Alterra

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenovicei, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alterra hidratáló fluid problémás bőrre

Problémás bőrre ajánlott hidratáló szérum, varázsmogyoróval, fűzfakéreg-, bambusz és lótuszvirág kivonattal. Ápoló komplexuma ezen kívül hiarulonsavat, bio olívaolajat, bio szezámolajat, és bio sheavajat is tartalmaz a gyengéd ápolás érdekében.

Gyevocska

2019. november 9.

Tegnap gondoltam egy merészet, és vettem egyet, gondolván csak kéne már valamit kenni az arcomra, így 42 évesen. Valami hidratáló-félét, bár igazából nem igényli a bőröm. Nem ráncos, nem száraz, nem foltos, de hát, no, nem létezik, hogy krém nélkül éljem le az életem.
Érdekes, de az illata nekem nem volt rossz, sem zavaró. Nagyon pici adagot kentem fel, majd röpke 1 óra múlva leöblítettem sima vízzel. Megőrültem tőle. Nem szívódott be rendesen. Olyan "van ott valami" érzés, amit nem szeretek. Zsíros, ragacsos lett az arcom. Másnap reggelre viszont helyenként viszkető, piros dudorokkal kellett szembesülnöm. Nem lett pattanás a vége, mert 2x lemostam a képem baba szappannal. Így megnyugodott. Én is. Azt hiszem, krém nélkül fogom leélni az életem. :) Az ára és az összetevők miatt adok csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Bobe0920

2019. október 14.

Az illata rettenetes, de nagyon jól hidratál és mattítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Az illata rettenetes, de nagyon jól hidratál és mattítja a bőrömet.

DoraArt

2018. augusztus 26.

Általában jónak tartom az Alterrás termékeket, de sajnos ez nem jött be.. Nekem tetszik az illata, és az összetevői is barátságosak, de sajnos nekem mindig hagyott egy amolyan "réteg-érzést" maga után az arcomon, ami nagyon zavart. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Kuro

2018. május 6.

Egy hete használom, nagyrészt egy könnyed hidratáló alá. Magában nem sokat hidratál.
Könnyed beszívódik, az illata nekem kellemetlen, de hamar elillan, és nagyon kevés kell belőle.
Én úgy vettem észre, hogy javított a bőröm állapotán, kordában tartja a pattanásokat, de meglévőkre nem használ.
Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem venném újra jelenleg.
Egyébként én egy ezresért vettem, bár jött le belőle a mostani Alterra akció miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem venném újra jelenleg.

Anita1978

2017. szeptember 30.

Hm...kenem, de semmi extra.Bajt nem okoz, beszivodik hamar a fluid allaga miatt, de nem szerelem.Olyan semmilyen de legalabb mindenmentes..talan hatoanyag mentes is. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

asztromélia

2016. december 3.

Update: Megsem lett jo. Lehet a fura reteg miatt amit az arcomon hagyott nem tudom, gyulladasokat okozott sajnos. Kidobtam.

Mostanában mitteszeres lett az arcom és egyre másra jönnek elő gyulladt dudorok, napi több is sajnos... Abszolút kordában tartja a bőröm és nyugtatja, értsd nem jönnek elő gyulladt piros göbök. Az "illata" mint a gyógyszertai krémeké, de kibírható. Egy bajom van vele hogy mattíthatná jobban a bőröm. Ha elfogy kipróbalom az Alverde problémás bőrre való krémjét, kiderül melyik a jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Ygritte

2016. június 19.

A vizsgaidőszakkal járó stressz miatt az alapból nem pattanásos arcom tele lett sok kicsi és pár nagy gyulladt aknéval, el kezdtem ezt használni és így egy hónap elteltével alig van pattanásom (lemosónak a fabulon lemosóját használom) eg problémám van vele,hogy amikor felkenem szép matt lesz az arcom de nem sokkal később már elkezd olajosodni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

Matilda

2015. október 15.

Úgy vettem meg ezt a krémet, hogy nem olvastam el róla a véleményeket, aztán amikor láttam, hogy eléggé le van pontozva kicsit megijedtem. Első körben nagyon pozitív, hogy felkenés után matt a bőrön. Engem az illata sem zavar különösebben, ami van az is hamar elmegy. Az alkoholt nem értem a második helyen plusz még egyszer írják a 8. sorban. Nem csíp, csak azért aggasztó kicsit ez a mennyiség. Meglátom hosszú távon hogy teljesít.

Update: a hideg idő miatt gondoltam, hogy estére nem árt egy kis plusz hidratálás és végre el tudom használni ezt a krémet. Másnapra előjött a homlokomon 2 pattanás, nem értettem miért, mára pedig tele van apró kis dudorokkal a fejem. Kétségtelenül ő a hibás, mert semmi mást nem változtattam az arcápolási rutinomon. Nagyon nem szimpi. Szerintem valamelyik olajat nem bírja a bőröm és attól pattog ki. Elhasználni biztosan nem fogom ezután, továbbadom valakinek. (És amúgy 799-ért még nem láttam sehol, max akciósan, 1000 Ft felett van az ára.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

edesorsim711

2015. október 12.

Ma van az első tesztnapja. Most vettem a rossmanban. Én is megkérdeztem magamtól, hogy magyar szöveg azt írja hogy parabén illatanyag és színezékmentes, de az összetevőknél ott a parfüm. Most elsőre kenve jó. Nem csíp, szépen beszívódott. Elég zsíros a bőröm, de most matt. Később írok hogyan teljesít!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Viki_keni

2015. augusztus 2.

Használgatom.. de ez nem illatmentes? Amúgy borzalmasan büdös! :D Azért arcra nem szívesen kenek ilyesmit.. Az állaga vizes, könnyű, de nem kifejezetten hidratál jól, nem az igazi. Mondjuk nem tudtam, hogy elsősorban acnékra hajlamos bőrre ajánlott.. nekem inkább dehidratált, picit zsíros itt-ott, néhol száraz. Ohh 30 felett, már változások vannak! :D
+pont, hogy vegán! <3 Nem hiszem, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

+pont, hogy vegán! <3 Nem hiszem, hogy újraveszem!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.