Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gránátalmamag-olaj, az aloe vera kivonata és a sheavaj hatóanyag-kombinációja ápolja az igénybevett és száraz kezeket. Az Alterra kézkrém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

A növényi összetevők ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Melinda8

2019. szeptember 23.

Hiába kapott anno "sehr gut" eredményt anno, nekem nem vált be. Nem hidratál és az illata sem annyira jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

pevi89

2019. május 23.

ez az ami sajnos egyáltalán nem jött be :( zsíros marad tőle a kezem és az illata sem annyira jó, mint elsőre. nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. december 21.

A tubusa már nem így néz ki. Rajta van az öko-test - sehr gut minősítése, 2016-os. A szövege sem ez, hanem ez: "bio gránátalma - bio sehavaj. Hidratálás és ápolás - nagyon száraz bőrre. stb. stb." És ahogy írja, tényleg gyorsan a bőrbe szívódik, nem hagy nagy zsíros réteget. Nagyon jó kézkrém! Mostanában többfélét vettem neten is, boltban is, mind méregmentes, bio. A kezeimre nem fektettem elég hangsúlyt az utóbbi években, és most szinte be akarom pótolni. Keresem a jó és hatásos kézkrémet. Amiket eddig használtam, mind nagyon jók, mindegyik más. Ez nem zsíros, nem viaszos réteget hagyó, de gazdag, rögtön bársonyos érzetet és tapintást nyújtó, kiváló krém! Jól beivódik, de nekem ez nem elsődleges szempont. Az az elsődleges, hogy milyen a hatása, milyen a kezem tapintása. Bársonyos. Bársonyos, puha. Vitathatatlanul. Nekem ez egy kellemes, télen a kezemet rendben tartó, nappali krém. És nagyon jó áron van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 21.

DraGee

2016. december 4.

Nekem annyira nem jött be, a hatása teljesen átlagosnak mondható. Az illata viszont nagyon fincsi, ezért még a barátom is folyton elcsent belőle :D Végül neki adtam. A márka miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

nettike

2015. május 27.

Nagyon jól puhítja a kezeimet ,kissé nehéz krém de könnyedén beszívódik a bőrömbe , nagyon jó illat van nagyon jól táplál télre nekem tökéletes kézkrém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Adelige

2015. január 18.

Elhasználtam egy tubussal. Még soha nem volt ennyire kevéssé száraz a kezem! Este, lefekvésnél vastagon bekentem és szépen beszívta - bár megjegyzem, ha túl sokáig dörzsöltem a kezem, egy idő után kifényesedett és olajos érzetű maradt, de erről gyorsan leszoktam. Reggel kézmosás után sem lett újra száraz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

kriszboc

2015. január 8.

Télen nagyon szárad a kezem, ez a termék erre tökéletesen bevált. Tényleg gyorsan felszívódik és nem marad zsíros a kezem. Az illata olyan, mint a többi gránátalmásé, engem nem zavar. Ha elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

cicaslany91

2014. december 12.

A mennyiséggel vigyázni kell, egy kisebb borsónyi bőven elég, így gyorsan beszívódik :) Az illata nem kifejezetten a kedvencem, de nem rossz. A nagyon száraz kezeket nem hiszem, hogy rendbe rakja, inkább megelőzésképp használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

szisz5

2014. július 21.

Eddig a balea ureás kézkrémet használtam, gondoltam most kipróbálok mást is. Erre esett a választás a gyönyörű összetevők miatt. a baleához képest egyébként ez sokkal sűrűbb állagú, és szinte pillanatok alatt beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, szóval azt kell mondjam szerintem jobb, mint az agyonajnározott baleás. Hidratáló hatásáról érdemben nem tudok nyilatkozni, mivel hálistennek nem szokott gond lenni a kezemmel, úgyhogy ilyen szempontból nekem a legtöbb kézkrém egyforma.

Up: elhasználtam belőle egy tubussal. Egy idő után azt vettem észre, hogy nem győzöm kenni vele a kezem. Bekenem és 5 perc után ugyanolyan száraz. Az a fránya denat. alcohol nem tetszik az INCI-ben, inkább kipróbálok mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

fausztdori

2014. július 19.

Kellemesen hidratál, tényleg csak egy borsónyi elég, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Kellemesen hidratál, tényleg csak egy borsónyi elég, az illata is kellemes.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0