Alterra

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. január 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100% tiszta növényi olajjal, szintetikus konzerváló anyagok és állati összetevők nélkül.

Coconutty

2017. augusztus 9.

Kellemes illat, és természetesség. A körömvirág miatt választottam, nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

gruecendre

2016. január 2.

nekem kevésbé jött be, intim helyen csípett engem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

nekem kevésbé jött be, intim helyen csípett engem.

bareszko

2015. április 16.

Szerintem, a mandulás sokkal finomabb és hatásosabb. Ez igazából semmi extra. Sem az illata, sem a hatása. Egyszerűen szappan, mosakodáshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

bolero

2014. április 13.

ha jön a tavasz, mindig elromlik a bőröm egy időre, és függetlenül attól, hogy tudom, el fog múlni, és hogy nem tudok ellene mit tenni, a jó idővel érkezik, mindig kétségbeesek.
ilyenkor legszívesebben felvásárolnám az összes drogériában található pattanástalanító, gyulladáscsökkentő cuccot és egyszerre magamra kenném az összeset. de pénz híján ezt hála az égnek nem tudom megtenni.
így vettem meg ezt a szappant, gondoltam, nagy bajt nem okozhat.

elég büdös. a macskapisi szagra emlékeztet az illata, de azért egy fokkal kellemesebb talán.
nem szárít annyira, de hidratálni sem hidratál. használat után nem érzem a bőrömet extra tisztának. használtam arcmosáshoz este-reggel pár napig, de semmi változás nem történt, ezért úgy döntöttem, kicsit bevizezem az ujjam, megdörzsölöm vele az arcomat és csak konkrétan a pattanásokra rákenem és rajta hagyom. ennél rosszabb nem lehet a helyzet, gondoltam.
és segített!
tegnap este bekentem így a depressziót okozó pontokat az arcomon és reggelre egyik sem vöröslött úgy, mint eddig, egyértelműen lejjebb vitte a gyulladást, a bőrömet sem szárította ki.
már egészen utcára menős lett az arcom állapota egyszeri bekenés után.
nem hiszem hogy mindennap rajta hagynék szappant az arcomon hosszabb időre, hisz nem erre való, de gyorssegélynek mindenképpen hasznosnak ítéltem.
egészen visszajött az életkedvem is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

így vettem meg ezt a szappant, gondoltam, nagy bajt nem okozhat.

és segített!
már egészen utcára menős lett az arcom állapota egyszeri bekenés után.
egészen visszajött az életkedvem is!

Luca33

2014. március 2.

Miután az egyik "noname" kézműves szappanom elfogyott (2 hét alatt, ami durván kevés idő), vennem kellet egyet, ugyanis szappannal fürdök. Sokat hezitáltam a Rossmannos szappanpult előtt, mert egyiknek sem tetszett az illata igazán, csak ennek, de ez az egyik legszárítóbb az alterra szappanok közül (annak ellenére, hogy körömvirágos).
Megvettem, mert gyorsan kellett valami, és viszonylag olcsóbban. Jó kiadós kiszerelés, közepesen habzik, az illat nem marad meg, és nem szárad a bőröm jobban, csak amennyire a víz kicsinálja.
Kicsit macerás ha vizes, szinte beleolvad a tartóba, de könnyebben szárad, mint az eddigi natúr szappanjaim, ami koliban jó pont. Személy szerint nem merném direkt arclemosásra használni, ahhoz kicsit erősnek érzem, de fürödni és kezet mosni tökéletes. Amire árulják, arra jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Lunita

2013. szeptember 30.

Az ősz beköszöntével direkt az arcomra vettem,hogy olvastam lent írtakat és csak dicsérni tudom. Nem szárítja a bőröm. Illata nem túl nőies,de úgyse marad meg.
Sokáig elég lesz, alig fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Sokáig elég lesz, alig fogy.

memyselfandi

2013. augusztus 19.

Az arcomra használtam én is. Én úgy használok kozmetikumot (mivel mindenből van itthon többféle is), hogy éppen mit kíván a bőröm, hajam. Krémesebbet, táplálóbbat vagy esetleg erősebb tisztító hatásút stb.
Most ez elfogyott és bár van itthon vagy 5 féle másik szappan, ezt kívánja...:) úgyhogy most mehetek venni.
Egyébként nem tudom, hogy ettől, vagy a tej elhagyásától, de kevesebb ragya jött ki rajtam az utóbbi hetekben. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 19.

cicatapmancs

2013. április 17.

Az arcomra használom. Mióta rosaceás a bőröm azóta le kellett ,hogy mondjak a korábban bevált arclemosómról és gyorsan ezt vettem meg. Nekem nincsen vele semmi problémám. Nem szárítja és nem irritálja a bőröm. Annyira nagy változást nem tapasztaltam, mivel nincsen sűrűn pattanás az arcomon, de az biztos,hogy a pirosság az arcomon nem jön elő a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

orsolyanovak

2013. január 24.

Az arcomra használtam ezt a szappant és egész jó volt. Bár már az is csodának számít, hogy nem ragyáztam ki tőle, annyira érzékeny a bőröm :( Nagyon,nagyon lassan fogy el, aminek nem örülök, mert szeretek kísérletezgetni :D Kissé szárított, de engem ez nem zavart. Hát azért a teafaolajos szappanok jobban bejöttek, de eddig ez van a 2. helyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

stella06

2013. január 19.

Az utóbbi időben elég sokféle szappant kipróbáltam arcmosásra, de ez a "nembejövők" közé tartozott. Nem habzott, így szerintem nem is tisztított rendesen, az illata sem volt igazán magragadó. Viszont kétségkívül lassan fogyott, aminek ebben az esetben nem annyira örültem. Nem különösebben rossz, csak nem jó. Hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.