Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolett1990, Módosítva: 2013. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Alterra hidratáló hajbalzsam száraz, igénybevett hajra, gránátalma és aloe vera kivonattal. Ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad. Mesterséges szinezőanagy -, illat, szilikon, és tartósítószermentes.

Judy78

2019. november 14.

Nagyon jo szaraz toredezett hajra. Hidratalja puhitja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Nagyon jo szaraz toredezett hajra. Hidratalja puhitja

CrazyHairDontCare

2019. május 14.

Tavaly mikor elkezdtem a Curly Girl Method-öt hullámos-göndör hajamra, ez volt az egyik első szilikonmentes balzsam, amit használtam. Jó hatással volt a hajamra, de mivel akkoriban az egész rutinomat a feje tetejére állítottam, nem mondom biztosra, hogy ennek az érdeme.
- Sajna a második helyen lévő Alcohol miatt le kellett vonnom egy pár csillagot, bár az 1-2 hónap alatt amíg kitartott nem vettem észre, hogy érezhetően szárítaná a hajam. (És mint később megtudtam az Alcohol sem túl CGM barát, emiatt nem is venném újra.)
- Állagra jó sűrű, könnyen felvihető, nem igazán tud kifolyni a kezedből.
- Az illatát eleinte nagyon szerettem, azonban mivel egyszerre használtam a termékcsalád hajkúrájával egy idő után nagyon soknak és émelyítőnek találtam. Emlékeim szerint még 6-7 nappal hajmosás után is éreztem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

- Állagra jó sűrű, könnyen felvihető, nem igazán tud kifolyni a kezedből.

zskwaap

2019. május 7.

Az Alcohol elég csúnya ott a második helyen, de ettől eltekintve meglepően jó kis balzsam! Samponjaval együtt használom, egy ideje heti 1x mosok hajat, nem zsirosodik tőle a hajam :) Az Alcohol miatt lehet , hogy nem veszem újra, ezért csak 4 * jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

kicsispenot

2019. április 17.

A hugom a curly hair rutnjába illesztette bele. Legalább egy éve ezt a balzsamot használja és imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

krisztina.bachman

2018. november 7.

vegán termék. A hajam szép fényes lett tőle és kellemes illatú. Ennyiért szerintem nagyon jó, és az összetevői is nagyon szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

pilleriin

2018. október 29.

Ennyi pénzért simán jó, én szeretem, nincs vele gond. Többször visszatértem rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Ennyi pénzért simán jó, én szeretem, nincs vele gond. Többször visszatértem rá.

Edina000

2018. augusztus 14.

Nagyon elégedett voltam vele amikor anno elkezdtem használni de egy ideig nem volt a Rossmannban, de most láttam az akciós újságban úgyhogy mindenképp újraveszem. Nekem ez a balzsam vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

zorica85

2018. augusztus 8.

Félve vettem meg, mert már több balzsamot próbáltam a natúr vonalból és egyik sem vált be. Növesztem a hajam és mivel vékony szálú, könnyen kócolódik mosásnál, utána lehetetlen kifésülni. Ma kipróbáltam ezt a csodát és el sem hiszem az eredményt. Könnyen fésülhető, fényes, puha haj, nálam az illata is tartós. Sűrű az állaga, így viszonylag kevés is elég volt a hajamra, viszont egyáltalán nem nehezítette el. Abszolút elégedett vagyok vele, remélem hosszú távon is így marad.

Sajnos úgy tűnik hamarabb zsírosodik a hajam tőle, pedig a hatása továbbra is szuper. Próbáltam tényleg minimálisat felvinni és csak a hajvégekre, de úgy sem volt jó. Így majd pakolásként fogom használni inkább és kimosom a hajamból samponnal. Elhasználom, de újravenni nem fogom emiatt.

2018.08.08. Újravettem, nem találtam jobb balzsamot a natúr vonalon. Ráadásul könnyen beszerezhető és még olcsó is, most épp akciós. Kíváncsi vagyok most mit szól hozzá a hajam hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

adri0419

2018. augusztus 7.

Nekem nagyon tetszett. A száraz hajvégeimre nagyon szuper volt, finom az illata. Puha tapintású a hajam utána és szép az INCI-je.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

senskin

2018. július 17.

Ez sokkal jobb, mint a mandulás, mert ugyanannyi kell belőle, mégis jobban eloszlik a hajon. Nagyon széppé teszi és finom az illata. Olyan illatos majonézes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0