mire érzékeny).Az árát mindenképpen megéri.

update: Az egyetlen nem túl szimpatikus dolog ami eszembe jutott a termékkel kapcsolatban az az, hogy használat után kb. 4 órával mindig kissé kifénylett a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Lilla16

2012. február 8.

Nagy reményeim voltak ezzel a lemosóval, de sajnos nagyon kiszárította a bőröm már két használat után, pedig kombinált a bőröm és még semmitől nem lett ilyen. Remélem ha jön a nyár még eltudom használni. Elég mű-barack illata van szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.