Alterra

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Gyümölcsös illatú krémtusfürdő bio homoktövissel, bio argánolajjal és bio sárgabarackmag-olajjal.

szilvia.bano

2020. február 21.

Miután megvettem, utána láttam a kommenteket és kicsit megijedtem, hogy ennyire rossz lenne...de mostanában irritált volt a bőröm és ez kíméletes volt, nem bántotta, az illata is szerintem tulajdonképpen kellemes volt, bár nem tartós. Igen, a natúr tusfürdők nem habzanak, plusz ez nem krémtusfürdő, hanem inkább tusolókrém, és tusolókrémből még a normál sem feltétlenül habzik-pl. a Fenjal rózsás tusfürdő is hasonló. Nem életem tusfürdője, de azért nem volt annyira rossz, a bőrömnek jó volt. Azt nem tudom van-e eltérés a régi verzió és az új között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

ClaraWolf04

2020. február 3.

Rossmannos nyeremény volt (értem, hogy miért adják ezt nyereménynek, hiszen a kutyának sem kell) ma fürödtem vele először. Amikor kinyomtam a kezemre egy elég fura állag jött ki, a krémtusfürdőnek sokkal sűrűbbnek kellene lennie. Aztán jött az illat. Már ha ezt annak lehet nevezni. Borzasztó volt! Egyáltalán nem habzik fel, nem is érzem magam tisztábbnak tőle. Olyan mintha olajjal kenegetném a bőröm fürdés közben, akárhogy dörzsölgettem, nem sikerült habot kicsikarnom a tusfürdőből. Arról ne is beszéljünk, hogy állandóan lecsúszott a bőrömről. So többet ilyet!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

széva

2020. január 23.

VF ajánlásával sem ....Rossmanos nyeremény,de sajnálom ilyen rossz tusfürdővel még nem találkoztam. Már mikor kinyomtam a tenyerembe éreztem,hogy nem nem. Magamra kentem és villámgyorsan lemostam majd alaposan lesikáltam egy dove tusfürdőmmel.A véleményeket csak ezt követően olvastam el. Talán kézmosónak jó lesz .....A hatásáról nem tudok beszámolni ,lehet az akár jó is,de borzalmas szaga és állaga nem adott esélyt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

mollimo

2019. április 10.

Ez egy nagy NEM! Egyáltalán nem habzik, nagyon csúszós. Olyan mintha csak simogatnám magam a "semmivel". Nekem a kézfertőtlenítő jutott az eszembe róla..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

mlaura897

2019. január 24.

Az illatával még nem is lenne semmi baj, de az állaga nagyon nagyon rossz, csúszós és egyáltalán semmi hatása sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Lerika

2019. január 19.

Ilyen tusfürdővel még soha nem találkoztam! A kezemről egyben lecsúszik, egyáltalán nem habzik, olyan érzés mintha egy elkenhetetlen krémmel kenegetném magam! Az illata kellemes, de nem tartós. Értem én, hogy természetes, meg habzóanyagoktól mentes, de hogy semennyire se habozzon egy tusfürdő, az egy picit fura. Nekem hiányzik egy kis hab a kellemes tusoláshoz. Viszont nem szárít! Az hiszem ez az egyetlen előnye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

CeCeDrake

2018. december 26.

Olyan tusfürdővel még nem találkoztam, ami még műhelyt felmosni sem jó. Ez oda IS használhatatlan.
Ment a kukába.
- nem habzik
- használata után olyan érzésem van, hogy sima vízzel fürödtem volna
Ezt csak fruzsikával lehet eladni, olyan rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Ment a kukába.
- nem habzik
- használata után olyan érzésem van, hogy sima vízzel fürödtem volna
Ezt csak fruzsikával lehet eladni, olyan rossz!

pilleriin

2018. november 20.

Folyik nagyon, nehéz lemosni, nem habzik, nem intenzív az illata de legalább nem szárít különösebben. Gyorsan fogy, finom illatú de nem marad meg. Én se vagyok Fruzsi lelki társa, de ez nem a világ vége...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Yubiri

2018. november 14.

Nem habzik, nekem még fürdőrózsával sem, először azt hittem, hogy véletlenül testápolót sikerült venni.
KRÉMtusfürdő, amit nem olvastam el vásárlás előtt elég alaposan, ezért meglepődtem, hogy nem a szokásos géles állaggal találkoztam tusolás közben.
Engem nem szárít, viszont elég folyékony, sok kell belőle, hamar fogy. A bőrömnek nincs fürdés után kellemes illata.
Lehet Viszkok Fruzsi kedvence....az enyém nem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Lehet Viszkok Fruzsi kedvence....az enyém nem :(

csaktom

2018. november 14.

nem értem, h lehet olyat írni, h szárít, tiszta glicerin annyira kevés felületaktív anyaggal, h egyátalán nem is habzik, én bírom, h nem a szokásos krémes-olajos állag, de szokni kell, az biztos. az illata a szokásos alterra erős rágógumi szag, ami sztem ezerszer jobb, mint az alverde gyenge semmije, de mint mindig, nagyon nehéz elképzelni, h csak természetes forrású, bár én hívő ember vagyok

a magyar változat csomagolása katasztrófa, ennyire gagyi fruzsikás külcsínnel még az egy eurós boltokban sem találkozni. sztem mégis érdemes túltenni magunkat a viszolygáson, amit okoz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol